دیدن این تصاویر برای دختر خانم‌های جوان ممنوع است؛ خوش‌هیکل‌ترین بازیگران مرد کره جنوبی!

مردان مشهور کره‌ای علاوه بر بازیگری و خوانندگی فعالیت‌های دیگری مانند مدلینگ نیز انجام می‌دهند. در همین راستا گاهی چیزهایی آشکار می‌شود که در کنسرت‌ها و سکانس‌های فیلم و سریال‌ها قابل تشخیص نیست؛مانند بدن‌های ورزیده و جذابی که نتیجه‌ی تمرینات سخت ورزشی این سلبریتی‌هاست.

ad banner

بازیگران خوش هیکل کره

بسیاری از سلبریتی‌های مرد کره‌ای به دلیل وضعیت بدنی عالی خود در فضای مجازی وایرال شده‌اند و الگوهای ورزشی مناسبی برای بدنسازان هستند. در ادامه می‌توانید نام تعدادی از این اوپاهای ورزشکار را مشاهده کنید.

وی ها جون

بازیگر محبوب سریال‌های پرطرفداری مانند «اسکویید گیم» و «زنان کوچک» که علاوه بر استعدادش در بازیگری یکی از جذاب‌ترین بازیگران فعال در صنعت کیدراماست.

بازیگران خوش هیکل کره

وی ها جون چهره و بدن ایده‌آلی دارد که راه این بازیگر ۳۲ ساله  را به حرفه‌ی مدلینگ نیز هموارتر کرده است. او وضعیت بدنی عالی خود را مدیون رژیم غذایی سالم و تمرینات مرتب ورزشی است.

آن بو هیون

آن بوهیون، ستاره ی ۳۵ ساله ی سریال «نام من»، یکی از بازیگران ورزشکار کیدراماست که به طور حرفه‌ای در رشته‌ی بوکس فعالیت دارد. بوهیون به دلیل تمرینات مستمر ورزشی از وضعیت بدنی بسیار خوبی برخوردار است و تصویرش بارها بر روی مجلات ورزشی و مدلینگ چاپ شده. قد این بازیگر نزدیک به ۱۹۰ سانتی‌متر است که او را به یک مدل ایده‌آل تبدیل می‌کند.

بازیگران خوش هیکل کره

اوک تک یون

این آیدل و بازیگر ۳۴ ساله که یکی موفق‌ترین رپر‌های نسل دوم کیپاپ است، در این لیست جایگاه مهمی دارد. اوک تک یون با قد ۱۸۶ و بدنی بسیار ورزیده جزو جذاب‌ترین آیدل‌های کیپاپ در نسل خود به حساب می‌آمد.

بازیگران خوش هیکل کره

تک یون این روزها بیشتر روی بازیگری تمرکز دارد و با بازی در سریال «وینچنزو» با واکنش‌های مثبت زیادی از سوی طرفداران روبرو شد. جدید‌ترین کیدراما با بازی اوک تک یون «ضربان قلب» نام دارد.

جی چانگ ووک

جی چانگ ووک بی شک یکی از شناخته‌شده‌ترین بازیگران کیدراما در دنیاست که طرفداران بی‌شماری دارد. این بازیگر خوش قیافه و با استعداد نیز وقت زیادی را در باشگاه می‌گذراند. چانگ ووک بدنسازی را به طور جدی دنبال می‌کند و از آمادگی بدنی بسیار خوبی برخوردار است. از محبوب‌ترین سریال ها با بازی جی چانگ ووک می توان به سریال «هیلر» و «k2» اشاره کرد.

بازیگران خوش هیکل کره

پارک سو جون

پارک سو جون را ممکن است برای بازی در نقش رئیس سخت‌گیر کیدرامای «منشی کیم چشه» و یا ستاره‌ی «کلاس ایته وون» به یاد آورید. او در سریال «مبارزه برای راه من» نقش یک تکواندو کار جوان را داشت. مهارت و بدن ورزیده‌ی سو جون در این نقش نشان داد که او نیز وقت زیادی را در باشگاه‌های ورزشی می‌گذراند.

بازیگران خوش هیکل کره

راوون

کیم سوک وو که بیشتر با نام راوون شناخته می شود، خواننده ی گروه sf9  و بازیگر کیدراماهای موفقی مانند «تو فوق العاده‌ای» و «فردا» است. این آیدل و بازیگر ۲۷ ساله با قدی نزدیک به ۱۹۰، چهره‌ای بی‌نقص و بدنی ورزیده یکی از جذاب‌ترین سلبریتی‌های مرد کره‌ای است.

بازیگران خوش هیکل کره

کیم مین کیو

کیم مین کیو در یکی از همکاری‌های خود با مجله ی Elle  طرفداران خود را شوکه کرد. بدن ورزیده‌ی او در این عکس‌ها نشان‌دهنده‌ی تمرینات سخت ورزشی و رژیم غذایی عالی او بود. این بازیگر ۲۸ ساله یکی از جذاب‌ترین بازیگران حال حاضر است که بعد از سریال «خواستگاری تجاری» شهرت زیادی کسب کرد. مین کیو نیز جزو سلبریتی‌های ورزشکار است و بدنسازی را به طور جدی دنبال می‌کند.

بازیگران خوش هیکل کره

لی سو هیوک

بازیگر نقش عزرائیل در سریال «فردا» بر خلاف تصور عموم از یک فرشته‌ی مرگ، بسیار جذاب و محبوب است. لی سو هیوک در سن ۳۵ سالگی یکی از ایده‌آل‌ترین بدن‌ها را در بین سلبریتی‌های مرد کره‌ای دارد. بدن این بازیگر انقدر بی نقص به نظر می‌رسد که بسیاری از کاربران معتقد بودند او از ترفند‌های گریم یا فوتوشاپ استفاده می‌کند اما لی سوهیوک بارها ثابت کرده که عضله‌هایش واقعی است و با انجام تمرینات مرتب ورزشی چنین نتیجه‌ای دریافت کرده است.

بازیگران خوش هیکل کره

گانگ یو

این بازیگر ۴۴ ساله مسن‌ترین فرد در این لیست است اما این به هیچ عنوان به آن معنا نیست که بدن بی‌نقصی ندارد. گانگ یو را ممکن است برای بازی در نقش «گابلین» به یاد بیاورید. این اوپای جذاب با وجود آن که در دهه‌ی ۴۰ سالگی خود به سر می‌برد همچنان بدنی آماده و ورزیده دارد که به عنوان بدن ایده‌آل بسیاری از ورزشکاران و بدنسازان انتخاب می‌شود. گانگ یو به ورزش علاقه دارد و با حفظ رژیم غذایی سلامت، بدن خود را در بهترین وضعیت نگه داشته است.

بازیگران خوش هیکل کره

جون جونگ‌کوک

جوان‌ترین عضو بی تی اس قطعا در این لیست جایگاه مهمی دارد. جونگ‌کوک ورزیده‌ترین بدن را در بین اعضای گروه دارد و این ویژگی را مدیون تمرینات ورزشی مرتب و حرفه‌ای است. این آیدل ۲۵ ساله، بوکس و بدنسازی را به طور جدی دنبال می‌کند و روزانه ساعات زیادی را صرف انجام تمرینات ورزشی می‌کند. در مصاحبه‌های اخیر گفته‌ شده که چربی تنها ۱۰ درصد از بدن جونگ‌کوک را تشکیل داده و این درصد بسیار کم و نادر است. کارشناسان ورزشی زیادی بدن این خواننده را مورد بررسی قرار دادند و معتقدند تنها تعداد کمی از افراد و در نتیجه‌ی تمرین‌های سنگین ورزشی می‌توانند به چنین وضعیت جسمانی خوبی دست یابند.

بازیگران خوش هیکل کره

لی دونگ ووک

این لیست بی شک بدون نام لی دونگ ووک، روباه افسانه‌ای دنیای کیدراما، کامل نخواهد بود. لی دونگ ووک نیز جزو بازیگرانی است که در دهه‌ی ۴۰ سالگی خود به سر می‌برد اما از آمادگی و سلامتی جسمی بسیار بالایی برخوردار است. او در برخی سکانس‌های سریال «روباه نه دم» تماشاچیان را با بدن ورزیده و عضله‌ای خود شگفت زده کرد.

بازیگران خوش هیکل کره

این بازیگر ۴۱ ساله بسیار بر رژیم‌های غذایی سالم و گیاهی تاکید دارد. متخصصان بدن او را مورد بررسی قرار دادند و معتقدند سن بدن لی دونگ ووک حدودا ده سال جوان تر از سن حقیقی او است.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

حنانه طلا
نویسنده: حنانه طلا


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :