نرگس حسین زاده در
0

معرفی برند ماوالا، تولید کننده لوازم آرایشی و مراقبت از ناخن + پیشنهاد خرید

معرفی برند ماوالا، تولید کننده لوازم آرایشی و مراقبت از ناخن + پیشنهاد خرید

ماوالا ( Mavala ) ، برند آرایشی و مراقبت و زیبایی از پوست و ناخن است و بیش از ۵۰ سال است که نامش در بین محصولات مراقبت و زیبایی با کیفیت بالا در آزمایشگاه‌های علمی ژنو، سوئیس به چشم می‌خورد. این برند با تمرکز بر نوآوری‌های روز برای رسیدن به کمال در محصولات مراقبتی تلاش می‌کند. در این مطلب به معرفی برند آرایشی ماوالا می‌پردازیم.

single_content ad banner


تاریخچه برند آرایشی ماوالا

برند آرایشی ماوالا در سال ۱۹۵۸ در سوئیس با معرفی اولین محصولش که تقویت کننده ناخن بود، تاسیس شد. تقویت کننده ناخن ماوالا هنوز هم یکی از بهترین محصولات تولیدی این برند است. در سال ۱۹۶۹ اولین مرکز حرفه‌ای مانیکور ماوالا در لندن افتتاح شد و از سال ۱۹۹۴، با مرکز آموزش زیبایی فرانسه همکاری نزدیکی را شروع کرد که هم اکنون این موسسات از محصولات ماوالا و تکنیک‌های مانیکور این شرکت به عنوان بخشی از برنامه آموزشی خود استفاده می‌کنند. امروز این برند هنوز هم در ژنو (سوئیس) به توسعه و تولید محصولات خود مطابق با دقیق‌ترین استانداردهای کیفیت ادامه می‌دهد و محصولاتش در ۱۱۰ کشور جهان توزیع می‌گردد.

معرفی برند ماوالا ، تولید کننده لوازم آرایشی و مراقبت از ناخن

 مراقبت و زیبایی ناخن

برند آرایشی ماوالا ، متخصص تولید محصولات مراقبت و زیبایی ناخن‌ است. طیف وسیعی از این محصولات توسط این شرکت ارائه می‌گردد که پاسخگوی تمام مشکلات ناخن از جمله، ناخن‌های شکننده و خشک، لکه ناخن، تغییر رنگ و … می‌باشد. با تلاش‌های فراوان ماوالا در توسعه نوآوری‌های مدرن برای ارائه راه حل در رفع مشکلات مختلف ناخن، امروزه گسترده‌ترین طیف محصولات مراقبت از ناخن متعلق به این شرکت است. همچنین طیف وسیعی در حدود ۲۰۰ رنگ لاک ناخن ماوالا ، در سایه‌های مختلف نیز به مشتریان ارائه شده است.

معرفی برند ماوالا ، تولید کننده لوازم آرایشی و مراقبت از ناخن

محصولات مراقبت از مژه

با همان جدیت و با کمک نیروهای متخصص این برند به تولید محصولات دیگر هم می‌پردازد و از سال ۱۹۶۷، با تولید و معرفی محلول تقویت مژه و ابرو، گامی بلند در توسعه محصولات زیبایی و مراقبت از چشم و مژه‌ها برداشته است. تقویت کننده مژه با فرمول منحصر به فرد برای داشتن مژه‌هایی پرپشت، بلند، سالم و مقاوم، از بهترین محصولات این شرکت است. امروزه ماوالا بهترین محصولات چشم، مرطوب کننده‌های ویژه مخصوص تغذیه پوست اطراف چشم و … با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

معرفی برند ماوالا ، تولید کننده لوازم آرایشی و مراقبت از ناخن

ریمل ماوالا

ماوالا علاوه بر محصولات مراقبتی، محصولات آرایشی مرتبط با چشم نیز تولید می‌کند؛ ازجمله انواع ریملهای حجم‌دهنده، بلند کننده و ضدآب که بافت کرمی داشته و درمقابل سایر برندهای معروف، با قیمت‌های مناسبی نیز به فروش می‌رسند.

 مراقبت و زیبایی پوست دست

ماوالا بعد از محصولات مراقبت و زیبایی ناخن، طیف وسیعی از محصولات مخصوص مراقبت از دست نیز ارائه می‌کند و با استفاده از فرمولی خاص برای مراقبت از دست برای درمان مشکلات پوست دست تلاش می‌کند.

 معرفی برند ماوالا ، تولید کننده لوازم آرایشی و مراقبت از ناخن

مراقبت و زیبایی پوست صورت

پس از سالها تحقیق و توسعه، این برند، خط تولید مراقبت از پوست صورت و زیبایی را راه اندازی کرد. این خط تولید با تخصص علمی و بهره‌گیری از مواد طبیعی، محصولات خود را تولید می‌کند. همچنین محصولات آرایشی ماوالا، شامل گستره وسیعی از کرم‌های پایه با پوشش طولانی مدت، رژگونه و رژلب در رنگ‌های مختلف است.

معرفی برند ماوالا ، تولید کننده لوازم آرایشی و مراقبت از ناخن

مطالب مرتبط:دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :