تحریریه چی بپوشم در
91,628

بهترین کرم‌های روشن‌کننده پوست صورت که رقیب اصلی محصولات کره‌ای هستند

بهترین کرم‌های روشن‌کننده پوست صورت که رقیب اصلی محصولات کره‌ای هستند
روتین مراقبتی ضد لک و محصولات مرتبط با آن، یکی از مهم‌ترین مقوله‌های مطرح شده در عرصه زیبایی هستند. به خصوص این روزها که با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، محصولات متنوعی برای مبارزه با مشکلات پوستی در دسترس است. در این بین، ارکان و فرآورده‌های K-Beauty جایگاه خاصی دارند. سبک روتین کره‌ای با توجه به زیبایی پوست مردم این کشور، این روزها غوغای زیادی در سراسر جهان به پا کرده است. اما راز محصولات ضد لک کره‌ای چیست؟ آیا فرآورده‌های بهداشتی داخلی ما نیز توان رقابت با این موج سهمگین از کیفیت و کمیت توامان را دارند؟
بهترین کرم‌های روشن‌کننده صورت

معیار مقایسه کرم و محصولات ضد لک کره‌ای

پیش از اینکه به سراغ معرفی نمونه‌های ایرانی و قیاس آن‌ها با انواع محصولات کره‌ای برویم، بهتر است معیاری بر مبنای علم و عملکرد فرمولاسیون محصولات کره‌ای داشته باشیم. انواع فرآورده بهداشتی و مراقبتی کره‌ای در چند سال گذشته، راه طولانی و پر پیچ و خمی را پشت سر گذاشته است. فرایند پیچیده‌ای از مارکتینگ، بسته‌بندی و احیا فرمولاسیون که کارآمدی آن در دنیای امروز به وضوح مشخص است.

کرم های روشن کننده صورت

طراحی پکیج‌های جذاب در کنار استفاده از رنگبندی‌های خاص و فانتزی، نخستین چیزی است که توجه مصرف کننده را به محصولات مراقبت پوستی کره‌ای جلب می‌کند. در ادامه، با موج عظیمی از نوآوری در عرصه نحوه استفاده محصولات روبرو می‌شویم. اما چیزی که بیش از همه به معروفیت لوازم مراقبتی کره‌ای کمک می‌کند، نتیجه بخش بودن فرمولاسیون آن‌ها است. محققین این کشور با در نظر گرفتن آموزه‌های سنتی و تکیه بر خواص عناصر ارگانیک گیاهان، توانستند فرمولاسیون‌های ویژه و جدیدی در دنیای زیبایی خلق کنند. به عنوان نتیجه کلی، مزایای محصولات کره‌ای را می‌توان اینگونه برشمرد:

 • تاثیرگذاری سریع محصول نسبت به برندهای غول پیکر دنیا
 • طراحی فرمولاسیون وگان برای تولید محصولات مراقبتی و بهداشتی، با هدف کاهش خطر استفاده از ترکیبات شیمیایی و غیر ارگانیک
 • نتیجه بخش بودن مصرف محصولات در مدت زمان پیشنهادی بروشور
 • حجم قابل توجه نسبت به کالاهای مشابه
 • قیمت به صرفه و اقتصادی

در کنار تمام مزایایی که محصولات کره‌ای برای مصرف کننده در پی دارند، نباید این نکته را از یاد ببرید که این کالاها با توجه نیاز مردم این کشور تولید شده‌اند. اگر فرمولاسیون فراورده‌های کره‌ای را بررسی کنید، عناصر سنتی و تولیدات داخلی این کشور کاملا به چشم می‌آید. به این معنی که لوازم آرایشی و مراقبتی در این کشور، متناسب با نیاز و تغذیه مردم آن تولید شده است. در نهایت به یاد داشته باشید که بخش عظیمی از محبوبیت و پیشرفت محصولات کره‌ای، در گرو حمایت مردم این کشور از تولیدات داخلی محققین و صنعتگران‌شان است.

کرم‌های روشن کننده صورت قوی

معرفی کرم‌های روشن کننده صورت قوی و مقایسه با نمونه‌های کره‌ای پرطرفدار

Torriden, Pureti SEOUL, Jumiso و Klairs از جمله معروف‌ترین برندهای کره‌ای فعال در صنعت زیبایی هستند که محصولات ضد لک فوق العاده‌ای تولید می‌نمایند. اما در کنار تمام مزایا و معروفیتی که محصولات ضد لک کره‌ای دارند، همتای ایرانی آن‌ها این روزها به رقیبی سرسخت تبدیل شده‌اند. چرا که محصولات ایرانی با در نظر گرفتن خط رشد کره‌ای‌ها، توانسته‌اند ترکیباتی نوین بر پایه نیاز مردم کشور خودمان تولید نمایند. از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین کرم‌های ضد لک ایرانی در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کرم ضد لک روز و شب ژنو

ژنوبایوتیک یکی از برندهای پیشتاز ایرانی است که از نظر بسته‌بندی و فرمولاسیون به شکل قدرتمندی وارد رقابت با همتایان کره‌ای خود شده است. در وهله اول، ژنو بسته‌بندی لوکس و رنگبندی جذاب محصولاتش را به رخ می‌کشد و چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌نماید. در مرحله بعد، فرمولاسیون تاثیرگذاری کرم‌های ژنو است که خودنمایی می‌کند:

کرم ضد لک روز و شب ژنو

 • این محصول ترکیبی عالی از اکتیوهای ضد لک و روشن کننده مانند ویتامین C، آربوتین و کوجیک اسید است. از نظر کاربرد اکتیوهای پوستی، ژنو به راحتی رقبای کره‌ای خود را پشت سر می‌گذارد.
 • عملکرد اختصاصی ژنو در تولید دو کرم مجزا برای مصرف جداگانه در روتین روز و شب، امری ستایش برانگیز و نوآورانه محسوب می‌شود.
 • از نظر مارکتینگ و تبلیغات، ژنو بسیار قدرتمند عمل کرده و به خوبی از پس تبلیغ و ارائه محصولات خود بر آمده است.
 • جلب نظر مشتری و جذب نظرات مثبت از دیگر نقاط عطف کرم ضد لک ژنو به شمار می‌رود.

در قیاس منصفانه، کرم ضد لک ژنوبایوتیک به عنوان برندی ایرانی می‌تواند برابر با رقبای کره‌ای خود قدم بردارد. به خصوص که رضایت درصد بالایی از مصرف کنندگان را جلب کرده است. اما از نظر سرعت عملکرد و تاثیر مثبت، ژنو نسبت به محصولات مشابه خارجی کندتر است. درو‌اقع برای دیدن تاثیرات این کرم ضد لک، شما باید حداقل به مدت 3 تا 6 ماه به صورت مداوم از آن استفاده نمایید.

کرم روشن کننده و ضد لک قوی پوست حاوی 10٪ آربوتین پیگمنتا

لاین محصولات روشن کننده پیگمنتا، یکی از زیر مجموعه‌های برند نام آشنای ایرانی، یعنی آردن است. نام پیگمنتا از اصطلاح پیگمنت یا همان رنگدانه گرفته شده است و به خوبی پیام کاربری این لاین محصول را به مخاطب می‌رساند. کرم ضد لک پیگمنتا در کنار بسته‌بندی مینیمال و کاربردی خود، ویژگی‌های منحصر به فرد دیگری نیز دارد:

کرم روشن کننده و ضدلک قوی پوست حاوی 10% آربوتین پیگمنتا

 • بافت غلیظ پیگمنتا، آن را تبدیل به محصولی به صرفه برای استفاده طولانی مدت می‌نماید. از این نظر تا حد زیادی به محصولات کره‌ای پرطرفدار شباهت دارد.
 • تاثیرگذاری سریع و قابلیت ضد لک فوری این محصول، نقش مهمی در افزایش فروش و محبوبیت آن داشته است. تا حدی که می‌توان آن را یکی از پرطرفدارترین ضد لک‌های ایرانی دانست.
 • فرمولاسیون پیگمنتا با به کارگیری نوین‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا فراوری شده است. وجود ترکیبات پیشرفته و اکتیوهای موثر آربوتین، لیکورس، آسکوربیل پالمیتات و رتینیل پالمیتات نیز حاکی از این واقعیت است.
 • این ضد لک ایرانی، در رفع انواع لک‌های قهوه‌ای و تیره مقاوم به درمان سربلند بیرون آمده است. از انواع لک‌های هورمونی، کبدی و ملاسما گرفته تا جای جوش شما می‌توانید پیگمنتا را برای تکمیل روند درمانی خود انتخاب کنید.

کرم ضد لک پیگمنتا مانند بسیاری از محصولات کره‌ای موجود در بازار، عملکردی چند جانبه برای مصرف کننده فراهم می‌آورد. به این معنی که در کنار خاصیت لایه برداری و ضد لک خود، می‌تواند رطوبت پوستتان را حفظ نماید. همچنین خاصیت ضد پیری دارد و در کاهش التهابات پوستی نیز موثر است. تنها نقطه ضعف این محصول از دیدگاه مصرف کنندگان، رایحه تند و موقت آن است که با توجه به عناصر تشکیل دهنده آن امری اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد.

 

منبع: روژاشاپ

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :