جدیدترین مدل لباس مجلسی پوشیده با طرح‌های زیبا و متفاوت

0

لباس مجلسی یکی از انواع لباس‌هایی است که هر خانم شیک‌پوشی برای زیباتر جلوه دادن استایل خود در مراسم‌های خاص استفاده می‌کند. لباس‌های مجلسی انواع مختلفی دارند. یکی از انواع مدل‌های لباس مجلسی، لباس مجلسی پوشیده است. لباس‌های مجلسی پوشیده اغلب آستین دار و یا بلند هستند. اغلب پارچه‌هایی که برای این گونه لباس‌های مجلسی استفاده می‌شود، پارچه‌های گیپور، لمه و یا ساتن است. با چی بپوشم همراه شوید تا با انواع مدل لباس مجلسی پوشیده آشنا شویم.

 

مدل لباس مجلسی پوشیده کلاسیک

یکی از انواع مدل‌های لباس مجلسی پوشیده، مدل کلاسیک است که برخی به نام مدل الیزابتی نیز می‌شناسند. این مدل لباس مجلسی پوشیده از پارچه‌های گیپور و تور برای طراحی‌اش استفاده می‌شود و اغلب دامن‌های کلوش پف‌دار دارد. یقه این لباس‌ها نیز اغلب چین‌دار و یا با تور تزیین شده است. این مدل کلاسیک را می‌توان در مجالس مختلف استفاده کرد.

لباس مجلسی پوشیده کلاسیک

مدل لباس مجلسی پوشیده پرنسسی

مدل لباس مجلسی کلاسیک پرنسسی نیز یکی دیگر از انواع مختلف لباس مجلسی است که مناسب برای خانم‌ها و نیز دختر خانم‌ها می‌باشد. این مدل کاملا بلند است و دامن آن می‌تواند پف دار و یا ساده باشد. از ترکیب دو پارچه ساتن و گیپور برای این مدل لباس استفاده می‌شود. این مدل لباس مجلسی پوشیده، یقه این مدل لباس با انواع پارچه‌هایی چون گیپور و یا سنگ دوزی مدل‌دار می‌شود تا از سادگی فاصله بگیرد. مدل لباس مجلسی پوشیده پرنسسی آستین‌هایی کلوش و بسیار زیبایی دارد.لباس مجلسی پوشیده پرنسسی

 

استفاده از پنل‌های کار شده بر روی لباس نیز یکی دیگر از انواع مدل لباس مجلسی پوشیده است که بسیار شیک و زیبا است و اغلب برای پیراهن‌های ماکسی استفاده می‌شود. پنل‌های کار شده بر روی تور و یا پارچه‌های ساتن کار می‌شود که می‌توان با آن‌ها انواع مدل‌های مختلف را طراحی کرد. نمونه آستین دار و ماکسی این مدل لباس عروس پوشیده می‌تواند بسیار زیبا و خاص جلوه کند.

بلوز و دامن مجلسی

علاوه بر پیراهن‌های مجلسی شما می‌توانید از مدل لباس مجلسی پوشیده دیگری نیز استفاده کنید. بلوز و دامن یا کت و دامن نیز می‌تواند یک گزینه بسیار شیک و کلاسیک برای خانم‌ها باشد. استفاده از دامن‌های راسته با شومیزهای گیپور بسیار زیبا همراه با جوراب شلواری براق نیز می‌تواند بسیار زیبا جلوه کند. بهتر است برای این مدل از دامن ساده و شومیز طرحدار استفاده شود.

پارچه لباس مجلسی پوشیده

یکی از انواع مدل لباس مجلسی بسیار خاص و شیک که در عین سادگی درخشش بسیاری را به استایل و زیبایی شما خواهد بخشید، مدل لباس مجلسی پوشیده مخمل است. پیراهن‌های آستین دار مخمل یکی از زیباترین مدل‌های لباس مجلسی است. مدل لباس مجلسی پوشیده مخمل اغلب ساده است و  با سایه بسیار درخشنده‌ای که روی پارچه مخمل ایجاد می‌شود زیبایی خودش را نشان می‌دهد اما در کنار آن می‌توان از انواع اکسسوری و کیف و کفش کار شده و براق استفاده کرد تا استایل شما درخشنده‌تر شود.

 

اگر جزو طرفداران سبک کلاسیک هستید و به دنبال یک مدل لباس مجلسی پوشیده کلاسیک و سنتی هستید می‌‌توانید از مدل لباس مجلسی پوشیده که طرح‌های خامه دوزی بر روی آن‌ها انجام شده است استفاده کنید. پیراهن‌های مجلسی که با هنر خامه دوزی طراحی و تزیین شده است یکی از انواع مدل لباس مجلسی پوشیده سنتی و کلاسیک است که به صورت دو تکه بالا تنه و دامن یا پیراهن سرهمی طراحی می‌شود.

 

و اما یکی دیگر از انواع مدل لباس مجلسی پوشیده برای خانم‌هایی که طرح‌های مدرن و در عین حال مجلسی و شیک را می‌پسندند، پیراهن‌های ساده با دامن‌های فون بلند است که زیبایی بسیار خاصی در عین سادگی دارد. در این نوع مدل لباس مجلسی پوشیده از ترکیبی از پارچه گیپور با طرح‌های درشت و برجسته و تور و ساتن استفاده می‌شود.

 

ترکیب دو نوع پارچه مخمل کبریتی و تور نیز می‌تواند برای مدل لباس مجلسی پوشیده به خصوص برای مجالس پاییزه یا زمستانی فوق‌العاده باشد. مدل لباس مجلسی پوشیده با آستین‌های توری پفکی یکی از مدل‌های کلاسیک و در عین حال مدرن است که می‌تواند استایل هر خانم را جذاب و زیبا نشان دهد.

یکی از انواع مدل لباس مجلسی پوشیده برای دختر خانم‌های جوان لباس مجلسی پوشیده با بالا تنه گیپور و دامن توردار است. اغلب افراد گمان می‌کنند پارچه‌های گیپور تنها برای مدل لباس مجلسی زنانه مناسب است اما برخی پارچه‌های گیپور با رنگ‌های روشن و طرح‌های برجسته می‌تواند برای سنین کم نیز مناسب باشد. در ترکیب پارچه گیپور و تور در این پیراهن می‌توان از وسایل تزیینی مانند کمربند استفاده کنید.

 

استفاده از مدل لباس مجلسی پوشیده ماکسی که از پارچه‌های لمه و یا پولک دوزی استفاده شده است می‌تواند زیبایی خاصی داشته باشد. این مدل لباس مجلسی درخشش بسیار فوق‌العاده‌ای از خود ساطع می‌کند در نتیجه در کنار آن‌ها باید از کیف و کفش ساده استفاده کنید و یا اگر علاقه‌مند به استفاده از اکسسوری هستید از نوع مات استفاده کنید تا درخشش لباس شما جلوه کند. از طرفی این مدل اغلب ساده و بدون هیچ طرح و برشی به صورت آستین دار و بلند طراحی می‌شود.

 

مطالب مرتبط:

۱- مدل لباس مجلسی مناسب افراد لاغر

۲- جدیدترین مدل لباس مجلسی دخترانه برای خانم های خوش سلیقه

۳- ۱۳ لباس مجلسی بلند که می توانید امسال بپوشید

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شما

حسین زاده در تاریخ 17 می 2018

من عاشق این مدل لباس مجلسی پوشیده هستمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :