حنانه طلا در
3,187

اگر قلبتان طاقت ندارد، این تصاویر را هرگز نبینید؛ بازیگران مرد کره‌ای با عینک گرد، جذاب‌‎تر از همیشه شدند!

اگر قلبتان طاقت ندارد، این تصاویر را هرگز نبینید؛ بازیگران مرد کره‌ای با عینک گرد، جذاب‌‎تر از همیشه شدند!

این روزها عینک‌ها جزئی از استایل و اکسسوری‌های بسیار کارآمد محسوب می‌شوند و لزوما کاربرد درمانی ندارند. برخی افراد تنها به دلیل جذابیت بیشتر و تکمیل استایل از عینک استفاده می‌کنند و سلبریتی‌های کره‌ای نیز جزو همین دسته هستند. بسیاری از خوانندگان و بازیگران کره‌ای در نشست‌های خبری، بازیگری و یا فوتوشات‌ها از عینک استفاده می کنند درحالی که به آن نیازی ندارند. اما نکته اینجاست که عینک جذابیت این سلبریتی‌ها را چند برابر می‌کند. در ادامه می‌توانید تعدادی از سلبریتی‌های مرد کره‌ای که با عینک جذاب‌تر به نظر می‌رسند را ببینید.

single_content ad banner

بازیگران کره‌ای با عینک

لی مین هو

لی مین هو بازیگر ۳۶ ساله که با بازی در سریال «پسران فراتر از گل» به شهرت رسید؛ یکی از جذاب‌ترین و مشهور‌ترین مردان آسیایی در دنیاست، اما آنچه جذابیت چهره‌ی او را دو چندان می‌کند استفاده از عینک است. او بارها در فوتوشات‌ها یا نشست‌های خبری از عینک استفاده کرده است. بنابراین می‌توان گفت لی مین هو به خوبی از تاثیر مثبت عینک بر چهره‌اش آگاه است.

بازیگران کره‌ای با عینک

لی دونگ ووک

روباه نه دم دنیای کیدراما به خودی خود چهره‌ی بی‌نقصی دارد اما استفاده از عینک او را بسیار جوان‌تر و جذاب‌تر نشان می‌دهد. لی دونگ ووک، بازیگر ۴۱ ساله‌ی سریال «روباه نه دم» و «گابلین» است که طرفداران بی‌شماری در بین بینندگان کیدراما دارد.

بازیگران کره‌ای با عینک

چوی اون وو

چوی اون وو بازیگر و خواننده‌ی با استعداد گروه موسیقی «آسترو» است. اون وو یکی از خوش‌قیافه‌ترین بازیگران کیدراماست که با استفاده از یک عینک هوش و حواس بیننده را می‌پراند.

چوی اون وو به دلیل چهره‌ی ایده آل و جذابش بسیار در دنیای بازیگری مورد استقبال قرار گرفت و در سریال «زیبای حقیقی» خوش درخشید.

بازیگران کره‌ای با عینک

کیم مین کیو

کیم مین کیو بازیگر جوان و با استعداد سریال‌هایی مانند «ملکه: عشق و جنگ» و «آیدل بهشتی» است، اما هیچ کدام از کاراکترهایش به اندازه ی نقش او در سریال «خواستگاری تجاری» موفق نبود. بعد از پخش این سریال تصاویر و سکانس‌های مختلفی از کارکتر کیم مین کیو در فضای مجازی وایرال شد. کاربران بسیاری معتقد بودند استفاده از عینک جذابیت چهره‌ی این بازیگر را چندین برابر کرده است.

با وجود این که کارکتر مین کیو در «خواستگاری تجاری» یک نقش حاشیه‌ای بود، طرفداران بیشتری نسبت به نقش اول مرد در سریال داشت.

بازیگران کره‌ای با عینک

جی چانگ ووک

جی چانگ ووک نیز یکی دیگر از اوپاهای خوش قیافه و محبوب در دنیای کیدراماست که نمی‌توان از جذابیت چهره‌ی او در هنگام استفاده از عینک چیزی نگفت. او در کیدارامای «شریک مشکوک» از عینک استفاده کرد و بعد از آن بسیاری از طرفدارانش اظهار کردند که عینک چهره‌ی این بازیگر را در جذاب‌ترین حالت خود قرار می‌دهد.

بازیگران کره‌ای با عینک

سونگ کانگ

سونگ کانگ بازیگر جوان و تازه‌کاری است که از همین ابتدای شروع فعالیت خود بسیار مورد توجه دنبال‌کنندگان کیدراما واقع شده است. این جوان ۲۹ ساله و خوش قیافه، با بازی در سریال «آلارم عشق» شهرت زیادی پیدا کرد.

سونگ کانگ نیز بعد از استفاده از عینک در برخی فوتوشات‌های تبلیغاتی‌اش بسیار در فضای مجازی وایرال شد و واکنش‌های مثبت زیادی دریافت کرد.

بازیگران کره‌ای با عینک

نام جو هیوک

بازیگر جذاب سریال «استارت آپ» یکی دیگر از اوپاهای جوان کره‌ای است که با عینک بسیار خوش قیافه‌تر به نظر می‌رسد. این بازیگر ۲۹ ساله با بازی در سریال «پری وزنه بردار کیم بوک جو» بسیار مورد توجه تماشاچیان قرار گرفت و طرفداران زیادی پیدا کرد.

بازیگران کره‌ای با عینک

پارک بوگوم

بازیگر کیدراماهای پرطرفداری مانند «عشق زیر نور مهتاب» و «رکورد جوانی» نیز در این لیست جایگاه مهمی دارد. پارک بوگوم بازیگر ۳۰ ساله، در این لیست جزو کیوت‌ترین چهره‌ها با عینک است.

بازیگران کره‌ای با عینک

جانگ هه این

جانگ هه را ممکن است با نقش او در سریال «snowdrop» (گل‌ برفی) به یاد آورید. لیست جذاب‌ترین بازیگران کره‌ای با عینک، بدون اسم جانگ هه این کامل نخواهد بود. چهره‌ی آرام و دوست داشتنی هه این با عینک بسیار جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

بازیگران کره‌ای با عینک

از نظر شما جذاب ترین سلبریتی عینکی کدام است؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :