زیباترین عضو گروه بلک پینک هم در مت گالا حاضر شد؛ جنی شیک‌تر از همیشه!

شب گذشته مت گالا میزبان اولین حضور جنی از بلک پینک بود. جنی در استایلی مونوکوروم از برند شنل (channel)، بسیار زیبا و چشمگیر بنظر می‌رسید و در توییتر و خبرگذاری های پوشش دهنده ی مراسم به یکی از پر دنبال کننده ترین سوژه های مت گالا 2023 تبدیل شد.

جنی در مت گالا

جنی، به عنوان سفیر بین المللی شنل، استایلی ازهمین برند را انتخاب کرده بود. پیراهن کوتاه سفید و مشکی که با شکوفه ی کاملیا، گلِ مخصوص برند شنل، در میانه ی لباس تزئین شده بود.

جنی در مت گالا

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

این لباس یکی از برجسته ترین لباس های شوی پاییز/زمستان 1990 در خانه ی شنل بود که به دستِ صاحبِ تم مراسم امسال، کارل لاگرفیلد، دستچین شده است. کارل لاگرفیلدِ فقید برای بیش از سه دهه طراح منتخب برند شنل بود و همانطور که در استایل بسیاری ازمهمانان شب گذشته دیده شد، ترکیب چشم نواز سفید و مشکی در سرتاسر استایل این پرنسس کره ای، یادآور خاطره ی لاگرفیلد، مردِ سیاه و سفید دنیای مد است.

میکاپ جنی با سایه های یاسی رنگ و رژ گونه های پررنگ، بسیار مینیمال و کم سن و سال به نظر می‌رسید. همچنین آرایش موهایش با توجه به مدل بالاتنه لباس، انتخاب خوبی بود. گل کاملیا که در میانه ی لباس او می‌درخشید یک بار دیگر در آرایش موهای او استفاده شده بود. در مجموع می‌توان گفت با انتخاب این میکاپ و مدل مو جنی قصد داشته ظاهرش را با پیروی از مدل لباسش، نوستالژیک و وینتیج نگه دارد.

جنی در مت گالا

تیم شنل در انتخاب اکسسوری برای این خواننده ی جذاب، به یک جفت گوشواره الماس بسنده کرده‌اند؛ به پیروی از تمام استایلش که از شلوغی به دور است. بر همین اساس جنی در دیگر بخش های استایلش از سادگیِ شیک و نجیبِ دهه ی 90 بهره گرفته است. مانند کفش، جوراب و دستکش های بلند مشکی رنگش که در ساده ترین مدل انتخاب شده اند.

این اولین بار نبود که یکی از دختران بلک پینک را در مت گالا می‌دیدیم. سال گذشته رز، در مت گالا شرکت کرد. همانطور که جنی شب گذشته در مصاحبه با خبرنگاران مراسم گفت “رز سال گذشته اینجا حضور داشت و به من توصیه کرد خوش بگذرانم.”

جنی در مت گالا

با توجه به این مصاحبه باید گفت جنی در مراسم دیشب بسیاردرخشید و به نظر می‌رسد شب خوبی را گذرانده باشد. نام او درحال حاضر جزو ترند های توییتر است و به عنوانِ “دخترِ شنل در مت گالا” یا “شنلِ زنده” در فضای مجازی از او یاد می‌شود.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما

آراز در تاریخ 02 می 2023

خیییییییلی خوب است…🙃😉😉😚😙😙😚😚🐮🥥🌈🌈🪢🚔🚔🚔

LISA💙 در تاریخ 03 می 2023

❤️❤️❤️❤️خیلی جنی خشگله❤️❤️❤️❤️

BTS در تاریخ 19 می 2023

خیلی فرق کرده❤ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :