نگاهی به برند لانوین

۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۶

توسط مهفام میرزایی

نگاهی به برند لانوین

لانوین یک برند چند ملیتی فرانسوی است که در سال 1889 توسط جین لانوین تاسیس شد و در طول بیش از یک قرن مالکان و طراحان متعددی داشته اشت و در زمینه لباس زنانه، محصولات زیبایی و عطر فعال است. این برند لاکچری از قدیمی ترین برند های جهان است. در این مطلب نگاهی به برند لانوین و تاریخ طولانی آن می اندازیم.

نگاهی به برند لانوین

جین لانوین در 1867 در پاریس به دنیا آمد. او ده خواهر و برادر کوچک تر داشت و از نوجوانی نزد خیاط های مختلفی دوره دید و خیاطی را فرا گرفت و در 22 سالگی خانه مد خود را تاسیس کرد. در 28 سالگی با یک اشراف زاده ایتالیایی ازدواج کرد و دخترش ماری بلانش که خواننده اوپرا شده بود بعد از مرگ مادردر 1946 مدیریت برند لانوین را به عهده گرفت. لباس هایی که جین لانوین برای دخترش طراحی می کرد توجه همه را جلب کرد و باعث شد افراد ثروتمند پاریسی برای سفارش به مغازه وی بیایند و برند لانوین مشهور تر و ثروتمند تر شد.

نگاهی به برند لانوین

اما تاسیس خط تولید عطر لانوین در 1924 آغاز موفقیت اصلی برند بود که آن را به برندی جهانی تبدیل کرد. پس از مرگ جین لانوین در 1946 و انتقال مالکیت به دخترش برند لانوین به حیات خود ادامه داد اما 12 سال بعد ماری بلانش هم درگذشت و چون فرزندی نداشت مالکیت برند به پسرعمویش ایو لانوین رسید.

نگاهی به برند لانوین

در اواسط دهه 60 لورآل مالکیت برند لانوین را خریداری کرد و در 1989 برند لانوین سهامی عام شد و ارزشی بالغ بر 210 میلیون پند دارد. از سال 2013 برند لانوین تامین کننده لباس های باشگاه ورزشی آرسنال است. در حال حاضر بوشرا جارر طراح اصلی لانوین است. این طراح 45 ساله با سابقه به طراحی لباس های زیبا از جمله تاکسیدو های زنانه و کت های زیبا مشهور است.

نگاهی به برند لانوین

مطالب مرتبط:

1- نگاهی به برند ورا وانگ

2- نگاهی به برند بوتگا ونتا

3- نگاهی به برند بالمین

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است