مژه مغناطیسی چیست و چگونه استفاده می‌شود؟

0

امروزه بسیاری از خانم‌های از تکنیک‌های مختلف آرایشی و زیبایی برای زیباتر نشان دادن چهره خود استفاده می‌کنند زیرا داشتن چهره زیبا علاوه بر تاثیر مثبتی که بر روی اطرافیان می‌گذارد احساس اعتماد به نفس و روحیه شاداب را در خود فرد ایجاد می‌کند. آراستگی و زیبایی چهره نیز یکی از مواردی است که هر خانمی به آن توجه دارد. یکی از بخش‌های کوچک چهره که می‌تواند زیبایی چهره را دگرگون کند مژه است. داشتن مژه‌هایی پر پشت و کشیده چشم‌ها را بسیار زیبا می‌کند. امروزه تکنیک‌های مختلف از جمله مژه مصنوعی، کاشت مژه و اکستنشن مژه برای پر پشت کردن مژه‌ها به کار گرفته می‌شود اما یکی از راه‌حل‌های بسیار خوب برای داشتن مژه‌هایی زیبا و پر پشت استفاده از مژه مغناطیسی است. با چی بپوشم همراه شوید تا نگاهی به اطلاعات کامل و نحوه استفاده از مژه مغناطیسی بی‌اندازیم.

 

مژه مغناطیسی چیست؟

مژه مغناطیسی نوعی مژه مصنوعی است با این تفاوت که شما برای اتصال مژه مصنوعی باید از چسب استفاده کنید اما برای اتصال مژه مغناطیسی نیازی به چسب نیست و در واقع این نوع مژه توسط آهنرباهایی که بر روی آن به کار رفته به مژه اصلی شما متصل می‌شود و زیبایی چشمان شما را دوچندان می‌کنند.

مژه مغناطیسی چیست

آموزش استفاده از مژه مغناطیسی

مژه مغناطیسی، همانطور که از نامش پیدا است، خاصیت مغناطیسی دارد. بر روی لبه این نوع مژه آهنرباهای بسیار کوچکی به کار رفته که خاصیت مغناطیسی دارند و بر روی مژه اصلی شما فیکس می‌شود. مژه مغناطیسی از دو بخش مژه بالایی و پایینی تشکیل شده است. برای متصل کردن این نوع مژه کافی است ابتدا مژه قسمت بالایی را روی مژه‌های اصلی خودتان قرار دهید و سپس با دست دیگر مژه پایینی را به مژه‌های زیر نزدیک کنید، حال خاصیت آهنربایی این مژه‌ها کمک می‌کند که این دو مژه بر روی پلک شما بماند.

 

برای قرار دادن مژه مغناطیسی می‌توانید از انگشتان یا موچین کمک بگیرید و وصل کردن آن بسیار ساده است البته باید در حین انجام این کار مراقب چشمان و مژه‌های خودتان باشید که آسیبی نبینند علاوه بر این هنگام جدا کردن مژه‌ها نیز با دقت کار را انجام دهید تا هیچ‌گونه آسیبی به مژه‌هایتان وارد نشود.

مژه مغناطیسی چیست

انواع مژه مغناطیسی

درست مانند انواع مژه مصنوعی، مژه مغناطیسی نیز انواع مختلفی دارد و برندهای آرایشی بسیار زیادی تا کنون این نوع مژه را ساخته‌اند که محصول مژه مغناطیسی آنان بسیار با کیفیت و پرطرفدار بوده و ضد حساسیت نیز است. انتخاب برند شناخته شده برای مژه مغناطیسی بسیار مهم است زیرا ممکن است برخی افراد چشم‌هایشان حساسیت داشته باشد و از آن‌جا که برندهای معروف معمولا از مواد اولیه با کیفیت برای ساخت محصولات خود استفاده می‌کنند پس بهتر است به سراغ یک برند معتبر برای خرید مژه مغناطیسی برویم.

مژه مغناطیسی چیست

مزایای استفاده از مژه مغناطیسی

همانطور که می‌دانید داشتن مژه‌هایی پر پشت و کشیده ظاهر چهره و چشم‌ها را بسیار زیبا می‌سازد اما ممکن از برخی از خانم‌ها مژه‌هایی کوتاه و یا کشیده نداشته باشند. برای داشتن مژه‌های بلند و کشیده می‌توان از انواع تکنیک‌ها مانند کاشت مزه استفاده کرد اما خطرات خاص خودش را دارد در نتیجه بهتر است برای یک مراسم خاص و یا یک مهمانی از مژه‌های مغناطیسی استفاده کنند تا با چهره‌ای زیبا در بتوانند در مهمانی بدرخشند. یکی از مزیت‌های بسیار مهم مژه‌های مغناطیسی اتصال آسان و سبک بودن آن است و اصلا پلک‌های شما احساس سنگینی نخواهد کرد علاوه بر این شما می‌توانید به تعداد دفعات مختلفی از مژه‌های مغناطیسی استفاده کنید و این می‌تواند کمکی در صرفه‌جویی هزینه‌ها باشد. مژه مغناطیسی نیازی به چسب ندارد و این مزیت خوبی است برای افرادی که ممکن است به چسب‌های آرایشی حساسیت داشته باشند. در نتیجه شما می‌توانید با استفاده از مژه مغناطیسی در هر مراسمی با چهره بسیار زیبا حاضر شوید.

مژه مغناطیسی چیست

مطالب مرتبط:

۱- کدام خوراکی‌ها دندان‌ها را زرد می‌کنند؟

۲- میکرونیدلینگ چیست؟ همه چیزهایی که باید قبل از انجام آن بدانید

۳- فرمول ۱۱ ماسکِ صورت برای داشتن پوستی درخشان و شاداب

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شما

سارا کشفی در تاریخ 20 اکتبر 2018

زیبا بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :