بیلی آیلیش ایرانی چگونه لباس می‌پوشد؟ ساده، شیک و عاشق سبز!

درباره بازیگرها، لباس هایشان، زندگی خصوصی و روزمره‌شان و روابط‌شان همیشه و همه جای دنیا، مخاطب‌های زیادی وجود دارد و به همین دلیل هم مورد توجه مجله‌ها و سایت‌ها قرار می‌گیرد. در این میان بعضی‌ها حسابی پر خبر‌تر از دیگران هستند.

استایل الهام اخوان

اگر بخواهیم در میان ده بازیگر زن ایرانی، یکی را نام ببریم که شامل این وضعیت می‌شود؛ الهام اخوان یکی از آن‌هاست. الهام بازیگر ۳۴ساله‌ای که کارش را از پشت صحنه سینما شروع کرده و حالا به روی صحنه آمده است؛ همیشه با خبرهای این چنینی روبرو بوده است.

استایل الهام اخوان

از اینکه ازدواج کرده، عاشق کدام بازیگر است و کدام بازیگر دلداده اوست و… خلاصه عکس‌های زیادی که از او منتشر می‌شود و جمله‌ای منسوب به او که گفته است «من خوشگلم» حرفی که او را متهم کرده به «خودشیفتگی»! از اینها بگذریم و نگاهی به استایل این خانم پر خبر و حاشیه بیاندازیم.

استایل الهام اخوان

سبزِ سبزِ سبز

تا اینجا که به همین دو عکس الهام دقت کرده اید، حتما متوجه شده‌اید که او ارادت خاصی به رنگ سبز دارد. او شال‌های سبز زیادی در این سال‌ها پوشیده، در استایل‌اش از سبز و سبز آب زیاد استفاده کرده و با توجه به این که چشم‌های رنگی در همین طیف دارد، شاید خواسته آن‌ها را درخشان کند. البته که اگر قرمز را انتخاب می‌کرد؛ می‌شد که چشم های‌اش را بیشتر به تصویر بکشد.

 

اما خب خانم بازیگرِ سریال‌های دوزیست، آفتاب پرست، دودکش، باخانمان و…دوست دارد؛ سبز باشد.حالت چهره الهام اخوان و یا حداقل بیشتر ژست‌هایی که می‌گیرد نشان می‌دهد او تمایل دارد خودش را سرد و یا با این سبک چهره نشان دهد. جالب است بدانید که رنگ سبز هم به جزو رنگ‌های سرد طبقه‌بندی می‌شود.

استایل الهام اخوان

این رنگ که دومین رنگ پرطرفدار در میان آدم‌های دنیا شناخته می‌شود- و اولین رنگ الهام است- نشان دهنده تولد هم هست و البتهه علاقه به پول و ثروت.

استایل الهام اخوان

رنگ مکمل سبز؛ در تم‌های سرخابی است؛ اما این بازیگر ریزنقش سینما علاقه‌ای به آن نشان نداده است و به جای‌اش تم‌های لیمویی را در استایل خود جا داده است؛ استایلی که بسیاری وقت‌ها اسپرت است.

استایل الهام اخوان

اکسسوری‌های بیلی ایلیش ایرانی

شاید شنیده باشد که او را شبیه خواننده امریکایی بیلی ایلیش می‌دانند؛ اتفاقا او هم به جز مواردی که ژست‌های خاصی را برای عکس گرفتن به خود می‌گیرد؛ چهره سردی دارد.

الهام اخوان به اکسسوری‌های ماکسیمال هم علاقمند است.

استایل الهام اخوان

از انگشتر سکه‌ای با رنگ (شاید جنس) نقره‌ای گرفته تا گوشواره‌های بزرگ و آبشاری.

استایل الهام اخوان

بیرون می‌روی؟ کیفت را با خودت ببر!

او همچنین از جمله کسانی است که همیشه با خودش کیف به همراه دارد. البته به جز این کیف که می‌بینید و در سایز بزرگ و مدل ساک است.

الهام به کیف‌های کوچک علاقمندی بیشتری دارد. کیف‌هایی که به شخصی که آن را در استایلش قرار می‌دهد، تیپی رسمی می‌دهد. حتی از کیف‌های مدل کابین هم استفاده کرده که خلاقیت ویژه‌ای دارد.

مانند این مدل کیف که از مدل کیف‌های پول است و یا کیف مینی با طرح‌های شش ضلعی.

استایل الهام اخوان

به کیف‌های مورد علاقه الهام، مدل‌های چرمی و ضربدری را هم اضافه کنید؛ تعجبی هم ندارد چون همان طور که گفتیم او به سبک اسپورت گرایش بیشتری دارد.

• گیس‌های فرق از وسط

کمتر دیده شده که او موهای‌اش را رنگ کند و کمتر هم دیده شده که مدل خاصی به آن‌ها بدهد جز تقسیم متعادل آن‌ها و به قول معروف فرق از وسط.

استایل الهام اخوان

این مدل مو با رنگ تیره و مشکی سن را کمتر از آن چیزی که هست نشان می‌دهد و انتخاب الهام هم بوده است.

نهایتا این بازیگر راه خودش را در استایل مشخص کرده و یا حداقل تا امروز نشان داده که از جنجال به دور است و دوست دارد بیشتر مواقع یک اسپرت‌پوش واقعی باشد.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :