4 مدل متنوع و جذاب بوت ساق کوتاه

0

همه معتفدند لباس‌ها و اکسسوری‌های کلاسیک بهترین انتخاب هستند به خصوص زمانی که صحبت از کفش می‌شود این اعتقاد راسخ‌تر است. اما کمد کفش فقط با کفش کتانی و تعدادی پاشنه بلند کلاسیک قطعا ناقص خواهد بود. پوتین‌ها که کفش‌های زمستانی شما هستند و به خصوص بوت‌های ساق کوتاه فرصتی را به وجود می‌آورند که بتوانید تنوع بیشتری به لباس‌ها و کفش‌های خود اضافه کنید. نگاهی به لباس‌های افراد مشهور در هفته‌های اخیر نشان می‌دهد که 4 مدل متنوع و جذاب بوت ساق کوتاه میان آن‌ها محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

بوت شفاف

بوت‌های شفاف که از پلاستیک کاملا شفاف تهیه شده‌اند و همچنین بوت‌هایی که قسمت پاشنه آن‌ها شفاف و شیشه‌ای است جزو مدل‌های جدید و جذاب بوت هستند که اخیرا محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و شما می‌توانید با این پاشنه‌های نامریی قد خود را به صورت نامحسوسی بلند‌تر کنید.

4 مدل متنوع و جذاب بوت ساق کوتاه

بوت براق نوک تیز

اگرچه این مدل‌ها چندان جدید نیستند اما دوباره با ظاهری جدید به دنیای مد بازگشته‌اند. برند بالسنیاگا سال گذشته در مجموعه خود از این بوت‌ها که از جنس کاملا براق تهیه شده بودند استفاده کرده بود.

4 مدل متنوع و جذاب بوت ساق کوتاه

بوت رنگ روشن

طرفداران رنگ‌های روشن و پاستل نگران نباشید، شما می‌توانید بوت‌های خود را از رنگ‌های محبوب خود مثل سفید و آبی روشن و صورتی هم تهیه کنید مثل جی جی حدید که با بوت‌های آبی آسمانی خود در خیابان ظاهر شده است.

4 مدل متنوع و جذاب بوت ساق کوتاه

بوت با لژ بسیار بلند

همه دوست دارند قد بلند باشند. مانند هیلی بالدوین با یک بوت که لژ بسیار بلندی دارد شما می‌توانید به هدف خود برسید و شیک و زیبا شوید.

4 مدل متنوع و جذاب بوت ساق کوتاه

مطالب مرتبط:

1- بوت های ضروری پاییزی

2- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید؟

3- چگونه در زمستان بوت بخریم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :