تحریریه چی بپوشم در
2,037

۱۳ مدل آرایش چشم ساده و درعین حال خیره‌کننده؛ تو چشمات جنس مرغوبه، چقدر حال چشات خوبه

۱۳ مدل آرایش چشم ساده و درعین حال خیره‌کننده؛ تو چشمات جنس مرغوبه، چقدر حال چشات خوبه

آرایش چشم یکی از اون کارهایی‌ست که می‌تونه یه تغییر بزرگ تو ظاهر آدم ایجاد کنه، حتی اگه خیلی ساده باشه. وقتی صحبت از مدل آرایش چشم ساده می‌شه، منظورمونه که با کمترین ابزار و مواد آرایشی، بهترین نتیجه رو بگیریم. حالا بیا با هم چند تا از این مدل‌های ساده و شیک رو بررسی کنیم که برای روزمره، عروسی، خونه، و حتی بیرون رفتن مناسبن.

مدل آرایش چشم ساده

مدل آرایش چشم ساده جذاب

مدل آرایش چشم ساده راحت

بهترین آرایش چشم

خب، اول از همه باید بدونیم که عروسی‌ها یه جوریه که همه دوست دارن توش بدرخشن. اما اگه بخوای یه آرایش چشم ساده ولی شیک داشته باشی، بهتره از رنگ‌های ملایم مثل قهوه‌ای، طلایی یا صورتی استفاده کنی. یه سایه ملایم روی پلک بزنی و خط چشم باریک بکشی، می‌تونه به چشمات یه جلوه خاص بده. اگه مژه‌هات خیلی کم‌پشتن، حتما یه مقدار ریمل بزن تا همشون بلند و پرپشت به نظر برسن. اینطوری هم ساده‌ای و هم جذاب.

آرایش چشم ساده

آرایش چشم ساده دخترانه

ارایش چشم ساده برای بیرون

وقتی تو خونه هستی و می‌خوای یه آرایش ملایم داشته باشی که حس خوبی بهت بده، اصلا نیازی به کارای پیچیده نیست. یه خط چشم باریک و یه سایه خیلی ملایم، مثلاً رنگ‌های طبیعی مثل بژ یا قهوه‌ای روشن، می‌تونه خیلی خوب باشه. اینجوری هم چشمت زیبا می‌شه و هم حس سنگینی آرایش رو نداری. حتی اگه ریمل هم نزنی، باز هم یه حس خوب از آرایشت خواهی داشت.

مدل آرایش چشم ساده

ارایش چشم و ابرو ساده

 

ارایش چشم و ابرو

آرایش ابرو هم باید مثل چشم ساده و طبیعی باشه. اگه ابروهات کم‌پشتن، می‌تونی با یه مداد ابرو یا سایه ابرو، کمی پرشون کنی. دقت کن که خیلی غلیظ نکنی که طبیعی بودنش حفظ بشه. برای چشم‌ها هم از رنگ‌های نزدیک به پوستت استفاده کن تا یه هارمونی خوبی ایجاد بشه. خط چشم باریک و یه مقدار کم ریمل هم کافیه.

آرایش چشم در خانه

 ارایش چشم ساده برای عروسی

ارایش چشم ساده

بهترین آرایش چشم اونیه که بهت حس خوبی بده و باهاش راحت باشی. برای بعضی‌ها، یه خط چشم گربه‌ای و ریمل زیاده، برای بعضی‌های دیگه، فقط یه سایه ملایم. مهم اینه که تو با آرایشت احساس اعتماد به نفس کنی و وقتی تو آینه نگاه می‌کنی، از دیدن خودت لذت ببری. امتحان کردن رنگ‌ها و مدل‌های مختلف هم می‌تونه بهت کمک کنه تا بفهمی چی بهت میاد.

مدل آرایش چشم ساده شیک

 

منبع: روزاول

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :