chadmin در
0

اکسسوری های مورد نیاز آقایان در تابستان کدام اند؟

اکسسوری های مورد نیاز آقایان در تابستان کدام اند؟

در مقالات گذشته در مورد اهمیت استفاده از اکسسوری ها با شما صحبت کردیم. با توجه به اینکه هوا رو به گرمی می رود، امروز قصد داریم به معرفی اکسسوری های مورد نیاز این شرایط آب و هوایی بپردازیم. اکسسوری های مورد نیاز آقایان در تابستان کدام اند؟ عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. 

عینک آفتابی

 1- عینک آفتابی 

خورشید در روزهای تابستان بیش از هر زمان دیگری در سال در آسمان قرار دارد. اشعه های مضری توسط خورشید به سمت زمین ساطع می شود که نداشتن عینک آفتابی مناسب می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای چشمانتان به همراه داشته باشد.

یکی از توصیه های ما به شما این است که از عینک های آفتابی با شیشه بزرگ تر استفاده نمایید چرا که در این صورت می توانید از نقاط بیشتری از صورتتان در برابر اشعه ماورابنفش محافظت کنید.

جوراب مخصوص کالج

2- جوراب مخصوص کالج 

یک تابستان هست و کفش کالج! هر چند کالج تنها کفشی است که می توان ان را بدون جوراب پوشید، اما پوشیدن جوراب مخصوص کالج علاوه بر اینکه از ورود مستقیم گرما از طریق کفش به پا جلوگیری می کند، مانع از ایجاد بوی بد در پاهایتان خواهد شد. بنابراین این جوراب های پنهان را فراموش نکنید.

ساعت مچی رنگی

3- ساعت مچی رنگی

تابستان فصل استفاده از رنگ های شاد و جیغ است. و مهم نیست که شما یک مرد هستید یا زن، نکته اساسی استفاده صحیح و ست کردن آن با رنگ کالج تان است. البته این نکته را فراموش نکنید که قرار نیست همیشه رنگ بند ساعت خود را با کفش تان ست کنید!

کلاه آفتابی

4- کلاه آفتابی

نور خورشید در تابستان بیشترین آسیب را به پوست و موهایتان می رساند، برای جلوگیری از اشعه های مضر نور خورشید سعی کنید نقاطی از بدن تان که بیرون از لباس هایتان قرار دارد را بپوشانید. نقش کلاه آفتابی برای موهایتان دقیقا همین است.

مطالب مرتبط:

1- معرفی رایج ترین اکسسوری‌های مردانه

2- آقایان چگونه اکسسوری های مناسب خود را انتخاب کنند؟

3- انواع مختلف دکمه سرآستین

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :