مانند ستارگان مد لباس‌هایتان را روی هم بپوشید

0

حال که هوا رو به سردی می‌رود روی هم پوشیدن لباس‌ها اهمیت زیادی پیدا می‌کند. اما این تکنیک برای بیشتر خانم‌ها مشکل است و یا آن را به روش صحیحی انجام نمی دهند و نتیجه مناسبی نمی گیرند. اما در این میان نکاتی وجود دارد که آن ها را از استایل ستارگان مد استخراج کرده‌ایم و در این مقاله می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چطور مانند ستارگان مد لباس‌هایتان را روی هم بپوشید. 

کمربند ببندید

یک بخش مهم در ساخت استایل لایه لایه کمربند است. کمربند روی لایه بیرونی لباس، لایه های مختلف لباس را با هم متحد می کند و کمک می‌کند تا مرتب و منظم‌تر به نظر برسید.

مانند ستارگان مد لباس‌هایتان را روی هم بپوشید

یقه اسکی را فراموش نکنید

یک بلوز یقه اسکی می‌تواند پایه لباس‌های شما را تشکیل دهد. شما می‌توانید سایر لباس‌ها را چه کاپشن، پالتو یا بارانی و مانتو روی این لباس بپوشید و یقه آن را بیرون بدهید تا یک استایل زمستانی شیک چند لایه داشته باشید.

مانند ستارگان مد لباس‌هایتان را روی هم بپوشید

بافت‌ها را ترکیب کنید

استایل چند لایه‌ای که از جنس‌ها و بافت‌های یکسانی تشکیل شده باشد کسل کننده است. زمستان زمان مناسبی برای ترکیب کردن لباس‌های پشم و خز و چرم و … با هم به روشی خلاقانه است.

مانند ستارگان مد لباس‌هایتان را روی هم بپوشید

استایل چند بخشی داشته باشید

این روزها کاپشن‌ها و پالتوهای بودن آستین مد روز شده اند و شما می‌توانید آن‌ها را روی مانتوهای بیرون بپوشید و به این روش از استایل لایه لایه استفاده کنید که بسیار جذاب است.

آستین بلند بپوشید

طبیعتا پوشیدن لباس آستین بلند در فصل های سرد ضروری است اما منظور ما پوشیدن لباس‌های آستین بلند از زیر بقیه لایه ها و خارج کردن آن از انتهای لایه‌های بیرونی است. این کار نهایت مهارت شما را در روی هم پوشیدن لباس‌ها نشان می‌دهد.

مطالب مرتبط:

1- اصول روی هم پوشیدن لباس‌ها

2- نکاتی برای روی هم پوشیدن لباس‌ها

3- بهترین لباس پاییزه کدام است؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :