مهفام میرزایی در
0

چند تکنیک آرایشی برای اینکه جوان‌تر به نظر برسید

چند تکنیک آرایشی برای اینکه جوان‌تر به نظر برسید

معمولا هدف از آرایش زیباتر شدن و پوشش دادن ایراد‌های چهره در کنار تاکید روی زیبایی‌های آن است اما آرایش کردن می‌تواند هدف دیگری هم داشته باشد و آن جوان‌تر به نظر رسیدن است. شما در هر سنی که باشید معمولا دوست دارید جوان‌تر به نظر برسید و این هدف با آرایش درست محقق می‌شود. در این مطلب چند تکنیک آرایشی برای اینکه جوان‌تر به نظر برسید را مطرح می‌کنیم.

single_content ad banner

پوست براق

داشتن پوست صاف و براق و درخشان از رازهای جوانی است. امروزه شما با ابزارها و مواد آرایشی مخصوص این کار می‌توانید پوست خود را درخشان و براق نشان دهید.

چطور با آرایش ده سال جوان شوید

استفاده از قهوه‌ای به جای مشکی

خط چشم مشکی و سایه مشکی اگرچه زیبا هستند اما شما را جوان‌تر نشان نمی‌دهند. اگر به جای این رنگ از تن‌های قهوه‌ای استفاده کنید تاثیر جوان کننده آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

ابروهای بالا و کشیده

داشتن ابروی بلند و بالا شما را جوان‌تر نشان می‌دهد، اگر ابروهای شما این طور نیست نگران نباشید، با ریمل‌های مخصوص این کار شما می‌توانید ابروهای خود را به زیبایی حالت دهید.

چطور با آرایش ده سال جوان شوید

استفاده از محصولات کرمی به جای پودری

رژگونه‌های پودری به خوبی رژگونه‌های مایع و کرمی روی پوست نمی‌نشینند و جلوه جالبی ندارند پس بهتر است مدل‌های مایع و کرمی را به جای پودری استفاده کنید.

سایه و رژ لب ساده بدون اکلیل

به جای سایه‌های اکلیل‌دار از مدل‌های مات استفاده کنید، رژ‌هایی که اکلیل نداشته باشند هم تاثیر خوبی در جوان‌تر دیده شدن شما دارند.

آرایش ملایم

داشتن آرایش ساده و ملایم به نحوی که مشخص نباشد آرایش کرده‌اید راز جوان شدن شماست.

استفاده از رنگ‌های گرم

استفاده از رنگ‌های گرم به جای رنگ‌های سرد در آرایش شما را جوان‌تر نشان خواهد داد.

توجه به ریشه موها

رشد ریشه موها باعث می‌شود سفیدی آن‌ها دو تا سه هفته بعد از رنگ کردن نمایان شود. اما برای این که جوان‌تر به نظر برسید به جای رنگ کردن مجدد موها تا چند هفته از محصولات مناسبی مثل ریمل مو و پوشش دهنده سفیدی مو استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه چشم ها را آرایش کنیم؟

2- چگونه چشم درشت داشته باشیم؟

3- چشم های پف کرده را چگونه آرایش کنیم؟

4- آموزش کامل کشیدن خط چشم بر اساس فرم چشم‌ها

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :