عطرهایی که در بهار 96 به آن‌ها احتیاج دارید

همانطور که می‎دانید عطرها به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. عطرهای گرم که مخصوص روزهای سرد سال‌اند. و عطرهای خنک که برای روزهای گرم سال تولید شده‌اند. در این مقاله به عطرهایی که در بهار 96 به آن‌ها احتیاج دارید می‌پردازیم. 

1- عطر مردانه خنک – پاکو رابان Invictus

این عطر که به عنوان یکی از پر فروش ترین عطرهای مردانه در جهان شناخته می شود با توجه به رایحه تند و خنک خود مناسب روزهای بهاری است. این عطر باتوجه به رایحه تند خود مناسب افراد ورزشکار و پرتحرکی است که معمولا بوی عرق آن ها تند و زیاد است.

عطرهایی که در بهار 96 به آن‌ها احتیاج دارید

2- عطر مردانه خنک – دیور Homme Sport

دیور به عنوان یکی از تولید کنندگان مشهور عطرهای ورزشی در جهان شناخته می شود. این برند فرانسوی از رایحه لیمو، گریپ فروت و نارنج برای ساخت هوم اسپرت استفاده کرده است.

عطرهایی که در بهار 96 به آن‌ها احتیاج دارید

3- عطر مردانه خنک – گوچی Guilty Pour Homme

شاید برند گوچی بیشتر به عنوان یک تولید کننده پوشاک شناخته شود تا تولید کننده عطر و ادکلن! اما باید بدانید که این کمپانی ایتالیایی در تولید عطر نیز مشهور است. گلتی پیور هوم یک عطر تند و خنک بوده که بیشتر برای محل کار و استفاده روزمره مناسب است.

عطرهایی که در بهار 96 به آن‌ها احتیاج دارید

4- عطر مردانه خنک – دیویداف Cool Water Deep

مطمئنا برای شما هم اتفاق افتاده است که در محل کار و یا در مترو، اتوبوس و تاکسی از کنار فردی رد می شوید که رایحه ای دوست داشتنی دارد! این عطر جدید از برند دیویداف دارای رایحه خنک و تند بوده و نت آغازین آن نارنگی، سیب و کیوی است.

عطرهایی که در بهار 96 به آن‌ها احتیاج دارید

5- عطر مردانه خنک – بربری Mr Burberry

شما هم برند بربری را با پارچه های چهارخانه معروفش می شناسید! این برند انگلیسی یکی از مشهورترین تولید کنندگان عطر در جهان است. عطر مستر بربری در بهار 2016 وارد بازار شده است و یکی از جدیدترین عرهای خنکی است که در این مجموعه به شما معرفی کردیم.

عطرهایی که در بهار 96 به آن‌ها احتیاج دارید

6- عطر مردانه خنک – ژیوانشی Gentlemen Only

عطری شیرین، خنک و تند برای روزهای بهاری. عطر جنتلمن ژیوانشی در سال 2013 وارد بازار شده است و از نظر طراحی بطری از روندی که سال ها پیش برای عطرهای مردان خود پیش گرفته بود الهام گرفته است.

عطرهایی که در بهار 96 به آن‌ها احتیاج دارید

7- عطر مردانه خنک – بولگاری Aqva Amara

این عطر خنک مردانه توسط ژاک کاوالیر یکی از مشهورترین طراحان عطر در سال 2014 تولید شده است. آکوا آمارا دارای رایجه مرکبات، اقیانوس و گیاهان بوده و مناسب روزهای گرم سال است.

عطرهایی که در بهار 96 به آن‌ها احتیاج داریدمطالب مرتبط:

1- چند حقیقت درباره عطرها

2- فرق بين عطر و ادكلن در چيست؟

3- عطر سنگین به چه عطری گفته می‌شود؟

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :