رزی محبوب گروه بلک پینک با پیراهنی شگفت‌انگیز در فستیوال کن حاضر شد

پای یکی از اعضای گروه بلک پینک هم به کن باز شد. رزی، یکی از پرطرفدارترین اعضای گروه محبوب بلک پینک در دومین شب فستیوال کن حاضر شد. در ادامه نگاهی داشته‌ایم به استایل این خواننده محبوب روی فرش قرمز کن.

رزی در کن

پیراهن شیک از برند مشهور

رزی ۲۶ ساله، که اصالتی کره‌ای-نیوزلندی دارد، روی فرش قرمز فستیوال کن با پیراهنی ساتن به رنگ مشکی ظاهر شد. حتما می‌دانید که پارچه ساتن، از ترندی‌ترین و پرطرفدارترین پارچه‌های امسال است و پیراهن‌های مجلسی زیادی با این پارچه‌ها دوخته می‌شوند. برندهای مشهور دنیا هم برای طراحی لباس‌های جذاب‌شان به سراغ این پارچه رفته‌اند.

رزی در کن

پیراهن مشکی رزی از برند مشهور ایو سن لوران انتخاب شده بود. مشکی بودن پیراهن و همچنین جنس ساتن آن، باعث میشد اندام رزی کشیده‌تر دیده شود. یقه پیراهن هم به شکل خاصی طراحی شده بود که سادگی را تا حد زیادی از پیراهن این خواننده و رقاص مشهور دور میکرد.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

رزی در کن

لازم است بدانید که رزی یکی از چهره‌های تبلیغاتی برند ایو سن لوران است و با این شرکت قرارداد دارد.

گوشواره‌های ۸۰۰ میلیونی

رزی زیبایی پیراهنش را با گوشواره‌های آبی‌رنگش از برند مشهور تیفانی تکمیل کرده بود. برخی بر این باور بودند که این گوشواره‌های ظریف و زیبا ۱۷۰۰۰ دلار و حدود ۸۵۰ میلیون تومان قیمت داشته‌اند. به هر حال ظرافت این گوشواره با ظرافت پیراهن رزی هماهنگی جذابی داشت.

رزی در کن

میکاپ و مدل موی ساده

رزی از آن دسته کره‌ای‌هایی است که برخلاف اکثر زنان کره‌ای موهای رنگ روشن دارند و اتفاقا این رنگ مو به شدت به صورت این خواننده ۲۶ ساله می‌آید. او جذابیت موهای ساده و چتری‌های زیبایش را با میکاپ ملایمش تکمیل کرده بود. بعید می‌دانم شما زنان کره‌ای زیادی را با میکاپ‌های سنگین دیده باشید. رزی هم از این قاعده مستثنی نیست. او با میکاپی شیک و ساده در این مراسم حضور یافت و جلب توجه کرد.

رزی در کن

نظرتون در مورد استایل این خواننده محبوب چیه؟

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما

Hanane در تاریخ 19 می 2023

همیشه زیباس

ناشناس در تاریخ 23 می 2023

روزی همیشه عالیه

زهرا در تاریخ 30 می 2023

جذاب و خواستنیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :