در سه مرحله در ترکیب لباس طرح‌دار حرفه‌ای شوید

تا مدتی قبل پوشیدن لباس‌های طرح‌دار با همدیگر جزو اشتباهات مد محسوب می‌شد اما امروز به لطف طراحان و استایلیست‌های خلاق شما می‌توانید لباس‌های طرح‌دار را با هم بپوشید اما این کار اصول خاص خود را دارد که فقط در صورت رعایت آن‌ها می‌توانید با ترکیب لباس‌های طرح‌دار خوش تیپ هم بشوید. چطور در در سه مرحله در ترکیب لباس طرح‌دار حرفه‌ای شوید؟

این کار در سه سطح انجام می‌شود. پس از تمرین هر مرحله و ماهر شدن در آن شما به مرحله بعدی می‌روید.

مرحله اول: سطح مقدماتی

لباس طرح‌دار بپوشید. به همین سادگی! ترس را کنار بگذارید و یکی از لباس‌های ساده خود را با لباس طرح‌دار جایگزین کنید مثلا شلوار ساده خود را با شلوار راه راه هم رنگ شلوار قبلی عوض کنید. این کار به تیپ شما حجم می‌دهد و شجاعت کافی برای رفتن به مراحل بعدی را پیدا می کنید.

در سه مرحله در ترکیب لباس طرح‌دار حرفه‌ای شوید

مرحله دوم: سطح متوسط

در این مرحله شما به سراغ طرح‌هایی با تنوع بالاتر می‌روید مثلا گل‌های درشت یا طرح‌های هندسی. می‌توانید لباس‌های بافت‌دار را با لباس‌های طرح‌دار ترکیب کنید تا کمی در این مرحله پیشرفت کنید.

در سه مرحله در ترکیب لباس طرح‌دار حرفه‌ای شوید

مرحله سوم: سطح پیشرفته

وقتی در دو مرحله قبلی به اندازه کافی ماهر شدید و توانستید طرح‌های زیبا را انتخاب کرده و با آن‌ها استایل‌های خوبی بسازید و درون آن‌ها احساس راحتی بکنید وقت آن است که گام نهایی را بردارید. شما در این مرحله طرح‌هایی را انتخاب کنید که کمتر به آن‌ها عادت دارید مثل پلنگی و یک طرح دیگر را با آن ترکیب کنید مثلا مانتوی راه راه خود را با یک کت پلنگی بپوشید و یا روی مانتوی خالدار خود یک پالتوی چهارخانه بپوشید. همه چیز به تمرین و سلیقه شما بستگی دارد پس تا می‌توانید تمرین کنید و استایل بسازید و در ترکیب رنگ و طرح حرفه‌ای شوید.

در سه مرحله در ترکیب لباس طرح‌دار حرفه‌ای شوید

مطالب مرتبط:

1- چند نکته برای پوشیدن لباس های طرح دار

2- چه جوری لباس طرح دار انتخاب کنم؟

3- راه پوشیدن لباس طرح دار مردانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :