نکاتی برای روی هم پوشیدن لباس‌ها

۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۵

توسط مهفام میرزایی

نکاتی برای روی هم پوشیدن لباس‌ها

وقتی با هوای نامتعادل پایزی طرف هستیم که نه می توان به لباس کم تکیه کرد و نه لباس های ضخیم قابل تحمل هستند تنها یک راه حل به ذهن می رسد و آن هم روی هم پوشیدن لباس ها است که با تغییر آب و ها به راحتی بتوان لایه هایی را کم و یا اضافه کرد. امروزه روی هم پوشیدن لباس ها از کارهایی است خانم های خوش لباس و ستارگان مد انجام می دهند و دیگر ضد فشن به شمار نمی رود. اما این کار اصولی دارد که باید رعایت شود. نکاتی برای روی هم پوشیدن لباس‌ها را در این مطلب بخوانید.

نکاتی برای روی هم پوشیدن لباس‌ها

لایه های اصلی

این لایه های اصلی لباس های شما را تشکیل می دهند که در پاییز می تواند یک مانتو با یک ژاکت بافتنی بدون دکمه روی آن باشد و یا بک بلوز یقه دار با مانتوی روی آن که یقه و سرآستین آن از زیر مانتو بیرون آید. این لایه ها به همراه کفش و شلوار و شال شما می تواند یک استایل کامل باشد. برای این لایه ها انتخاب های بی شماری وجود دارد که همگی به سلیقه شما بستگی دارد فقط باید دقت کنید که این لایه ها راحت باشند و با درجه هوا هماهنگ باشید.

نکاتی برای روی هم پوشیدن لباس‌ها

لایه آخر را اضافه کنید

بسته به تغییر آب و هوا و موقعیت شما می توانید لایه دیگری روی لباس های خود اضافه کنید. این لایه نهایی می تواند از یک ژاکت جین گرفته تا یک کاپشن ضخیم متغیر باشد. گزینه های دیگری مثل مانتوی بافتنی، جلیقه، سوئیشرت، بارانی و لباس های دیگر می تواند لایه آخر لباس ها را تشکیل دهد. دقت کنید که سبک بودن و قابل حمل بودن لایه آخر اهمیت زیادی دارد.

اکسسوری ها

در روی هم پوشیدن لباس ها استفاده از اکسسوری ها اهمیت ویژه ای پیدا می کند چون تاثیر زیادی در وحدت بخشیدن به همه لباس های شما دارد. شال، کلاه، جوراب، شنل و پانچو در استایل لایه لایه علاوه بر اثر گرم کنندگی نقش اکسسوری را نیز بازی می کند. در هماهنگی این اکسسوری ها با لایه های لباس های خود دقت کافی را داشته باشید و بهتر است از رنگ های خنثی و ملایم در همه لباس های خود استفاده کنید تا تطبیق پذیری بالایی داشته باشند.

مطالب مرتبط:

1- اصول روی هم پوشیدن لباس ها

2- بهترین لباس پاییزه کدام است؟

3- سرمایی ها چگونه لباس بپوشند؟

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است