المیرا فلاحیان در
42,691

ژن خوب مادران فعال در دنیای مد و فشن در دخترانشان

ژن خوب مادران فعال در دنیای مد و فشن در دخترانشان

زیبایی ارثی است. شاید این جمله را پیشتر شنیده باشید، اما تا به حال به تاثیر همین وراثت در دنیای مد و فشن دقت کرده‌اید؟ بسیاری از مدل‌های دنیای مد امروز دختر مادرانی هستند که شاید یک یا چند دهه پیش تاثیر بسزایی بر دنیای مد داشته‌اند. تصاویر دختر مونیکا بلوچی، ماه‌هاست مورد توجه کاربران فضای مجازیست و همه می‌دانیم که او این زیبایی را مدیون مادر زیبایش است. در این مطلب نگاهی به مدل‌هایی داشته‌ایم که مادرشان هم در این حوزه فعالیت داشته‌اند. با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

یولاندا حدید – جی‌جی و بلا حدید

مادر و دخترهای زیبا

یولاندا حدید، مادر جی‌جی و بلا حدید است که در جوانی و پیش از ازدواج با محمد حدید، یکی از مدل‌های برند لوکس فورد مادلز بود. جی‌جی و بلا نیز در حال حاضر از موفق‌ترین مدل‌های جهان به حساب می‌آیند و گفته می‌شود پا روی جای پای مادر خود گذاشته‌اند.

سیندی کرافورد – کایا گربر

مادر و دخترهای زیبا

سیندی کرافورد از تاثیرگذارترین مدل‌های تاریخ مد و فشن به حساب می‌آید که در دهه 80 و 90 میلادی خوش درخشید. این مدل معروف که تحصیلات عالی نیز دارد، دختر خود را نیز تشویق به ورود به این حرفه کرد و امروز کایا گربر، دختر سیندی کرافورد، یک مدل مشهور و محبوب است.

هایدی کلوم – لنی کلوم

مادر و دخترهای زیبا

هایدی کلوم، بازیگر، سوپر مدل و مانکن آلمانی است که به عنوان اولین مدل آلمانی برگزیده ویکتوریا سکرت شناخته می‌شود. دختر این سوپر مدل مشهور، لنی کلوم 16 ساله نیز حدود یک سال است که شروع به فعالیت در حوزه مد و فشن کرده و اخیرا نیز در تبلیغ برند Chopard حضور یافته است.

مونیکا بلوچی – دوا کسل

مادر و دخترهای زیبا

مونیکا بلوچی بازیگر و مدل زیبای فرانسوی است که اکثرا او را به واسطه بازی در فیلم «مالنا» می‌شناسند. او همچنین به عنوان یکی از زیباترین زنان دنیا شناخته می‌شود. دختر مونیکا بلوچی و وینسنت کسل نیز اخیرا کار در عرصه مدلینگ را آغاز کرده و به نوعی راه مادرش را ادامه می‌دهد.

اوما ثورمن – مایا هاک

مادر و دخترهای زیبا

اگر از طرفداران کارگردان معروف، تارانتینو باشید، حتما این مادر و دختر را میشناسید. اوما ثورمن، بازیگر و مدل آمریکایی است که با فیلم «Pulp Fiction» به محبوبیت در میان مردم رسید. دختر او، مایا هاک، که در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» ایفای نقش کرد نیز به کار مدلینگ می‌پردازد.

ببه بیول – لیو تایلر

مادر و دخترهای زیبا

ببه بیول ‌‎ مدل و خواننده آمریکایی است، که تصویر او بارها روی جلد مجلات مختلف چاپ شده است. لیو تایلر، فرزند مشترک ببه بیول و استیون تایلر است که پیشتر در فیلم «ارباب حلقه‌ها» بازی کرده و در کنار آن به کار مدلینگ نیز می‌پردازد. البته در حال حاضر تمرکز اصلی او، حرفه بازیگریست.

کیت ماس – لیلا گریس ماس

مادر و دخترهای زیبا

کیت ماس یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های مد و فشن در دهه 90 میلادی به حساب می‌آید. دختر این سوپر مدل مشهور، لیلا گریس ماس که در حاضر 18 ساله است نیز سابقه درخشانی در صنعت مد و فشن برای خود دست و پا کرده و با برندهایی از جمله شنل و میو میو همکاری داشته است.

ونسا پارادی – لی‌لی رز دپ

مادر و دخترهای زیبا

احتمالا جانی دپ و دختر زیبایش لی‌لی رز دپ را بسیاری از شما می‌شناسید. دختر جانی دپ در حال حاضر یک مدل و بازیگر فرانسوی-آمریکایی است. جالب است بدانید که لی‌لی رز دپ نیز توانایی خود در عرصه مدلینگ را از مادرش ونسا پارادی، مدل و خواننده فرانسوی به ارث برده است.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

فرهاد در تاریخ 19 ژانویه 2022

دراین افراد چه زیبایی هست جز یه سابقه بازیگری

ناشناس در تاریخ 19 ژانویه 2022

مونیکا بلوچی فرانسوی نیست ایتالیاییه

Sorush در تاریخ 21 ژانویه 2022

زیبایی تو عمق وجود مادرانه ، هیچ وقت نباید زنان را از روی چهره قضاوت کرد بهشت زبر پای انانه، جانم فدای پدر و مادرم

ناشناس در تاریخ 23 ژانویه 2022

پس آنجلینا جولی چی?ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :