استایل عجیب ادا اجه و شوال سام، همه کاربران را متعجب کرد!

اگر از طرفداران سریال‌های ترکی باشید، حتما سریال «سیب ممنوعه» را دیده‌اید یا حداقل اسمش به گوشتان خورده. دو کاراکتر این سریال، یعنی ییلدیز و اندر به محبوبیت بسیار زیادی رسیدند.

استایل اندرو ییلدیز

در یکی از قسمت‌های اخیر این سریال دیده می‌شود که این دو کاراکتر محبوب با لباس‌های روستایی به یک روستا می‌روند. این استایل و لباس‌های روستایی به شدت در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده.

استایل اندرو ییلدیز

در این تصاویر ییلدیز و اندر با دامن و شلوار گل گلی، جلیقه بافت، روسری و طلاهای زرد دیده می‌شوند. استایلی کاملا متفاوت از استایلی که در حالت عادی از آن‌ها در سریال می‌بینیم. استایل‌هایی که کاملا از استایل‌های لاکچری روزمره اندر و ییلدیز فاصله دارد.

استایل اندرو ییلدیز

این سکانس مربوط به قسمت 161 این سریال است.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

استایل اندرو ییلدیز

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :