مو بورها چه رنگی بپوشند؟

کشور ما یکی از بالاترین تنوع ژنتیکی انسانی در میان کشورهای جهان را داراست و اگرچه اکثریت خانم‌های کشور ما به طور طبیعی موهای قهوه‌ای یا مشکی دارند اما تعدادی از مردم نیز به طور طبیعی موبور هستند. البته بسیاری از خانم‌ها هم علاقه دارند تا به طور مصنوعی مو بور شوند. اما اگر مو بور هستید این رنگ مو برای لباس پوشیدن شما محدودیت‌هایی ایجاد می‌کند و شاید نتوانید هر رنگی را که مو مشکی‌ها می‌پوشند به راحتی بپوشید. این مطلب را بخوانید تا بدانید مو بورها چه رنگی بپوشند؟

قرمز

این رنگ جذاب و محبوب در کنار موهای رنگ شما جلوه زیبایی ایجاد خواهد کرد و می‌تواند رنگ مناسبی برای لباس‌های مجلسی شما باشد به خصوص اگر از ساتن تهیه شده باشد.

مو بورها چه رنگی بپوشند؟

متالیک

رنگ‌های متالیک مثل نقره‌ای و  طلایی باعث جلوه زیباتر موهای بور شما می‌شوند و آن‌ها را درخشان‌تر و زیبا‌تر نشان می‌دهند.

آبی لاجوردی

اگر از علاقمندان به آبی هستید تن لاجوردی آن را انتخاب کنید که مقدار کمی به بنفش تمایل دارد و درخشش زیبایی ایجاد می‌کند که باعث زیباتر دیده شد موهای بور شما خواهد شد.

هلویی

رنگ صورتی یا نارنجی که کمرنگ باشد و به تن رنگ پوست نزدیک باشد هلویی می‌گویند. این رنگ بسیار ملایم و زیبا است و مناسب خانم‌های مو بوری است که نمی‌خواهند در مهمانی‌ها رنگ‌های تند بپوشند.

سبز زمردی

اگر موبور هستید و همچنین پوست روشنی دارید می‌توانید این رنگ را بپوشید و جلوه زیبایی به پوست و مو‌های خود بدهید.

سفید

و اما زیباترین بی‌رنگی یعنی رنگ سفید نماد پاکی که می‌تواند ترکیب زیبایی با موهای بور شما بسازد اما اگر پوستتان خیلی رنگ پریده است و موهای خیلی روشنی دارید برای این که بی‌روح به نظر نرسید این رنگ توصیه نمی‌شود.

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :