خانم‌های خوش لباس می‌توانند به این سوال‌ها پاسخ دهند

0

آیا ادعا می کنید خوش استایل هستید و خود را جزو افراد خوش تیپ و آگاه از مد قلمداد می کنید؟ آیا فکر می کنید که اطلاعات کافی از دنیای مد دارید؟ اگر ادعای شما درست باشد تنها یک راه برای اثبات آن وجود دارد. شما باید بتوانید به سه سوال اساسی درباره مد پاسخ دهید. خانم‌های خوش لباس می‌توانند به این سوال‌ها پاسخ دهند.

خانم‌های خوش لباس می‌توانند به این سوال‌ها پاسخ دهند

1- کدام طراح را تحسین می کنید؟

داشتن شناخت کافی از طراحان لباس مطرح اصل اساسی در فشنیست بودن است. شما باید تعداد زیادی طراح را بشناسید و آثار آن ها را ببینید و بررسی کنید  و بین آن ها طراحی را که سبک نزدیکی به سلیقه شما دارد انتخاب کنید. پس باید حداقل یک طراح محبوب داشته باشید و این که فقط یک طراح را بشناسید و آن را به عنوان طراح محبوب خود انتخاب کنید راه درستی نیست.

2- ترند های زمان کدام ها هستند؟

در هر فصلی انواع خاصی از لباس ها باب می شود و لباس های دیگری از مد می افتد که به آن چرخه مد می گویند. هر کسی که ادعای خوش تیپ بودن می کند باید از این چرخه آگاهی داشته باشد و بداند که چه چیزهایی در حال حاضر مد است و چه چیز هایی از مد افتاده است. این اطلاعات تنها با مطالعه مجلات مد و سایت های فشن معتبر مثل چی بپوشم به دست می آید.

3- استایل شخصی خود را چطور توصیف می کنید؟

شما باید استایل شخصی داشته باشید و بتوانید استایل خود را در سه کلمه کلیدی توصیف کنید. این سه کلمه باید گویای استایل شخصی شما باشد مثل راحت، ورزشی، خانمانه، سطح بالا. پس از مطالعه و شناخت تیپ ها و سبک ها مختلف می توانید به این سطح برسید. در مطالب بعدی راجع به کلمات کلیدی استایل صحبت خواهیم کرد.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- لباس های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

3- 5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس ها در تابستان

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :