کیت میدلتون شبیه مگان مارکل لباس می‌پوشد یا مگان شبیه او؟! دو خوش‌پوش واقعی!

از لحظه‌ای که مگان مارکل و شاهزاده هری رسما نامزدی خود را اعلام کردند، مقایسه بین هر دو عروس خانواده سلطنتی شروع شد. البته کار برای مگان با اینکه پیش از این ازدواج هم بازیگر بود و هم مدل، سخت‌تر بود.

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

او نه تنها زیر سایه مادر هری؛ پرنسس دایانا بود که به اندازه یک ستاره سینما می‌درخشید، وارد رقابتی با کیت میدلتونِ همیشه مورد توجه و خوش تیپ شده بود.

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

این دو که هر کدام سعی کردند در دایره بسته قوانین پوشش خانواده سلطنتی؛ درخشندگی خود را حفظ کنند؛ در این سال‌ها لباس‌هایی بسیار شبیه به همدیگر پوشیده‌اند که به آن‌ها نگاهی می‌اندازیم.

پیراهن و اوورال سیاه و سفید

هم مگان و هم کیت در سال ۲۰۲۲ لباسی سیاه و سفید پوشیدند اما نه در یک زمان و یک مکان.

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

کیت در اولین نمایش Top Gun Maverick و مگان در سفر ماه جولای خود به نیویورک این لباس سیاه با یقه قایقی سفید را پوشیدند. لباس مگان البته یک اوورال بود و کیت مانند اکثر وقت‌ها پیراهن را برای این استایل انتخاب کرده بود.

تارتان محبوب سلطنتی

اول باید توضیحی درباره پارچه تارتان بدهیم. پارچه‌ای پشمی که نوارهای متقاطع، افقی و عمودی در چند رنگ دارد و لباس ملی نمادین اسکاتلند- همان دامن‌های قرمز که مردان می‌پوشند- با این پارچه دوخته می‌شود و حداقل ۲۷۰ سال قدمت دارد.

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

خانواده سلطنتی عاشق تارتان هستند. در سمت چپ مگان مارکل در اولین سفر رسمی خود به اسکاتلند و در سمت راست؛ کیت برای حضور در مدرسه سنت اندرو لباسی با این پارچه برای خود تهیه دیده است.

شطرنجی مدرن-شطرنجی کلاسیک

مگان عشق خانواده سلطنتی به لباس‌هایی با پارچه شطرنجی را در سفری به ولز نشان داد. او یک ژاکت چهارخانه از برند Theory به تن داشت. این برند لباس امریکایی به طراحی‌های مدرن شهرت دارد.

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

کیت اما که بیشتر وقت‌ها تمایل به لباس‌های مدل کلاسیک دارد؛ از این مدل پارچه یک بارانی برای خودش انتخاب کرد.

میل به قرمز شدن

به نظر می‌رسد در سال ۲۰۱۶، هم مگان و هم کیت میل به سمت رنگ قرمز پیدا کردند.کیت در یک دیدار سلطنتی؛ پیراهن قرمز به رنگ پرچم کانادا پوشید که یقه نامتقارن داشت.

 

مگان اما چند ماه پیش‌تر از آن در یک برنامه پیراهنی با رنگ قرمز اما هم کوتاه و هم با یقه‌ای بازتر از کیت به تن داشت.

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

این دو انتخاب بازهم سلیقه متفاوت این دو عروس سلطنتی را نشان می‌داد که یکی می‌خواست همچنان کلاسیک‌پوش باشد و یکی می‌خواست رها و مدرن.

فیروزه‌ای رسمی- فیروزه‌ای اسپرت

همان طور که تا اینجا دیدید، کیت و مگان گویا از یک جا پارچه لباس‌هایشان را انتخاب می‌کنند. برای همین مدل‌ها از هم متفاوت اما رنگ‌ها کاملا مشابه هم است.

کیت میدلتون در این لباس فیروزه‌ای همچنان عشق خود را به مدل ماکسی نشان داده و مگان هم به سبکی رسمی اما همچنان مدرن و اسپرت‌تر ابراز علاقه کرده است.

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

کیت در سال ۲۰۱۴ برای جشن سالگرد دانشگاه سنت اندروز در نیویورک، لباس مجلسی از برند جنی پکهام پوشید. جنی پکهام نام یک طراح مد بریتانیایی است. او که ۵۷ سال دارد؛ بیشتر لباس‌های آماده و لباس عروس طراحی می‌کند.

لباس او بی‌شباهت به ظاهر مگان روی فرش قرمز در بنیاد ایدز التون جان در اکتبر ۲۰۱۴ نبود.

زینت‌های گردنی

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

بانوان سلطنتی هم به درخشیدن و زیورآلات علاقه دارند. هم کیت و هم مگان به سراغ پیراهن‌هایی رفته‌اند که قسمت گردن آن‌ها پارچه درخشنده‌ای وجود دارد. عکس سمت چپ مربوط به کیت میدلتون در اکران فیلم «گربه‌های آفریقایی» است و عکس سمت راست مگان مارکل را با پیراهن شیکی که یقه متفاوتی دارد در اکران فیلم Hunger Games: Catching Fire نشان می‌دهد.

مشکی همیشه برنده است

هم مگان و هم کیت ثابت کرده‌اند که انتخاب یک پیراهن مشکی ساده هرگز نمی‌توانید اشتباه باشد.

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

کیت در نوامبر ۲۰۱۶ لباسی از برندPreen پوشید. سبک این برند بیشتر به عنوان مدرنِ رمانتیک توصیف می‌شود. اولین مجموعه آن‌ها در هفته مد لندن، جوهره این برند را با حساسیت‌های پانکی آمیخته با عناصر قدیمی و جزئیاتی که دست ساز هستند- مانند سگگی که روی کمربند لباس کیت می‌بینید.

عروس‌های توری

در حالی که تمام لباس‌های منتخب این دو چهره مورد توجه هستند اما پوشیدن پیراهن با پارچه توری، البته با رعایت سبک مگان- کوتاه و اسپرت- و کیت- بلند و کلاسیک بازهم موجب شد عکس‌هایشان کنار هم قرار بگیرد.

اگر دقت کنید می‌بینید مگان پیراهنی سورمه‌ای به تن دارد و کیت هم پیراهن توری مشکی.

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

برند لباس کیت میدلتون، زاریتا دایان فون فورستنبرگ (تصویر اینجا) بود. این برند طولانی از نام طراحش گرفته شده که یک زن بلغاری- آمریکایی است و بیشتر به خاطر طراحی لباس‌های چپ و راستی زنانه شناخته می‌شود.

جین بوتکات

کیت خیلی کم با لباس‌های اسپرت دیده شده، مگر در زمین ورزشی و یا در تصاویری با بچه‌های اش. اما او هم میل خود را به پوشیدن جین بوتکات نشان داده.این مدل جین در قسمت زانو به پایین گشاد می‌شود و گاهی بریدگی هم دارد.

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

کیت در تور سلطنتی کانادا و در سال ۲۰۱۶ در کلگری این مدل لباس را با کلاه گاوچرانی به نمایش گذاشت.
مگان هم در یکی از مراسم محصولات بهداشتی DOVE این مدل جین را پوشید. نکته دیگر اینکه هر دوی آن‌ها کفش نوک تیز به پا داشتند.

استایل سراپا سفید

شباهت لباس کیت میدلتون و مگان مارکل

اعضای خانواده سلطنتی بارها با استایل سراپا سفید دیده شده‌اند، اما باید بپذیرید که این دو استایل کیت و مگان بسیار شبیه هم بوده است. عکس کیت میدلتون که پرنسس شارلوت در آغوش اوست، مربوط به سال 2017 و حضور آن‌ها در کشور لهستان است. این در حالی است که مگان مارکل این کت سفید رنگ زیبا از یک برند کانادایی را چند روز بعد از اعلام نامزدی‌اش با پرنس هری به تن کرده بود.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :