کیم کارداشیان این بار با لباسی دیگر از مرلین مونرو، جنجال به پا کرد!

به نظر می‌رسد کیم کارداشیان جنجالی قصد ندارد دست از لباس‌های مرلین مونرو بکشد! این سلبریتی مشهور، دیشب پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و اعلام کرد که بعد از مراسم مت گالا لباس دیگری از مرلین مونرو را به تن کرده است. لباس سبز مشهوری که مرلین زیبا آن را در مراسم گولدن گلوب سال 1962 به تن کرده بود و همان زمان هم به لباسی جنجالی بدل شده بود و توجه همه را جلب کرده بود.

لباس کیم کارداشیان

کیم کارداشیان در کپشن پست خود نوشته بود: «بعد از اتمام مراسم مت گالا، افتخار این را داشتم که لباس دیگری از مرلین مونرو را به تن کنم. لباس سبز رنگی که توسط نورمن نورل طراحی شده و مرلین مونرو در گلدن گلوب سال 1962 آن را به تن کرد.» مرلین مونرو در این مراسم موفق به دریافت جایزه هم شد و کیم کارداشیان معتقد است که این لباس لحظات خوبی را برای مرلین مونرو به همراه داشته است.

دومین تجربه پوشیدن لباس مرلین

حتما در چند روز اخیر تصاویری از مراسم مت گالا 2022 دیده‌اید و قطعا اخبار لباس کیم کارداشیان به شما هم رسیده است. اگر هم نشنیده‌اید، باید بگوییم که کیم کارداشیان در مراسم مت گالای امسال، لباسی زیبا پوشیده بود که متعلق به مرلین مونرو بود. اگرچه که لباس مرلین به زیبایی بر تن کیم کارداشیان نشسته بود، اما کم نبودند کسانی که به این موضوع انتقاد کردند و گفتند کارداشیان حق پوشیدن لباس اسطوره‌‎ای مثل مرلین مونرو را ندارد. قطعا خبر پوشیدن لباسی دیگر از مرلین مونرو توسط کیم کارداشیان چندان برای این دسته از منتقدین و مخالفین خوشایند نخواهد بود، اما باید بپذیرید که این لباس هم واقعا روی اندام کارداشیان نشسته و اتفاقا به او می‌آید.

لباس کیم کارداشیان

کاهش وزن 8 کیلویی برای 2 لباس با ارزش بی‌نهایت!

 

قضیه وقتی جالب‌تر می‌شود که می‌فهمیم کیم کارداشیان لباس‌های مرلین مونرو را اجاره کرده بود و طبیعتا نمی‌توانست تغییری روی آن‌ها اعمال کند پس در نتیجه مجبور بود وزن و سایز خود را تا حدی پایین بیاورد که لباس، اندازه‌اش باشد. شاید برایتان جالب باشد که کیم کارداشیان برای پوشیدن این لباس‌ها وزنش را حدود 8 کیلوگرم، آن هم در 3 هفته پایین آورده! هنوز مطمئن نیستیم که آیا واقعا پوشیدن این لباس‌ها تا این حد ارزش داشت یا نه! اما چیزی که مطمئنیم این است که کیم کارداشیان با همین دو لباس چند روزی می‌شود که صدر اخبار شده و نقل دهان این و آن!

لباس کیم کارداشیان

لباس‌های مرلین با قیمت فضایی

همین لباس سبز رنگ مرلین مونرو که کیم کارداشیان به تن کرده، سال 1999 به قیمت 96 هزار دلار به فروش رسید و شاید برایتان جالب باشد که بدانید جایزه گلدن گلوب مرلین در همین مراسم هم در سال 2018، با شکستن رکورد، با قیمت 250 هزار دلار به فروش رسید. به گزارش از سایت people، قیمت لباس دیگر مرلین که کارداشیان در مراسم مت گالا به تن کرده بود، 120 هزار دلار بوده ولی همین لباس در سال 2016 به مزایده گذاشته شده و با قیمت 4.81 میلیون دلار به فروش رسیده است. گفته می‌شود این عدد در گینس به عنوان بالاترین مبلغی که برای یک لباس در مزایده پرداخته شده، ثبت شده است.

لباس کیم کارداشیان

موهای بلوند برای شباهت هرچه بیشتر

همانطور که در تصاویر هم می‌بینید، کیم کارداشیان برای اینکه شباهت هرچه بیشتری به مرلین مونرو داشته باشد و این لباس بیشتر برازنده‌ی او باشد، موهایش را بلوند کرده. او معتقد است پوشیدن لباس‌های مرلین مونرو از بزرگترین امتیازات زندگی او به حساب می‌آید و باور دارد که لباس‎های مرلین مونرو از آیکانیک‌ترین لباس‌ها هستند و مناسب‌ترین انتخاب برای تم و موضوع مت گالا بوده‌اند.

لباس کیم کارداشیان

نظر شما چیست؟ به نظر شما هم کارداشیان شایسته پوشیدن لباس‌های مرلین مونرو نبوده؟

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :