حنانه طلا در
1,274

این پسران جذاب کره‌ای «مکش مرگ ما»ترین خنده‌های دنیا را دارند؛ شما بخندید ما ضعف کنیم!

این پسران جذاب کره‌ای «مکش مرگ ما»ترین خنده‌های دنیا را دارند؛ شما بخندید ما ضعف کنیم!

لبخند، زیباترین آرایش چهره است. لبخند صورت شما را در شادترین و دلنشین‌ترین حالت خود قرار می‌دهد. به همین دلیل است که بهتر است همیشه لبخند بزنید؛ تا فارغ از سن و سال، چهره ای شاداب و پر نشاط داشته باشید.

single_content ad banner

راز جذابیت بسیاری از چهره ها تنها به سادگی لبخندشان است چرا که لبخندهای زیبا جهرههای زیبا می‌سازند. بعضی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین بازیگران و آیدل‌های کره‌ای به داشتن لبخندی درخشان و دوست داشتنی معروفند. طرفداران معتقدند آن‌ها شیرین‌ترین لبخند‌ها را دارند که باعث می‌شود دیگران نیز با دیدن آن‌ها ناخودآگاه لبخند بزنند.

در ادامه لیستی از اوپاهای خوش خنده و جذاب کره ای که به داشتن لبخندی شیرین و درخشان معروفند، قرار گرفته است.

لی مین هو

این بازیگر جذاب سریال «پسران برتر از گل» جزو مشهورترین بازیگران مرد کره به شمار می‌رود که در سراسر جهان شناخته شده است. طرفداران او معتقدند مین هو لبخندی شیرین و دلربا  دارد که قلب شما را به تپش می‌اندازد.

لبخند اوپاهای کره‌ای

جی چانگ ووک

ستاره‌ی ۳۶ ساله‌ی سریال‌های محبوبی از جمله «هیلر» و «کی ۲» قطعا در این لیست قرار خواهد گرفت. لبخند‌های جی چانگ ووک مانند چهره‌اش، معصومانه و آرامش‌بخش است. این اوپای دوست‌داشتنی با لبخند‌های دلنشینش محبوبیت زیادی در میان بینندگان کیدراما کسب کرده.

لبخند اوپاهای کره‌ای

سونگ جونگ کی

سونگ جونگ کی اغلب اوقات در نقش کارکترهای سختگیر و جدی مانند «وکیل وینچنزو» دیده می‌شود و چهره‌ای پرابهت دارد اما تنها یک لبخند همه چیز را در چهره‌ی او عوض می‌کند. جونگ کی لبخندی کودکانه و شاداب دارد که هرکسی را به وجد می‌آورد. خط لبخند عمیق و چین‌های ریز اطرف چشم او، لبخندی واقعی و دلنشین ایجاد می‌کند که بیننده را ناخودآگاه به لبخندی متقابل وا می‌دارد.

لبخند اوپاهای کره‌ای

پارک بوگوم

پارک بوگوم، بازیگر ۳۰ ساله ی سریال «رکورد جوانی» است که به داشتن لبخندی درخشان معروف است. این ستاره‌ی جوان درست مانند چهره‌اش، لبخندی کودکانه و پرشور دارد که جذابیت او را چندین برابر می‌کند.

لبخند اوپاهای کره‌ای

کانگ هانول

کانگ هانول نیز یکی از شاداب‌ترین لبخندها را در بین اوپاهای کره‌ای دارد. بی شک یکی از رازهای جذابیت او لبخند‌های پرنشاط و درخشانی است که هیچ‌گاه از چهره اش پاک نمی‌شوند. کانگ هانول را ممکن است با بازی در نقش شاهزاده وانگ ووک در سریال «عاشقان ماه» به یاد آورید.

لبخند اوپاهای کره‌ای

کیم سون هو

این بازیگر با استعداد سریال‌هایی مانند «استارت آپ» و «شبح را بگیر» جزو جنتلمن‌ترین بازیگران کره‌ای است که از محبوبیت بالایی برخوردار است. کیم سون هو لبخندی بسیار دلنشین و باوقار دارد که چال گونه‌هایش آن را بسیار جذاب‌تر می‌کند.

لبخند اوپاهای کره‌ای

کیم وو بین

کیم ووبین بازیگر ۳۳ و محبوب سریال «وارثان» است که بعد از یک وقفه طولانی خوشبختانه دوباره فعالیت خود را آغاز کرده. ووبین به بازی در نقش کارکترهای منفی معروف است اما با این وجود او صاحب یکی از معصومانه‌ترین لبخندهاست. لبخند او در مقایسه با صورت جدی و استخوانی‌اش درخششی کودکانه و متفاوت را در چهره‌اش ایجاد می‌کند.

لبخند اوپاهای کره‌ای

کیم سوهیون

لیستی از زیباترین لبخندها بدون حضور این ستاره ی خوش خنده‌ی کیدراما غیرممکن است. کیم سوهیون در سریال‌های زیادی از جمله «مشکلی نیست خوب نباشی» و «خورشید در آغوش ماه» نقش آفرینی کرده است. او درست مانند چهره‌اش، لبخندی جذاب و درخشان دارد که قلب هر بیننده‌ای را می‌لرزاند.

لبخند اوپاهای کره‌ای

گانگ یو

ستاره‌ی ۴۴ ساله‌ی سریال «گابلین» که یکی از پرطرفداران‌ترین اوپاهای کره‌ای است و محبوبیت زیادی دارد. گانگ یو با وجود آن که نسبت به دیگر بازیگران کره‌ای مسن‌تر است یکی از جذاب‌ترین ستارگان دنیای کیدراما به شمار می‌رود و طرفداران بی‌شماری دارد. او علاوه بر استعداد درخشانش در بازیگری صاحب یکی از زیباترین لبخند‌هاست.

لبخند اوپاهای کره‌ای

لی سونگ گی

لی سونگ گی نیز یکی از افراد اصلی این لیست است. این بازیگر ۳۶ ساله نیز لبخندی معصوم و با وقار دارد که کاملا متناسب چهره‌ی آرام و جذاب اوست. لی سونگ گی را می توانید در سریال «موش» که بسیار مورد تایید متنقدان قرار گرفت، تماشا کنید.

لبخند اوپاهای کره‌ایدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :