مهفام میرزایی در
0

دامن بلند را با چی بپوشید؟

دامن بلند را با چی بپوشید؟

اگر تعدادی دامن بلند زیبا دارید که دلیل یا بهانه ای برای پوشیدن آن پیدا نمی کنید این مطلب برای شماست. در این مطلب یاد خواهید گرفت که دامن بلند را با چی بپوشید؟ ترکیب دامن بلند با یک بلوز یا پیراهن یا هر لباس دیگری بهتر است چه گونه باشد و این ترکیب چه کارکردی خواهد داشت؟ دامن بلند خود را با هر بلوز و تاپی که به نظر شما ترکیب زیبایی می سازد می توانید بپوشید اما انتخاب بلوز مناسب و هماهنگ کردن آن ها مراحلی دارد که در ادامه می خوانید:

دامن بلند را با چی بپوشید؟

1- به استایل بلوز توجه کنید
پیراهن زنانه به بلوزی گفته می شود که به تقلید از سبک پیراهن مردانه دوخته شده است یعنی یقه و آستین پیراهنی دارد و از یقه تا انتها دارای دکمه است. پیراهن انتخاب بسیار مناسبی برای پوشیدن با دامن بلند است. البته می توان دامن را با بلوز های مجلسی زیبا هم ست کرد و پوشید. بسته به طول بلوز یا پیراهن می توانید آن را زیر دامن قرار دهید یا بیرون بگذارید.

2- هماهنگی رنگ ها
درباره هماهنگی رنگ ها در مطالب قبلی مفصل توضیح داده ایم. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید این مطلب و این مطلب را بخوانید.

دامن بلند را با چی بپوشید؟

3- روی هم پوشیدن لباس ها
اگر چه یک پیراهن تنها می تواند استایل کاملی بسازد اما می توانید از زیر آن یک تی شرت شیک بپوشید و دکمه های پیراهن را باز بگذارید و یا روی پیراهن یک کت جین یا بافتنی بسته به فصل بپوشید.

4- جنس لباس ها
سعی کنید جنس لباس ها حتی الامکان به هم نزدیک و هماهنگ باشند مثلا یک دامن حریر نرم گزینه مناسبی برای پوشیدن با کت جین ضخیم نیست البته همه چیز به سلیقه و خلاقیت شما بستگی دارد و قصد محدود کردن انتخاب شما را نداریم.

دامن بلند را با چی بپوشید؟

5- طرح لباس ها
در سال های گذشته ترکیب طرح لباس خطای مد محسوب می شد اما امروزه می توانید هر طرحی را با هر طرحی بپوشید فقط به کمی ذوق و سلیقه نیاز دارید.

6- امتحان کنید
ترکیب های مختلف بلوز و دامن را تست کنید تا به بهترین نتیجه ممکن برسید.

7- اکسسوری ها
یک کمربند زیبا و هماهنگ با استایل شما می تواند ترکیبی عالی بیافریند. کفش ها و کیف شما هم بسته به بلوزی که انتخاب کرده اید می تواند اسپورت یا مجلسی باشد. اگر در ترکیب لباس ها دقت و سلیقه کافی به خرج داده باشید این استایل شما حتی می تواند لباس مجلسی مناسب و متفاوتی باشد و توجه و تحسین همه را برانگیزد همان طور که اما واتسون این کار را انجام داد.

دامن بلند را با چی بپوشید؟

مطالب مرتبط:

1- تاريخچه دامن ميدي

2- چگونه دامن مدادي بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :