کاربردهای جالب برق لب

0

برق لب و مرطوب کننده لب از لوازم آرایشی و بهداشتی ضروری است که استفاده از آن برای همه خانم ها توصیه می شود چون نقش مهمی در سالم نگه داشتن و حفظ رطوبت لب ها دارند. اما کاربرد این وسیله تنها به مراقبت از لب ها محدود نمی شود و می توان در موارد مختلفی می توان از آن استفاده کرد. کاربردهای جالب برق لب را در این مقاله ببینید.

کاربردهای جالب برق لب

۱- مرتب کردن موها

اگر موهای زیر کناره پیشانی و گوش ها شما را خسته کرده است کمی برق لب به آن ها بزنید و در جای خود محکم کنید. برق لب به دلیل بافت چرب سبک موها را سنگین نمی کند و به آن ها آسیب نمی رساند.

۲- پر رنگ کردن سایه چشم

اگر از رنگ سایه چشم خود راضی نیستید مقداری از سایه را با برق لب مخلوط کنید تا رنگ آن تیره تر و زیبا تر شود و ماندگاری بالاتری داشته باشد.

۳- پاک کردن لکه ریمل

کثیفی ناشی از ریمل در اطراف چشم ها اصلا جالب نیست و تمیز کردن آن ها بسیار دشوار است مخصوصا اگر ریمل شما ضد آب باشد. اما با کمی برق لب می توانید آن را به راحتی تمیز کنید.

۴- مرتب کردن ابروها

اگر جهت ابروهای شما به طرف پایین است با کمی برق لب و یک برس می توانید به راحتی به آن ها حالت دهید و در جای خود نگه دارید.

۵- مرطوب کننده دور چشم

اطراف چشم ها به دلیل نازکی پوست مستعد چروک هستند و نیاز به آبرسانی دارند. کمی برق لب می تواند چربی و رطوبت لازم را بدون آسیب رساندن به این ناحیه برساند.

۶- استفاده راحت تر از گوشواره

یکی دیگر از کاربردهای جالب برق لب: اگر گیره گوشواره شما به راحتی در سوراخ گوشتان فرو نمی رود کمی برق لب به نوک آن بزنید و به راحتی استفاده کنید.

۷- استفاده راحت تر از حلقه

همین کار را می توان با انگشتر و حلقه نیز انجام داد. اگر انگشتر شما کمی تنگ است می توانید به سطح داخلی آن کمی برق لب بزنید و به راحتی در دست کنید.

مطالب مرتبط:

۱- رژ لب مناسب برای هر لباس مجلسی

۲- نکات مهم در انتخاب رژ لب مناسب

۳- همه چیز درباره رژ لب و مداد لب

۴- این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما