بازیگر مشهور با این تصاویر ثابت کرد که خوش‌اندام‌ترین بازیگر ترکیه است!

نسرین جوادزاده در یکی از پست‌های اخیرش در اینستاگرام، تصاویری منتشر کرد که او را با لباس مشکی بسیار جذب نشان میداد. این تصاویر باعث شدند که توجه کاربران به اندام زیبای این بازیگر جلب شود.

استایل جدید نسرین جوادزاده

برخی از کاربران معتقد بودند که ظاهر او و مدل موهایش در این تصاویر شبیه به آدری هپبورن در فیلم مشهور صبحانه در تیفانی است. برخی دیگر هم بر این باور بودند که او شبیه به کاراکتر مورتیشیا در سریال محبوب ونزدی لباس پوشیبده است.

استایل جدید نسرین جوادزاده

استایل جدید نسرین جوادزاده

درباره نسرین جوادزاده

نسرین جوادزاده (به ترکی استانبولی: Nesrin Cavadzade‎، به ترکی آذربایجانی: Nəsrin Cavadzadə) زادهٔ ۳۰ ژوئیهٔ ۱۹۸۲ هنرپیشه آذری متولد باکو است. وی از سال ۲۰۰۳ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. او نوه دانشمند برجسته آذربایجانی، میرمحمد جوادزاده است.

استایل جدید نسرین جوادزاده

اولین حضور تلویزیونی او در سریال بی خانمان فردی تایفور بود و بعد از آن در مجموعه‌های تلویزیونی مختلفی از جمله راه شیری، دختری با روسری قرمز، رمان سنگین دنیای جدید،‌ زنان روز چشم انداز و آقا کوچک بازی کرد. او در سال‌های اخیر به واسطه ایفای نقش شاهیکا در سریال «سیب ممنوعه» به محبوبیت جهانی رسید.

استایل جدید نسرین جوادزاده

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :