توصیه های مراقبت از پوست و زیبایی از السا هاسک

0

اگر طرفدار پر و پا قرص برند ویکتوریا‌سیکرت باشید، حتما السا هاسک را می‌شناسید. السا هاسک یکی از فرشته‌های این برند است. او با برندهای مشهور دیگری از جمله دیور و دولچه اند گابانا نیز همکاری انجام داده است. همچنین سفیر برند بیودرم که محصولات مراقبت از پوست تولید می‌کند هم هست. السا هاسک به تازگی همکاری خود را با برند لوازم آرایش توری برچ برای جدیدترین عطر این برند را آغاز کرده است. در این مقاله، السا هاسک رازهای زیبایی‌اش را برای کسانی که دوست دارند مثل او زیبا باشند بیان کرده است. اگر دوست دارید این رازها را بدانید، با چی بپوشم همراه باشید.

 

 

استفاده از یک عطر خوشبو در تعطیلات

السا هاسک می‌گوید: “من عاشق عطر بل آزور برند توری برچ هستم. این عطر به من حس طراوت و تازگی القا می‌کند، حتی اگر در شهر باشم و کلی کار برای انجام دادن داشته باشم! با زدن این عطر حس می‌کنم در سفر و تعطیلات به سر می‌برم و کنار یک اقیانوس آبی زیبا نشسته‌ام. این عطر رایحه گل صد تومانی هم دارد که من عاشق آن‌ها هستم. اگر زندگی پر استرسی دارید، با زدن این عطر آرام می‌شوید و حس می‌کنید در تعطیلات به سر می‌برید، نه در زندگی پر مشغله شهری. رایحه در زندگی همه انسانها اثر می‌گذارد، و آرام و ریلکس بودن برای من همه چیز است!”

با روتین‌های زیبایی السا هاسک بیشتر آشنا شوید

اکسیژن رسانی به پوست صورت را هرگز فراموش نکنید!

السا هاسک می‌گوید: “من زیاد از محصولات درمانی مربوط به پوست صورت استفاده نمی‌کنم، اما محصولاتی که به پوست صورت اکسیژن می‌رسانند را بسیار دوست دارم. انگار این محصولات، پوست صورت را سفت می‌کنند. من برای این کار پیش یک پزشک متبحر میروم. از زمانی تصمیم گرفتم پیش او بروم که همکاری من با ویکتوریا‌سیکرت شروع شد. او همیشه قبل از نمایش این برند پیش ما می‌آمد و به پوست صورتمان می‌رسید. او یک بار برای اینکه تاثیر این کار را به من نشان دهد، نصف صورتم را درمان کرد و نصف دیگر را دست نزد. وقتی دو طرف صورتم را با هم مقایسه کردم تازه متوجه شدم اکسیژن رسانی به پوست چقدر تاثیر دارد. بعد از آن تصمیم گرفتم قبل از هر مراسم فرش قرمز یا روزهای عکاسی برای برندهای مختلف یا هر مراسم مهم دیگری، حتما این کار را انجام دهم.

اکسیژن رسانی به پوست صورت را هرگز فراموش نکنید!

 

برای لاغر شدن بدوید!

السا هاسک می‌گوید: “من جدیدا دویدن را شروع کرده‌ام. زمان مشخصی هم برای خودم تعیین نمی‌کنم و اصلا بیش از حد به خودم فشار وارد نمی‌کنم. با هر سرعتی که دوست داشته باشم میدوم. به نظر من دویدم یکی از بهترین راه‌ها برای لذت بردن از مناظر شهر است. با دویدن، حس می‌کنم خودم هستم، و تک‌تک اعضای بدنم را حس می‌کنم. من معمولا حدود ۵ مایل می‌دوم، گاهی هم کمی به خودم سخت می‌گیرم و یک نیمه ماراتون انجام می‌دهم! این کار بسیار سخت است. و معمولا آن را تنها انجام نمی‌دهم. هیچوقت نباید به خودتان سخت بگیرید، چون این کار باعث می‌شود حالتان بهم بخورد! حتی اگر یک روز آرام دویدید اصلا لازم نیست نگران باشید، مطمئن باشید روز بعد سریع‌تر و قوی‌تر خواهید بود.”

برای لاغر شدن بدوید!

از آرایش کردن در شب نترسید!

السا هاسک می‌گوید: “من معمولا وقت‌هایی که قرار نیست کار خاصی انجام دهد، آرایش نمی‌کنم. مگر اینکه بخواهم در طول روز در شهر نیویورک قدم بزنم و بدانم عکاس‌هایی در خیابان حضور دارند! آن وقت کمی کانسیلر دور چشمم میزنم و کمی برق لب به لبم. اما اگر قرار باشد شب بیرون بروم، آرایشم را بیشتر می‌کنم. یعنی صورتم را کانتور می‌کنم، کانسیلر می‌زنم و خط چشم گربه‌ای می‌کشم. من یک ست کانتور تام فورد، یک کانسیلر RMS  و یک خط چشم مایع برند کت وان دی.  دارم که بسیار عالی هستند. من معمولا همین چیزها را در آرایشم استفاده می‌کنم، به همین دلیل مدل‌های مختلف آنها را امتحان کرده‌ام. این مدل آرایش، بهترین مدل است. کیفیت این برندها بسیار خوب است و ماندگاری بالایی هم دارند. در آخر هم برای زدن ریمل، از ریمل برند میبلین استفاده می‌کنم که آن هم بسیار عالی است.

از آرایش کردن در شب نترسید!

سعی کنید حتما یک یا دو ماسک صورت تهیه کنید

السا هاسک می‌گوید: “ماسک گِل برند بیودرم بسیار خوب است. رنگ آن تقریبا سبز متالیک است و تمام آلودگی‌ها را از پوست شما خارج می‌کند. این ماسک صورت انقدر خوب است که حتی نامزد من گاهی یواشکی از آن استفاده می‌کند و وقتی من به سراغ ماسک صورتم میروم، می‌بینم که تمام شده است!

سعی کنید حتما یک یا دو ماسک صورت تهیه کنید

متاسفانه نخوردن لبنیات همیشه موثر است!

السا هاسک می‌گوید: “من همیشه سعی می‌کنم یک رژیم غذایی سالم بر اساس سبزیجات داشته باشم. من سوئدی هستم، ما در کشور سوئد به مقدار زیادی لبنیات مصرف می‌کنیم؛ پنیر، شیر، تخم مرغ و غیره. بعد از دیدن یک برنامه تلویزیونی در مورد رژیم سلامتی، تصمیم گرفتم لبنیات را از رژیم غذایی‌ام حذف کنم. الان مدت ۵ هفته است که این کار را انجام داده‌ام و واقعا نتیجه آن را روی پوست صورتم دیده‌ام. حالا حس خیلی بهتری دارم.”

 

مطالب مرتبط:

۱- معرفی راه های جلوگیری از ایجاد چروک پوست

۲- فواید دستگاه بخور چیست؟ معرفی انواع دستگاه بخور و کاربرد آن

۳- چند ماسک طبیعی صورت برای پوست های خشک

سوگل پورمهرام
نویسنده: سوگل پورمهرام


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :