محمد رضا اهوارکی در
0

بهترین مدل موهای آقایان در سال ۲۰۱۶

بهترین مدل موهای آقایان در سال ۲۰۱۶

مدل مو به در واقع به استایلی می گویند که شما به موهای خود می دهید و می خواهید که در آن فرم که معمولا با فرم سر شما هماهنگ است بماند و  نوع آن کاملا به سلیقه ی شخصی شما، فشن و مد روز  برمی گردد. هرکدام از ما مدل موی متفاوتی داریم و هر کس باتوجه به شخصیت و سلیقه اش مدل مویش را انتخاب می کند. مد امروز به سمتی می رود که گویا هر مدلی را روی موی سرتان اعمال کنید به خصوص در آقایان به شما می  آید. معمولا ما سعی می کنیم که از مدل موی بازیگران یا ورزشکاران خاصی استفاده کنیم که شاید برای آن ها فوق العاده است ولی روی سر ما زیاد جالب به نظر نرسد. پس در انتخاب مدل مو نیاز به دانش کافی و مشورت داریم، با کارشناسان چی بپوشم در این زمینه که چه مدل مویی را انتخاب کنیم همراه باشید.

مدل موهای کوتاه برای آقایان همیشه معروف بوده اند و خواهند بود چرا که شکل دادن به آن ها بسیار آسان است. در زیر لیستی از بهترین مدل موهای کوتاه را می بینید.

بهترین مدل موهای آقایان در سال 2016

۱- دور مو سفید با حالت به سمت عقب

این بهترین مدل موی آقایان است. به دلیل تراشیده شدن بغل مو ها پشت موی بسیار کوتاه و اطراف سر بسیار توصیه می شود. و حجم موی بسیار زیاد در بالای سر. بهترین حالت ها را با کمک پماد و یا ژل مو برای تر نشان داده شدن به آن می توانید بدهید.

بهترین مدل موهای آقایان در سال 2016

۲- مدل تقسیم شده ی به سمت کنار سر

این مدل رایج ترین مدل میان آقایان است. این مدل به کم بودن حجم موی پشت سر و اطراف با حجم زیاد مو در بالای سر نیاز دارد. این مدل هم با کمک پماد و ژل سر درخشندگی خاصی می گیرد و تازه تر به نظر می رسد.

بهترین مدل موهای آقایان در سال 2016

۳-  کوتاه و بسیار کم حجم

اگر می خواهید که همیشه سرزنده و با انرژی به نظر برسید این مدل موی کوتاه و کم حجم به شما کمک می کند. همه جا کوتاه با مقداری حجم زیاد بالای سمت چپ سر. مقداری واکس مو هم برای درخشنده کردن آن استفاده کنید.

بهترین مدل موهای آقایان در سال 2016

۴- شانه شده به سمت بالا

این مدل تقریبا مدل بلندتر مدل معروف ” سزار” است. موی اطراف سر و پشت سر کوتاه شده است و بالای سر به سمت بالا شانه می شود و با واکس مو و یا حتی دست هم دادن این مدل مو بسیار آسان است. این مدل موی شما را شدیدا پر حجم نشان می دهد.

بهترین مدل موهای آقایان در سال 2016

۵-  پشت و بغل سر بسیار کوتاه

این مدل با هر مدل صورتی می آید. پشت سر کوتاه و اطراف سر نیز به همان اندازه کوتاه می شود . برای کسی که رسیدگی هفتگی و اصلاح موی هفتگی را در برنامه ی خود دارد بسیار مناسب است. هر چه اطراف کوتاه تر مدل جذاب تر!

بهترین مدل موهای آقایان در سال 2016

۶- مدل به سمت عقب

این مدل مو برای کسی که توانایی بلند کردن موی بالای سر را دارد بسیار مناسب است. مقداری واکس مو و شانه کشیدن موی بالای سر به سمت عقب تمام کاری است که باید انجام دهید. حالا اطراف را هم به سمت عقب شانه کنید.

بهترین مدل موهای آقایان در سال 2016

۷- مدل موی زاویه دار

این بهترین مدل برای تابستان است. این مدل که جدید هم هست با بلند کردن جلوی مو وشانه کردن آن به طرفین به دست می آید.

بهترین مدل موهای آقایان در سال 2016

۸- مدل تیز

این هم یکی از بهترین مدل مو برای جوانان است. هیچ مدل موی کوتاه مردانه ای برون این نوک تیز کردن های کلاسیک کامل نمی شود. کافیست موی بالا سر را زیاد کنید و اطراف را کوتاه تر کنید. به وسیله ی واکس مو ،موها را به سمت بالا و طرفین بکشید و حالت دهید.

بهترین مدل موهای آقایان در سال 2016

۹- مدل موی بلند

اگر موهای شما بلند است و این قضیه برای شما مهم نیس این مدل کلاسیک و ساده تنها با کوتاه نکردن موهایتان به دست می آید. البته جلوی مو را به وسیله ی قیچی تمیز و مرتب کنید و این کار را هرزگاهی انجام دهید که کنترل رشد موی خود را از دست ندهید.

بهترین مدل موهای آقایان در سال 2016

۱۰- مدل موی مدرن و همه پسند

مانند مدل موهای دهه ی ۵۰ پف دادن مو ها و حالت های موج دار بازگشته است ولی با تغییراتی کوچک و امروزی. اطراف را کمی بلندتر از بقیه ی قسمت های مو کنید و بعد آن را به سمت عقب حالت دهید. این کار به شما این انتخاب را می دهد که یک مدل شلوغ داشته باشید یا یک مدل موی مرتب و تمیز.

مطالب مرتبط :

۱- علل خاکستری شدن موی آقایان

۲- ۹ فاکتور موثر در ریزش موی آقایان

۳- کدام ویتامین ها از شکنندگی موی سر جلوگیری می کند؟

۴- باورهای اشتباه و نادرست در مورد استفاده از کرم‌ ضد آفتاب

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

عسل در تاریخ 05 اکتبر 2016

ممنون خیلی مطلب مفید و زیبایی بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :