بهراد در
0

پوشش های نامناسب مردان در تابستان

پوشش های نامناسب مردان در تابستان

مسلما لباس پوشیدن تو زمستان خیلی راحت تر از تابستان هستش چون یک اورکت و یا کاپشن، خیلی راحت میتونه خیلی از مشکلات استایلو اندام شما رو بپوشونه. اما حالا که داریم به خورشید نزدیک میشیم پوشیدن پالتو و … کمی بی فکری بنظر میاد. با اینکه الان درصد خطا در استایل بالا میره بازم دلیل نمیشه شما جز اون افراد باشید. این مقاله یعنی “پوشش های نامناسب مردان در تابستان” برخی از اشتباهات مهلک پوشش رو معرفی میکنه و راه حلی رو هم بجاش ارایه میده. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا پوشش های نامناسب مردان در تابستان را بررسی کنیم.

مطمئن باشید همه تو تابستن و زیر آفتاب سوزان دنبال راحتی هستند و کسی هم به شما نمیگه راحتی رو فدای استایل و تیپ خودتون بکنید ولی خواهشا پوشش های نامناسب مردان در تابستان را قشنگ بخونید و به هیچ عنوان تکرار نکنید.

جوراب سفید

فقط در صورتیکه شما تو زمین تنیس یا باشگاه باشید، پوشیدن جوراب سفید رو بهتون پیشنهاد می کنیم. در بقیه موارد با اینک مد امروز ممکنه عکسش رو بگه ولی تضاد ایجاد شده بسیار زشت و لکه ننگ برای استایل شما میشه. حتی اگه بفرمایید که برندش پوما یا آدیداس هستش هم کمکی نمیکنه. نپوش برادر من نپوش!

راه حل: 

تقریبا میشه گفت هیچ جورابی برای کسانی که دوست درد اون قوزک قشنگ پاشون رو بیرون بندازن وجود نداره. با این حال اگه جایی کار می کنید که پوشیدن جوراب کوتاه اجباریه یا اینکه تم مهمانی شبی که بهش دعوتید جوراب نصفه هستش، هیچ ایرادی نداره، فقط رنگ تیره و تک رنگ انتخاب کنید و اگر هم مشکلات افراد بالا رو ندارید و میتونی جوراب معمولی بپوشید که چه بهتر رنگ پیشنهادیه ما، خاکستریه.پوشش های نامناسب مردان در تابستان

صندل در شهر

وقی کنار دریای شمال هستید و تو شن و ماسه خرامان می چرخید و یا اینکه تو باغچه دارید قدم میزنید، عالیه، هرچقدر دوست دارید به پنجه زیبای پاتون ویتاین دی برسونید ولی تو شهر ممکنه اون انگشت های زیباتون زیر قدم دیگران له بشن یا اینکه آسیب جبران ناپذیری بهشون وارد بشه پس برید دنبال کفش هایی که جلوشون بسته هست. اینطوری می تونید از یکی دیگر از پوشش های نامناسب مردان در تابستان جلوگیری به عمل بیارید.

راه حل:

تقریبا هر کفشی که دارای تهویه هوا (سورخ در بدنه) و رنگش روشن باشه میتونه بهتون کمک کنه که هم پاتون تعرق کمتری داشته باشه و هم خطرات صندل در شهر رو نداشته باشه. ( یادتون که هست منظورم همون له شدن انگشتاتون زیر قدم دیگران هستش)

پوشش های نامناسب مردان در تابستان

شلوارک های سه چهارم

این شلوارک ها عموما به تن هیچ کس زیبا نیستند، تموم شد رفت. حالا بازم اگه مجبورید این تابستون صحرا تشریف ببرید یا اینکه ساحل هستید به اون همه جیب نیاز ندارید. بجاش یک شلوارک شیک و خوش استایل بپوشید.

راه حل:

بعضی ها به این پوشش شورت میگن. خیر شورت یک نوع لباس زیر هستش و عموما به صورت مامان دوز عرضه میشه. یک شلوارک با بلندی متوسط و بالای زانو، خوش دوخت و فاق با زاویه کم پیشنهاد میشه. نه تنگ باشه و نه کوتاه.

پوشش های نامناسب مردان در تابستان

پلی استر

یا هر نوع پارچه پلاستیکی و مصنوعی دیگه؟ جدی میفرمایید؟ تو تابستون؟ این نوع پارچه ها همه منافذ هوا رو میبندن و تقریبا اجازه نمیدن دمای بدن شما مناسب باشه. مشکل ظاهری ایجاد شده از تعرق و طرح های مانگار روی لباستون رو هم تازه کنار گذاشتیم.

راه حل:

از لباس هایی استفاده کنید که جنسشون از پنبه یا نخ و یا نوع طبیعی باشه. در کل سعی کنید (مخصوصا تو تابستون) که از شر لباس ها با جنس پلی استر و مصنوعی خلاص بشید.

پوشش های نامناسب مردان در تابستان

عینک آفتابی ارزان قیمت

این دست فروش ها و سوغاتی فروشی های کنار خیابون رو دیدید که عینک آفتابی ریبن خلبانی و رنگارنگ میفروشن( تازگی بعضی ها با کمال وقاحت تست یو وی هم پیشنهاد میکنن)، آره همونی که الان تو دستته. از اونها اصلا استفاده نکنید.

راه حل:

یک عینک آفتابی مناسب و با اصالت اونقدری که فکر میکنید هم گرون نیست. حدود 130 هزار تومن می تونید یک عینک خوب خریداری کنید. خواهشا واژه های مفت و مفت نمی ارزه، رو با هم اشتباه نکنید. چون یک عینک آفتابی خوب هم کیفیت ساخت خوبی داره و هم به راستی از چشماتون محافظت میکنه.پوشش های نامناسب مردان در تابستان

فقط یک توصیه دیگه مونده و اونم اینه که به هیچ عنوان جلیقه نپوشید چون محض اینکه آستین هاش در اومده کمکی به خنک کردن شما نمیکنه و بنابراین مناسب این فصل نیست، حالا هرقدر میخواد قشنگ باشه.

مطالب مرتبط:

1- چه کار کنیم در تابستان عرق سوز نشویم؟

2- نکاتی کاربردی برای آقایان خوشتیپ در تابستان

3- کلاهی تابستانی برای هر جنتلمن شیک پوشدیدگاه شما

رشيد در تاریخ 13 آگوست 2016

متنات خيلى باحاله
دمت گرم

سامان در تاریخ 16 دسامبر 2016

من فکر میکنم مهم اینه که اول آدم خودش راحت باشه و دوم اینکه خودش و کسانی ک باهاشون در ارتباطه از لباساش خوششون بیاد. بقیه چی کاره هستن ؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :