رقیه باقری در
17,690

انکار نکنید؛ او خوشپوش‌ترین عروس سلطنتی تمام تاریخ است؛ به مناسبت تولد مگان مارکل

انکار نکنید؛ او خوشپوش‌ترین عروس سلطنتی تمام تاریخ است؛ به مناسبت تولد مگان مارکل

حتی اگر فردی نباشید که اخبار و داستان‌های خانواده سلطنتی را دنبال نکنید، حتما اخبار جنجالی دوک و دوشز ساسکس در تلویزیون یا شبکه‌های اجتماعی به گوشتان خورده است و یا ممکن است سریال تاج را دیده باشید.

از زمانی که سبک لباس پوشیدن مگان را دنبال کردم، فهمیدم چند فاکتور اصلی وجود دارد که اغلب او به عنوان بخشی از سبک خاص خود به آن‌ها تکیه می‌کند. با وجود اینکه او فردی است که می‌تواند از طیف گسترده لباس‌های خوش‌دوخت بپوشد، با محدود کردن انتخاب‌هایش به فرم‌هایی که می‌شناسد و دوست دارد، سبک خود را حفظ کرده است و همواره می‌درخشد.

استایلهای مگان مارکل

در این مطلب شما را با ۸ سبکی که استایل‌های مگان مارکل را در بر می‌گیرد آشنا خواهیم کرد. به علاوه زمانی که او در کنار همسر خود، پرنس هری قدم برمی‌دارد، جدای از اینکه سعی می‌کند با شکوه ظاهر شود، هماهنگی استایلش را با پرنس هری نیز در نظر می‌گیرد. میگه از لباس عروس برند ژیوانشی گرفته تا استایل‌های روزمره، مگان معمولا استایل‌هایی فارغ از عنوان سلطنتی خود دارد.

۱. سِت کت و شلوار

استایلهای مگان مارکل

او همیشه در انتخاب کت و شلوار خوش سلیقه است. کت و شلوار اورسایزی که او بر تن کرده است با این رنگ زیبا این موضوع را اثبات می‌کند. چه بخواهید چه نخواهید کت و شلوار در گروه استایل‌های رسمی قرار می‌گیرد. اگر می‌خواهید در عین رسمی بودن شیک به نظر برسید، کت و شلوار بهترین گزینه است.

۲. کفش نوک تیز با پاشنه بلند

استایلهای مگان مارکل

حال نوبت کفش‌هاست، تا به حال مگان را جز با کفش‌های نوک تیز پاشنه بلند دیده‌اید؟ این نوع کفش انتخاب بسیاری از زنان سلطنتی و همچنین عرصه‌ی سیاست است. اگر می‌پرسید چرا مگان مارکل فقط همین مدل کفش را می‌پسندد باید گفت که او به خوبی می‌داند که چطور استایل خود را با این کفش کلاسیک‌تر کند.

۳. کت‌های دست دوز

استایلهای مگان مارکل

کت‌های دست دوز با برش‌های ماهرانه‌ای که دارند و اینکه دقیقا سایز هستند، فاکتور مورد علاقه این فرد سلطنتی از بین لباس‌های موجود در بازار است. این نوع کت تک دکمه یکی از روپوش‌های دست دوز دوشز ساسکس است. یقه برعکس، رنگ روغنی و بافت کت، آن را در جایگاهی بالاتر از استاندارد‌های خانواده سلطنتی قرار می‌دهد. مدل شلوار هم به خاطر نوع قرار گرفتنش روی کفش کاملا با کت هماهنگی دارند.

۴. پیراهن میدی

استایلهای مگان مارکل

آیا با مگان مارکل در مورد قد لباس هم نظر هستید؟ لباس‌هایی که کمی از زانو پایین‌تر هستند نسبت به لباس‌های مینی یا لباس‌های ماکسی راحت‌تر هستند. نه آنقدر کوتاه هستند که به هنگام نشست و برخواست معذب باشید، نه آنقدر بلند که نگران این باشید که زیر پاشنه‌های کفش گیر کنند.

۵. بلوز یقه اسکی

استایلهای مگان مارکل

همسر پرنس هری عاشق بلوز یقه اسکی است، خواه به دلیل پوشش مناسبی که سازگار با عرف خانواده سلطنتی دارد، خواه به خاطر هوای سرد و لایه لایه لباس پوشیدن باشد. بهتر است شما هم یکی از این بلوز‌های یقه اسکی را در دسترس داشته باشید تا مانند مگان به محض کاهش دما استفاده کنید.

۶. دامن میدی

استایلهای مگان مارکل

دامن آیتمی خانمانه و تطبیق‌پذیر است. وابسته به این که شما در کدام رویداد اجتماعی از آن استفاده می‌کنید، جلوه‌گری می‌کند. به همان دلیلی که مگان از لباس‌هایی با قد مناسب بیشتر احساس راحتی می‌کند، قد اکثر دامن‌های او نیز متوسط هستند. سهم عمده این نوع دامن‌ها در بازار، سند دیگری بر انتخاب مناسب مگان است.

۷. توناژ رنگ‌ها

استایلهای مگان مارکل

همانطور که می‌دانید رنگ‌هایی با شدت بیشتر ترند سال ۲۰۲۱ هستند. مگان مارکل و همچنین کیت میدلتون به خوبی می‌دانند که چگونه از رنگ‌های زنده و قوی در استایل‌های خود بهره بگیرند. با وجود این رنگ‌ها، بسیاری افراد همچنان به رنگ‌های مینیمال مثل خاکستری بسنده می‌کنند. اما وقتی با این رنگ قرمز می‌توانید جذاب و سرحال به نظر برسید، چرا از رنگ‌های بی جان‌تر استفاده کنید؟

۸. شلوار جین چسبان

استایلهای مگان مارکل

جین چسبان بهتر است یا بگی؟ مگان از آن دسته افرادی است که نمی‌تواند جز به شلوار جین چسبان فکر کند چه برسد به امتحان آن‌ها. البته او بیشتر در استایل‌های خیابانی از شلوار جین چسبان مایه می‌گذارد. مزیت آن نسبت به شلوار بگی این است که زیبایی و تناسب پایین تنه را بهتر نشان می‌دهد. اگر طرفدار لگ کشی هستید و می‌خواهید کمی ساختاریافته‌تر به نظر برسید، جین چسبان بهترین گزینه است.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سوفیا در تاریخ 07 آگوست 2023

خوشپوشترین عروس سلطنتی تمام تاریخ؟؟؟!!
به هیچ وجه خوشپوش تر و جذاب تر از دوشس کمبریج پرنسس کیت میدلتون نیست.همینطور دایانا و بسیاری ازملکه های دنیا از گذشته تا کنون….مبالغه هم حدی داره……ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :