خوشپوشی با این بازیگر معنای جدیدی پیدا می‌کند!

شِوال سام، هنرپیشه ۴۹ ساله اهل ترکیه است. او از طریق مادرش لمان سام خواننده و ترانه سرای ترکی با دنیای موسیقی آشنا شد و پا به عرصه هنر گذاشت. اخیراً شوال با بازی در سریال پربیننده سیب ممنوعه با نقش اِندَر به شهرت فراوانی دست پیدا کرد. او تاکنون با جدیت خوانندگی را در پیش گرفته اما در سریال‌هاو فیلم‌های سینمایی متعددی نقش آفرینی داشته است و به خوبی از عهده انواع نقش‌ها برآمده است. ناگفته پیدا که شوال به دلیل ظاهر و اندام متناسبی که در این سن و سال دارد مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر اینکه سبک خاصی از استایل را در سریال سیب ممنوعه دنبال می‌کند، همچنین او در کنسرت‌هایش نیز می‌درخشد. در سال‌های گذشته او طرفداران زیادی را در رویدادهایی که برگزار می‌کند، گرد هم آورده است. در این مطلب چند مورد از استایل‌های زیبای این بازیگر خوش پوش ترکی را با شما درمیان خواهیم گذاشت.

استایل شوال سام

لباس حریر آبی

استایل شوال سام

این لباس دکلته آبی روشن مربوط به یکی از ایونت‌هایی است که بازیگر نقش اندر در آن چند آهنگ را اجرا می‌کند. او به شدت طرفدار پیراهن دکلته است. شما هم اگر اندام او را داشته باشید یقینا اعتماد به نفش پوشیدن همچین لباس‌هایی را برای مجالس پیدا خواهید کرد. همان طور که می‌بینید بالاتنه لباس با کاپ‌ها و فنر فیکس شده است و دامن آن با تکه‌های حریر موج دار از کمر آویزان شده‌اند. جلوه این مدل دامن وقتی بیشتر است که پا از چاک آن بیرون افتاده باشد. این لباس از فروشگاه باروس لاندن که بسیاری از پارچه‌های مرغوب خود را از ترکیه وارد می‌کند خریداری شده است. استایل او با مشورت بورجو جم و مینا تونای از شرکت 816 استالینگ طراحی شده است.

لباس مشکی با کمربند پهن

استایل شوال سام

علاقه شوال به لباس دکلته در این استایل نیز مشهود است. چراکه این پیراهن مشکی هم دکلته است اما بالا تنه و آستین‌های آن با حریر پوشانده شدند تا به مدل لباس تاکید کنند. چاک بالاتنه لباس به جذابیت آن افزوده است. کمربند پهن لباس با دو حلقه‌ی مربعی شکل بزرگ نگین کاری شده به کمر بسته شده تا بالاتنه جذب لباس را از دامن آزاد و پفدار لباس جدا کند. دامن لباس نیز از جلو به صورت اوریب با دو لایه پارچه دوخته شده است تا مدل لباس از برند تاریک اِدیز را از سادگی خارج کند. نکته قابل توجه این استایل آل استارهای کرم رنگ هستند که احتمالا پیشنهاد بورجو جو و مینا تونای، طراحان استایل شوال سام بوده است.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

پیراهن سرخابی

استایل شوال سام

این خواننده ترکی برای ایونتی که در روز زن برگزار کرد با پیراهنی سرخابی که نشان از شور و شوق زنانه دارد، ظاهر شد. مدل این پیراهن مشابه قالب لباس‌های او دکلته با دامنی پرچین است. این بار هم او با کفشی اسپرت با زرق برق نقره‌ای در صحنه حاضر شده است. شاید علت آن این است که او به اندازه کافی مجبور شده برای سریال با کفش‌ها پاشنه بلند راه برود و دوست دارد در کنسرت‌هایش راحت‌تر روی صحنه قدم بردارد. این لباس خوش آب و رنگ نیز از برند تاریک ادیز توسط استالیست‌های او انتخاب شده است. اگر به این رنگ لباس‌ها علاقه دارید باید در نظر داشته باشید که بهتر است میکاپ سنگین و سیاهی نداشته باشید.

برنامه سیبل جان

استایل شوال سام

سبک بازیگر چشم آبی ترکی منحصر به کنسرت‌هایش نیست. شوال برای برنامه‌های زنده تلوزیونی نیز به همین روش وفادار است. او برای حضور در برنامه خواننده قدیمی و پرآوازه ترکیه به نام سیبل جان با پیراهنی ساده و پوشیده‌تری آماده شد. بالاتنه لباس مانند پیراهن مردانه بود با این تفاوت که آستین‌ها از بالا تا مچ چاک داشتند. کمربند هم کمر باریک شوال را هر چه ظریف‌تد جلوه می‌کرد. شاید فکر کنید این مدل موها کمی او را سن بالاتر نشان می‌دهد اما وقتی کل استایل را در نظر بگیرید انتخاب طراحان او کاملا به جا و متناسب به نظر می‌رسد. همچنین این استایل با اکسسوری‌های سنگین تکمیل شده است.

پیراهن قرمز دلبر

استایل شوال سام

همیشه پیراهن قرمز با وسواس خاصی انتخاب می‌شود و جلوه چشم نواز آن در نگاه مخاطب غیر قابل انکار هستند. این لباس قرمز هم پیرو سلیقه بازیگر توانای سریال سیب ممنوعه انتخاب شده است با این تفاوت که بالاتنه آن با بندهای ضربدری از پشت فیکس شده‌اند. حریرهای لباس که مدل پارچه آن به شکل پلیسه است، لایه لایه  دوخته شدند هم به دلبری هر چه بیشتر او روی صحنه کمک می‌کنند.

پیراهن میدی عروسکی

استایل شوال سام

این لباس‌ هم یکی از پیراهن‌های میدی تولید برند محبوب شوال سام، تاریک ادیز است. حتما دامن چین چین لباس شما را به یاد فیلم‌های انگلیسی که اشاره به پوشش خاصی از گذشته اشاره دارند یا لباس عروسک‌هایی که در کودکی حتما از آن‌ها داشته‌اید می‌اندازد. توری درخشان این لباس به زیبایی آن اضافه می‌کند، اما مطمئن نیستیم که چاک این مدل لباس عروسکی با قد میدی ایده جالبی باشد. شاید اگر به جای آن کمی پف دامن بیشتر بود یا از فنر برای پایین تنه لباس استفاده می‌کردند لباس او شیک‌تر دیده می‌شد.

لباس پر زرق و برق

استایل شوال سام

بسیاری از خانم‌ها پارچه‌های ساده و بدون طرح یا نگین و منجوق را ترجیح می‌دهند و اهل ریسک نیستند. بهتر است برای تنوع هم که شده گاهی فکر کنید که باید مثل ستاره بدرخشید و از امتحان کردن لباس‌های پر زرق و برق نترسید. این لباس مینی با شنلی که از یک طرف آویزان شده هم به ستاره تلوزیونی ترکیه تاکید دارد. از اینکه بیشتر به چشم بیایید و جلب توجه کنید ابایی نداشته باشید. اگر پاهای لاغر و کشیده‌ای دارید این مدل لباس مناسب شماست.

لباس مجلل

استایل شوال سام

اگر شما هم وقتی اسم لباسی مجلل می‌آید، به پیراهنی دوخته شده از حریر، گیپور و آستر ساتن تصور می‌کنید، حتما پیراهن‌های کار شده را دوست دارید. این پیراهنی که شوال بر تن دارد هم به تصور شما نزدیک است.  بدنه اصلی لباس از کیپور براق و شفاف دوخته شده با یقه و آستین یک طرفه. از یک طرفی دیگر پف دامن ساتنی را میبینید که به کمر لباس دوخته شده‌اند و  زیبایی گیپور جذب کار شده لباس را احاطه کرده‌اند. این لباس را حتی افرادی که پایین تنه پری دارند می‌توانند بپوشند. همیشه بهترین مدل مو برای این قسم لباس‌ها مدل بسته پشت سر است.

لباس شب مشکی

استایل شوال سام

این بار هم یک قالب ساده دنباله دار برای شوال در نظر گرفته شده است. لباس شبی با پارچه سنگین و براق که نوع محبوب پارچه در میان خانم‌های ایرانی است به شکل دکلته که لبه‌های آن با نوار پرچین دوخته شده و از یک طرف بند دارد تا نگران جابجایی لباس در تن نباشد. شاید تنها نکته منفی این نوع پارچه‌ها این است که باید مراقب باشید تا به چیزی گیر نکند والا دیگر هرگز آن لباس را نخواهید پوشید.

رقیه باقری
نویسنده: رقیه باقری
«فشن محو می‌شود و از بین می‌رود، اما استایل جاودان است و همیشه زنده می‌ماند.» سخن ایو سن لورن طراح مد نیز باید در ذهن همه ما نقش ببندد، زیرا امروزه به جای اینکه استایل یونیک و منحصر به فرد خود را بسازیم، سعی می‌کنیم با ترند‌هایی که بزرگان تعیین می‌کنند پیش برویم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :