مهفام میرزایی در
0

این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است

این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است

رژ لب به عنوان یکی از اجزای مهم آرایش زنانه تاثیر زیادی روی زیبایی چهره و تیپ و استایل ما دارد. پس انتخاب رژ لب مناسب نه تنها آرایش چهره بلکه استایل را نیز کامل می‌کند و در واقع به عنوان یک اکسسوری در نظر گرفته می‌شود. انتخاب رنگ مناسب برای رژ لب معمولا کار ساده‌ای نیست و خانم‌ها باید چندین رنگ را امتحان کنند تا بتوانند رنگی را که به صورتشان بیاید پیدا کنند. اما در این میان رنگ‌هایی هستند که همه می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. این چهار رنگ رژ لب به همه می‌آیند.

single_content ad banner

1- رژ لب قرمز پررنگ

قرمز از رنگ‌هایی است که طبق نظر اکثریت کارشناسان مد به همه می‌آید و برای هر تن پوستی نوعی قرمز وجود دارد. قرمز پر رنگ باعث می‌شود چهره شما روشن‌تر دیده شود و خوش رنگ و رو به نظر برسید.

این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است

2- رژ لب صورتی پر رنگ

این رنگ در اولین نگاه همه توجه‌ها را به شما جلب می‌کند و می‌تواند کامل کننده لباس مجلسی شما باشد. اگر رژ لب صورتی پر رنگ داشته باشید می‌توانید آن را به مقدار کم استفاده کنید تا کم رنگ و طبیعی شود و یا به مقدار زیاد استفاده کنید تا لب‌هایتان پر رنگ و چشم‌گیر شود.

این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است

3- رژ لب مرجانی پررنگ

طیف مرجانی بین قرمز و صورتی قرار می‌گیرد و جزو رنگ‌هایی است که تقریبا با همه طیف‌های پوست هماهنگی دارد. حتی می‌توانید این رنگ را در کنار قرمز و زرشکی استفاده کرده و به لب‌های خود حجم بدهید.

این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است

4- رژ لب زرشکی

فرقی نمی‌کند پوست تیره‌ای داشته باشید یا پوست روشن، رژ لب زرشکی حتما چهره شما را زیباتر خواهد کرد. تن‌های مختلف زرشکی مثل طیف طبیعی لب یا زرشکی با پایه قرمز یا بنفش می‌توانند انتخاب‌های شما برای رژ لب باشند.

این چهار رنگ رژ لب برای همه مناسب است

مطالب مرتبط:

1- رژ لب مناسب برای هر لباس مجلسی

2- رژ لب قرمز متناسب با رنگ پوست

3- رژ لب جامد یا مایع؟ کدام بهتر است؟دیدگاه شما

حامد نامداری در تاریخ 01 آوریل 2017

خانمهای عزیز دقت کنن. برخی از مرد ها فقط آرایش کم رو میپسندند.
ارایش زیاد شما را زیباتر نمیکند. حالت مصنوعی به چهره میدهد.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :