المیرا فلاحیان در
5,507

بازیگران زن ایرانی، با کت و شلوارهای مردانه، جذاب‌تر از همیشه‌اند!

بازیگران زن ایرانی، با کت و شلوارهای مردانه، جذاب‌تر از همیشه‌اند!

کت و شلوار را می‌توانیم از رسمی‌ترین پوشش‌های آقایان بدانیم، اما در سال‌های اخیر سلبریتی‌های خارجی و ایرانی ثابت کرده‌اند که این پوشش تنها مختص آقایان نیست و بانوان هم می‌توانند با پوشیدن کت و شلوار استایلی شیک و رسمی داشته باشند.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

همین چند وقت پیش بود که تصاویری از ترانه علیدوستی در فستیوال کن با کت و شلواری صورتی رنگ منتشر شد. اگرچه انتقاداتی بر استایل او وارد شد و برخی نوع پوشش او را نپسندیدند، اما باید بپذیریم که این پوشش جذابیت خاصی به بانوان می‌دهد.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

در یکی دو سال اخیر این کت و شلوارهای زنانه، در مدل‌ها و شکل‌های متفاوت محبوبیت بیشتری یافته‌اند. به حدی که بازیگران زن ایرانی را بارها با این کت و شلوارها دیده‌ایم. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا نگاهی به استایل بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار داشته باشیم و ثابت کنیم که چقدر این پوشش می‌تواند مناسب بانوان باشد.

ترانه علیدوستی

در همان ابتدای مطلب اشاره کردیم که ترانه علیدوستی اخیرا با کت و شلوار صورتی دیده شده، اما این اولین باری نبود که این بازیگر محبوب سینما را با پوشش کت و شلوار میدیدیم. تراه علیدوستی چند ماه پیش برای اکران فیلم اورکا به کانادا رفت و اتفاقا در اکران این فیلم هم دو بار با دو مدل کت و شلوار مختلف دیده شد. کت و شلوار اول که جنس متفاوت‌تری داشت و کت آن کوتاه بود.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

و کت و شلوار دوم که راه‌راه بود و شباهت بیشتری به کت و شلوارهای اصطلاحا مردانه داشت. این مدل لباس‌ها هم حالت رسمی‌تری دارند و هم پوشیده و شیک هستند. پوشیده و شیک بودن شاید یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های بازیگران زن ایرانی در جشنواره‌های خارجی باشد.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

مهناز افشار

پیش از خروج مهناز افشار از ایران، کمتر پیش می‌آمد که او را با استایلی متفاوت ببینیم. اما یکی از متفاوت‌ترین استایل‌های او، کت و شلواری بود که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به تن کرده بود. این کت و شلوار پارچه طرح‌داری داشت و به همین خاطر هم بیشتر جلب توجه میکرد. مهناز افشار هم آن را با کفش‌های کلاسیکی ست کرده بود که فرم استایل او را بیشتر شبیه به استایل‌های رسمی مردانه میکرد. هرچند که استایل ایرادات زیادی هم داشت.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

ویدا جوان

ویدا جوان را می‌توانیم در دسته بازیگرانی قرار دهیم که معمولا استایل‌های متفاوت و جسورانه‌تری نسبت به بسیاری از بازیگران ایرانی دارد. او در جشنواره فیلم فجر سی و هشتم، کت و شلواری یشمی رنگ را انتخاب کرده بود که فرم کت و کمربند شلوار حالت رسمی و جذابی به او بخشیده بود. برخلاف مهناز افشار، ویدا جوان این کت و شلوار را با کفش‌های پاشنه بلند ست کرده بود. تناقض بین ظرافت کفش پاسنه بلند و کت و شلوار، استایل ویدا جوان را خاص‌تر و جذاب‌تر میکرد.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

سمیرا حسن‌پور

حسن‌پور هم از آن دسته بازیگرانی است که او را بیشتر از یکبار با کت و شلوار دیده‌ایم. در آخرین دوره جشنواره فلم فجر، سمیرا حسن‌پور با کت و شلواری پشمی حاضر شد و آن را با مینی‌اسکارف جذابی که این روزها هم خیلی ترند است، ست کرده بود.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

این بازیگر پیش از این هم در تصاویر آتلیه‌ای‌اش کت و شلوار طوسی رنگی از طراحی‌های شقایق تفرشی پوشیده بود و آن را با کفش‌هایی با پاشنه نسبتا کوتاه ست کرده بود.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

نگار عابدی

نگار عابدی را نه در استایل شخصی‌اش، اما در استایلی که برای نمایش «اکلیل» داشت، با کت و شلوار مردانه دیده‌ایم. کت و شلوار او مشکی بود و آیتمی که استایل او را منحصر به فردتر می‎کرد، استفاده از کراوات مشکی در استایل بود. استایل خاص او در این نمایش با کفش‌های استیلتو به رنگ سیلور تکمیل شده بود.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

ترلان پروانه

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

ترلان پروانه را چندین بار با کت و شلوارهای مختلف دیده‌ایم. او از مدل‌های برند کت و شلوار «خانه مد راد» بود و تصاویری که از او با کت و شلوار منتشر شده نشان می‌دهد که این نوع استایل‌ها اتفاقا به او می‌آید. خود ترلان پروانه هم حتما این موضوع را میداند که یکبار دیگر در اکران فیلم گربه سیاه هم کت طوسی مردانه‌ای را با شلوار لگ و چکمه ست کرد.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

هستی مهدوی

شاید یکی از خاص‌ترین استایل‌های کت و شلواری میان بازیگران زن را هستی مهدوی داشته. این بازیگر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، با کت و شلوار طوسی رنگی حاضر شد. نکته متمایز استایل او با کت و شلوارهای دیگر این لیست، کت بلند او و پوشیدن جلیقه از زیر کت بود. شاید اگر کت کمی کوتاه‌تر بود، هستی مهدوی شباهت بسیار بیشتری به بازیگران سریال پیکی بلایندرز پیدا میکرد. استفاده از ساعت قدیمی زنجیردار و پوشت هم استایل او را کلاسیک‌تر و شیک‌تر میکرد.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

لیندا کیانی

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

چند وقت پیش لیندا کیانی در مراسمی در حاشیه فستیوال کن، با کت و شلوار مشکی‌رنگی حاضر شد. این کت و شلوار از طراحی‌های مسیح زاد بود و ترکیب آن، جلوه متفاوتی به لیندا کیانی داده بود. اما تصاویر دیگری هم از او با کت و شلوار اورسایز راه راهی پیشتر منتشر شده بود که در فضای مجازی جنجال بیشتری به پا کرده بود.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلوار

سارا بهرامی

مگر می‌شود حرف از پوشش‌های متفاوت و خاص باشد و سارا بهرامی حرفی برای گفتن نداشته باشد؟ این بازیگر هم نه برای یک مراسم رسمی بلکه در تصاویر آتلیه‌ای‌اش با کت و شلوار مسکی رنگی دیده شده بود. او هم مانند هستی مهدوی، پوشیدن جلیقه زیر کت را ترجیح داده بود. البته جلیقه سارا بهرامی کوتاه‌تر بود و در کل ظاهر متفاوتی از هستی مهدوی داشت.

بازیگران زن ایرانی با کت و شلواردیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :