محمد رضا اهوارکی در
0

5 مدل موی جدید برای آقایان

5 مدل موی جدید برای آقایان

در این پست 5 مدل موی بهاره را به شما معرفی می کنیم که فقط هم مخصوص موی کوتاه نیستند و نیاز به حجمی متوسط در مو های شما دارند. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

1- مدل موی مردانه

5 مدل موی جدید برای آقایان

اسم این مدل را ” حجم دار شانه کرده به سمت عقب” یا هر چیزی که می خواهید بنامید، ولی این مدل از دهه ی 80 مد بوده و هنوز هم هست. برای اعمال این مدل ابتدا موی خود را سشوار کشیده و به آن حجم دهید. سپس آن را به سمت عقب شانه کنید و از جلو مجددا سشوار بکشید. بعد از این مرحله برای ضخیم تر کردن مو ها از چسب مو استفاده کنید. سپس از انگشتان خود برای طبیعی تر کردن این مدل استفاده کنید.

2- مدل موی مردانه 

5 مدل موی جدید برای آقایان

مدل خیس و عرق کرده به اصطلاح که نیاز به موی چتری بلندی نیز دارد. برای انجام این مدل ابتدا مو را خیس کنید و سپس توسط سشوار با دمای بالا از بالای سر به سمت پایین آن را خشک کنید و سپس از اسپری مو استفاده کنید که حالت خودش را نگه دارد. برای تخت کردن بیشتر مو روی سرتان از انگشتان یا شانه می توانید استفاده کنید. در نهایت از روغن براق کننده استفاده کنید که ریشه ها تا انتهای مو را پوشش دهد.

3- مدل موی مردانه 

5 مدل موی جدید برای آقایان

برخی می گویند: “من تصمیم گرفتم موهامو بلند کنم اما بعد از مدتی پشیمون شدم و همشو کوتاه کردم”. اگر از این دسته آدم ها هستید این مدل را امتحان کنید. مدلی کاملا جذاب و انعطاف پذیر برای حالت های مختلف آن. ابتدا مو را خیس کرده و آن را اسپری بزنید. سپس کمی روغن جلا دهنده (مثل روغن بادام) بزنید و در انتها به سادگی توسط انگشتانتان از عقب به جلو موها را مرتب کنید.

4- مدل موی مردانه  

5 مدل موی جدید برای آقایان

مدلی شلخته و کثیف برای عشق مدلینگ ها. اعمال این مدل روی سر شاید کمی سخت باشد ولی اگر روی سرتان بنشیند به زیبایی آن پی می برید. برای داشتن این مدل توسط سشوار به مویتان حجم دهید. سپس به آرامی مویتان را به صورت تکه تکه صاف کنید تا از خشک شدن و موجی بودن آن مطمئن شوید. سپس کمی اسپری روی آن زده و آن را بهم بریزید. در نهایت نیاز به چسب مو برای تثبت آن دارید.

5- مدل موی مردانه 

5 مدل موی جدید برای آقایان

مدلی برای موهای فر و مجعد ولی بلند و حجم دار. مویتان را خیس کرده و کمی اسپری روی آن بزنید و سپس حالت دهید. سپس همین کار را از میانه ی موها تا ریشه ی آن نیز انجام دهید. اگر در این کار مهارت دارید آن را با شانه انجام دهید و ریشه را بالا گرفته و اسپری بزنید. اگر نیاز به استایل رسمی دارید آن را به یک سمت مایل کنید و با یک واکس مو آن را تثبت کنید.

مطالب مرتبط:

1- بهترین مدل موی آقایان در پاییز

2- نکاتی برای آقایان خوشتیپ در تابستان

3- چگونه مدل موی مناسب خودمان را پیدا کنیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

محمدرضا در تاریخ 14 فوریه 2018

😐
وقتی از خواب بیدار میشید یا از حمام بیرون میاید همین مدل مو ها رو دارید
نمیدونم اینا دیگه چه مدل هایی هستن …شاید خیلی درست نباشه با یه همچین مدل هایی توی اجتماع ظاهر شدنارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :