chadmin در
953

جین‌های رنگی جدیدترین ترندهای امسالند؛ چطور آن‌ها را ست کنیم؟

جین‌های رنگی جدیدترین ترندهای امسالند؛ چطور آن‌ها را ست کنیم؟

شلوار جین رنگی با رنگ‌های روشن و بسیار شاد طی سال‌ها مدام مد می شود و از مد می افتد، و در حال حاضر، حسابی به دنیای مد بازگشته است. برندها در نهایت طیف گسترده ای از جین های رنگی را ارائه می‌دهند، از رنگ های روشن گرفته تا شلوار جین پاستلی. اما حالا که جین رنگی ترند ۱۴۰۳ شده، یک سوال وجود دارد: جین های رنگی را با چه لباسی ست کنیم؟

ست کردن جین‌های رنگی

جین رنگی را چطور ست کنیم؟

یکی از بهترین چیزهایی که در مورد شلوار جین رنگی وجود دارد این است که با کمترین تلاش از طرف شما جذاب ترین ظاهر را به شما می دهد. با این حال، این شلوارها همچنین به طرز شگفت انگیزی ساده هستند و ست کردن آنها کار چندان سختی نیست! بهترین گزینه ها برای ست کردن جین رنگی به شرح زیر است:

با یک تیشرت که طرح گرافیکی دارد

ست کردن جین رنگی با یک تیشرت دارای طرح گرافیکی، راهی عالی برای تکمیل ظاهرتان است. کفش‌ کتانی سفید و کیف دستی با رنگ‌های عمیق نیز استایل‌تان را رنگی و جذاب می کند.


با یک کراپ تاپ رنگ خنثی

بله، حتی شیک پوشان مینیمالیست هم می توانند شلوار جین با رنگ روشن بپوشند. برای داشتن ظاهری ساده، یک کراپ با رنگ خنثی ایده خوبی است. یک کیف شانه ای که به همان اندازه خنثی است، شلوار جین فاق بلند را متعادل می کند.

ست کردن جین‌های رنگی
با کت جین همسان

اگر به ظاهر جسورانه علاقه دارید، احتمالاً از خود می‌پرسید که چرا قبلاً یک ست تاکسیدو با رنگ‌های روشن ندارید. یک کت جین رنگ شلوارتان بگیرید و با یک کیفی که رنک مکمل کت و شلوار جین‌تان است، استایل‌تان را حسابی جذاب کنید.

با یک کت دو رنگ

برای ظاهری که حسابی راک است، شلوار جین را به رنگ قرمز یا بنفش تیره با قسمت بالایی که دارای دو رنگ است، ست کنید. اگر کت انتخاب می‌کنید، توصیه می‌کنیم زیر آن را یک تاپ ساده (مثلا مشکی تک رنگ) بپوشید.

ست کردن جین‌های رنگی
با یک شومیز اوورسایز

راه دیگر برای ست کردن شلوار جین رنگی بدون کاهش قدرت مد آن، استفاده از شومیز اوورسایز است. مثل تصویر یکی از دکمه‌ها را هم جا به جا ببندید تا استایل‌تان حسابی ترند شود. این سبک به ویژه با رنگ های پاستلی شلوار جین رنگی و شومیز عالی خواهد بود.


با یک تاپ شفاف و طرح دار

شلوار جین آبرنگی یا چند رنگ هم امسال حسابی ترند است. برای ست کردن این مدل شلوار جین رنگی به جای رنگ های بسیار متضاد، یک بلوز شفاف تقریبا همرنگ که پارچه بافت دار دارد را با آن ست کنید و استایلی متفاوت به هم بزنید.

با کفش‌هایی که رنگ‌شان مکمل رنگ شلوار جین است

یک جین رنگی راسته را با یک جفت کفش پاشنه کوتاه که رنگ آن مکمل رنگ جین است ست کنید. ترکیبی از استایل خیابانی و ظرافت، استایل شما را حسابی متمایز می‌کند.

با یک کت بلیزر سایز بزرگ شلوار جین رنگی را ست کنید

با لباس‌های بیرونی XXL – کت بزرگ سایز بزرگ،می‌توانید استایل متفاوتی خلق کنید. فقط یادتان باشد که اکسسوری‌ها را (کیف و کفش) خنثی نگه دارید.

چطور جین رنگی را ست کنیم؟

 

منبع: خبرنامه

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :