جنی گروه بلک پینک قرار نیست از لباس‌های سفید و سیاهش دست بکشد!

جنی، خواننده معروف گروه بلک‌پینک که چند هفته پیش با استایل سیاه و سفیدش در مراسم مت‌گالا حاضر شد، دو شب پیش نیز با پیراهنی سفید که یقه آن از تور مشکی تشکیل شده بود، روی فرش قرمز جشنواره کن دیده شد.

جنی در کن

لباس زیبای او با دامن پف توری و کیپور سفید رنگ جذابی تزئین شده بود. این لباس از برند شنل بود. این خواننده معروف و محبوب کره‌ای، به عنوان یکی از بازیگران سریال The Idol، همراه با ستارگانی همچون لیلی رز دپ و د ویکند بر روی این فرش قرمز قدم زد.

جنی در کن

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

جنی در مهمانی بعد از نمایش سریالش، با جلیقه‌ی چهارخونه سفید و مشکی و دامن مشکی چاکدار حضور یافت. او این استایل را با صندل‌های مشکی پاشنه بلندش تکمیل کرده بود. این مهمانی خصوصی نبود و عکس‌های زیادی از آن منتشر شده است.

جنی در کن

در فوتوکال مربوط به این سریال، جنی باز هم با پیراهن مشکی که دامن پفی داشت و چین‌های سفید لبه‌های آن را تزئین کرده بودند، جلوی دوربین عکاسان ژست گرفت.

جنی در کن

او با کفش‌های عرسکی و پاشنه بلند مشکی و بافت موهای پیچ‌دار و زیبایش این استایل را در عین سادگی خاص و جذاب کرده بود.

جنی در کن

پس از به نمایش درآمدن دو قسمت ابتدایی این سریال در جشنواره کن، انتقادهای بسیاری نسبت به صحنه‌های بیش از اندازه روابط جنسی در این سریال صورت گرفت.

جنی در کن

نظرتون در مورد استایل‌های مختلف جنی در جشنواره کن چیه؟

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 24 می 2023

جنی واقعا زیباس

ناشناس در تاریخ 25 می 2023

She’s best

LiLi در تاریخ 27 می 2023

جنی همیشه میدرخشه😍🔥

سسس در تاریخ 27 می 2023

Non of your business 🤠 do you want to Jeni in every moment ask us to wear everything we want what the hell oh when every person say it ,it hurts meeeee come on remove this behaviour and develop a new personalityارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :