قوانین استایل مردانه که می‌توانید بشکنید

دنیای مد و فشن مجموعه‌ای است از قوانین و باید‌ها و نبایدها. برخی از این قانون‌ها همیشگی هستند و هرگز نمی‌توانید آن‌ها را نادیده بگیرید اما برخی دیگر با گذشت زمان بی‌ارزش می‌شوند و باید آن‌ها را شکست. در مورد استایل مردانه قوانین متعددی وجود دارد که توسط نسل‌های گذشته وضع شده و اکنون دیگر زمان رعایت آن‌ها گذشته است. قوانین استایل مردانه که می‌توانید بشکنید در این مطلب بخوانید.

همه چیز باید ست باشد

طبق این قانون همه لباس‌های چرمی شما مثل کفش و کمربند و … و همه اجزای فلزی لباس شما مثل سگک کمربند و بند ساعت و حلقه و … باید با هم همرنگ باشد. این قانون شاید از نظر تئوری قابل قبول باشد اما رعایت آن در عمل ساده نیست و شکستن این قانون هیچ مشکلی ندارد.

قوانین استایل مردانه که می‌توانید بشکنید

 

در شهر قهوه‌ای نپوشید

این یک باور قدیمی انگلیسی است که مردان نباید هنگام ورود به شهر لباس قهوه‌ای (به خصوص کفش قهوه‌ای) بپوشند. طبق این قانون مردان شهری همیشه کفش مشکی می‌پوشند. واضح است که این قانون قدیمی شده و می‌توان آن را نادیده گرفت.

قوانین استایل مردانه که می‌توانید بشکنید

 

پس از تابستان سفید نپوشید

این قانون به زمان‌های دور بر می‌گردد که لباس‌های سفید گران قیمت بودند و برای این که فرق افراد معمولی با ثروتمندان دیگر مشخص شود این قانون باب شد. اما اکنون چنین محدودیتی وجود ندارد و در هر فصلی می‌توان سفید پوشید.

مشکی را با قهوه‌ای نپوشید

مشکی رسمی‌ترین و قهوه‌ای راحتی‌ترین رنگ برای لباس مردانه است و این قانون از همین مساله نشات می‌گیرد. در حالی که اگر تن قهوه‌ای و مشکی به اندازه کافی با هم متضاد باشند که با هم اشتباه نشوند ترکیب زیبایی به وجود می‌آورند.

قوانین استایل مردانه که می‌توانید بشکنید

 

 

مطالب مرتبط:

1- چند ترکیب ساده لباس زمستانی مردانه

2- جدیدترین مدلهای لباس زمستانی مردانه

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

 

 

 دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :