چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی

10 ژانویه 2017 ساعت 20:25

توسط سارا هنجنی

چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی

نامزدی یکی از مهم ترین مراسمی است که معمولا به آن دعوت می‌شویم. اگر در فکر تهیه یک دست لباس مجلسی مناسب هستید در این مقاله چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی را به شما معرفی می‌کنیم. 

1- لباس مجلسی گیپور

این مدل لباس مجلسی که بدون آستین است مناسب دختر خانم‌هایی است که بالاتنه بزرگ دارند. اساسا آستین حلقه‌ای مناسب این فرم اندام است. همچنین باتوجه به اینکه این لباس شب زیبا از دو رنگ مشکی و سفید دوخته شده است بیشترین کنتراست را ایجاد می‌کند و برای خانم‎هایی که در قسمت پهلو چربی اضافه دارند بسیار مناسب است.

چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی

2- لباس مجلسی گیپور 

طرح گیپور این لباس شب بسیار ظریف و سبک است، یقه این پیراهن زنانه گرد بوده و امکان شستشوی دستی این لباس وجود دارد. این لباس مجلسی پشت باز است و مناسب خانم‌هایی است که اندام مناسب دارند. رنگ قرمز این لباس مجلسی گیپور برای افرادی است که می‌خواهند در مهمانی‌ها بدرخشند.

چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی

3- لباس مجلسی گیپور 

گیپور این لباس از الیاف پشمی است. رنگ سفید این مدل لباس مجلسی به همراه مدل یقه آن انتخابی بسیار مناسب برای دختر خانم‌های جوان است.  البته در صورتی این مدل لباس مجلسی برای شما مناسب است که اندام مناسب داشته باشید.

چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی

4- لباس مجلسی گیپور

رنگ مشکی هیچ گاه نه از مد می‌افتد و نه گروه سنی خاصی دارد. اگر به یک مهمانی و یا نامزدی دعوت شده‌اید پیشنهاد ما به شما لباس مجلسی مشکی است.

چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی

5- لباس مجلسی گیپور

 این پیراهن مجلسی قلاب دوزی شده دارای یقه‌ای پوشیده است که بسیار مناسب برای خانم‌هایی است که به دنبال لباس مجلسی باز هستند. پشت این لباس مجلسی گیپور توری است و باز است.

چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی

6-  لباس مجلسی گیپور

ترکیب دو رنگ سفید و لاجوردی بسیار زیبا و شیک خواهد بود. این مدل لباس مجلسی برای خانم‌هایی که اندام ریزی دارند توصیه می‌شود تا به کمک این رنگ و نوع دوخت لباس درشت تر دیده شوند. پشت این لباس گیپور 7 است و توسط یک زیپ بسته می‌شود.

چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی

7- لباس مجلسی گیپور 

لباس زنانه رکابی، مناسب خانم‌هایی است که بالاتنه بزرگ دارند. رنگ سبز سال 2017 این لباس برای هر رنگ پوست مناسب نیست، بنابراین قبل از اینکه این لباس را بپوشید رنگ پوست خود را بشناسید.

چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی

8- لباس مجلسی گیپور 

به قول یک طراح مشهور لباس هر وقت نمی‌دانستید چی بپوشید قرمز را انتخاب کنید! یقه 7 این لباس برای خانم‌هایی که بالاتنه بزرگ دارند مناسب است.

چند مدل لباس مجلسی گیپور کوتاه برای نامزدی

9- مدل لباس مجلسی گیپور 

آبی یکی از بهترین رنگ‌ها برای تابستان و بهار خواهد بود و مناسب خانم‌های جوان و میانسال است.

مدل لباس مجلسی گیپور

10- مدل لباس مجلسی گیپور 

این مدل لباس شیک بهترین انتخاب برای نامزدی و مهمانی‌های رسمی است.

مدل لباس مجلسی گیپور

11- مدل لباس مجلسی گیپور 

این مدل لباس مجلسی زنانه را می‌توان با کیف و کفش مشکی به خوبی ست کرد. رنگ‌های خنثی مانند طوسی به خوبی با سایر رنگ‎ها ست می‌شوند.

مدل لباس مجلسی گیپور

مطالب مرتبط:

1- مدل‌های لباس مجلسی سال ۲۰۱۷

2- ست‌ لباس مجلسی مناسب برای زمستان

3- چند مدل لباس مجلسی پوشیده برای نامزدی

  • این مدل لباس مجلسی گیپور آخری واقعا شیک هستش. مرسی چی بپوشم

  • آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

    ©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است