لیست گران ترین پوشاک مردانه به همراه قیمت!

ثروتمندان همواره برای خود سبک زندگی خاصی را برگزیده اند که از آن میان می توان به خرید لباس های گرانقیمت از برترین برندهای مد و فشن اشاره نمود. در این مقاله به ارایه لیست گران ترین پوشاک مردانه به همراه قیمت! می پردازیم. 

ad banner

۱- پیراهن طلایی

لیست گران ترین پوشاک مردانه به همراه قیمت!

یکی از برندهای تولید پیراهن با نام Mr Datta Phuge پیراهنی طراحی و تولید کرده است که تماما از طلا ساخته شده است. ۱۵ کارگر به مدت ۲ هفته، روزی ۱۶ ساعت روی آن کار کرده اند. البته بعد از معرفی این پیراهن سازنده آن توسط یک گروه جنایتکار ترور شد. برای ساخت این پیراهن 3.5 کیلوگرم طلای 22 عیار استفاده شده است.

۲- شلوار جین 

لیست گران ترین پوشاک مردانه به همراه قیمت!

برند Secret Circus دست به ساخت یک شلوار جین ۱ میلیون دلاری زده است که قیمت بالای آن به دلیل این است که جیب پشتی و پاچه های آن با الماس و یاقوت تزیین شده اند.

۳- شلوارک هوشمند

لیست گران ترین پوشاک مردانه به همراه قیمت!

برند هرمس دست به تولید شلوارک هوشمندی زده است که قیمت آن ۵۰۰ دلار است. در این شلوارک شما علاوه بر راحتی سیستم گرمایشی و تمیز کردن خودکار و بسته شدن خودکار روی کمرتان را مشاهده می کنید.

۴- ژاکت

لیست گران ترین پوشاک مردانه به همراه قیمت!

گران ترین ژاکت جهان از برند ورساچه یا پرادا نیست بلکه از برند خوش‌نام Neverland Ranch است. این ‌ژاکت سبک ژاکت مایکل جکسون معروف ساخته شده است و دلیل قیمت ۱.۸ میلیون دلاری آن نیز همین است.

۵- کفش ساخته شده از الماس خالص

لیست گران ترین پوشاک مردانه به همراه قیمت!

تام فورد از موفق ترین برندهای حوزه پوشاک مردانه است و این موفقیتش را مدیون ایده های خلاقانه طراحانش است. در این مورد طراحان این برند دست به ساخت یک کفش تماما الماس زده اند که در آن ۱۴۰۰۰ قطعه الماس به کار رفته است و بیش از ۲ سال زمان برده است. قیمت آن ۲ تنها میلیون دلار است!

۶- کیف دستی 

برند Domenico Vacca دست به ساخت کیف دستی ای زده است که پوست روی آن به صورت کامل پوست روی بدن تمساح است. ۴۸۰۰۰ دلار قیمت دارد و نکته مثبتش ظاهر آن است. یک زیپ در جلو دارد و یک زیپ اصلی و دسته های آن هم جدا می شوند و یک کیف مسافرتی محسوب می شود.

۷- ساعت

لیست گران ترین پوشاک مردانه به همراه قیمت!

برند پتک فیلیپ که برند سوییسی مشهور در زمینه تولید ساعت است بنا به درخواست یکی از مشتریانش دست به تولید یک مدل ساعت جیبی ساخته شده از طلا زده است. قیمت این ساعت ۲۵ میلیون دلار است و جزو ساعت های لاکچری محسوب می شود.

۸- عینک آفتابی

لیست گران ترین پوشاک مردانه به همراه قیمت!

اگر از طرفداران ساعت های ری بن باشید حتما از این ساعت مدل “Diplomat I” برند The Mayback خوشتان می آید. این عینک آفتابی ۶۰ هزار دلاری از سنگ های خاص ساخته شده است و روی آن ها طرح ها و نقش ها با طلای ۱۸ عیاری حک شده اند.

۹- کت و شلوار

لیست گران ترین پوشاک مردانه به همراه قیمت!

اگر فکر می کنید کت و شلوارهای ایتالیایی بهترین نوع کت و شلوارها را دارا هستند سخت در اشتباهید. برند Stuart Hughes در لیورپول که محل تولد برندهای وگز و مک کارتنی بوده است قیمت ۸۹۲۵۰۰ دلار را روی این کت و شلوار قرار داده است و دلیلش هم به کار برده شدن ۴۸۰ الماس خالص در قسمت جیب ها و یقه آن است.

مطالب مرتبط:

۱-  اصول خرید چتر مناسب

۲-  چرا دیوید بکهام همیشه شیک پوش است؟

۳- راه های ساده برای از بین بردن چروک لباس

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :