شلوارهای جین مناسب خانم‌های سی ساله

0

امروزه نقشی که شلوار جین در لباس‌های مردم بازی می‌کند انکار نشدنی است و این لباس محبوب و پر مصرف به یکی از مهم‌ترین اجزای کمد لباس خانم‌ها تبدیل شده است. اگرچه برخی از لباس‌ها مانند شلوارهای جین برای هیچ سن خاصی محدودیتی ندارند اما شما در هر سنی به مدل‌های خاصی از شلوار جین نیاز دارید، به ویژه سی سالگی که مهم ترین سن در تغییر استایل محسوب می‌شود. پس شلوارهای جین مناسب خانم‌های سی ساله را در این مقاله ببینید.

شلوار مشکی تنگ

هر خانمی به یک شلوار جین تنگ مشکی نیاز دارد و این شلوار از ضروریات زندگی به شمار می رود. اگر سی سال دارید و نمی دانید چه شلواری بخرید قبل از همه داشتن این شلوار را در کمد لباس‌های خود چک کنید. این شلوار هم برای پوشش رسمی و هم راحتی و با بیشتر مانتوها قابل استفاده است.

شلوارهای جین مناسب خانم‌های سی ساله

شلوار دمپا گشاد

این شلوار جین از محبوب ترین مدل‌های شلوار است که هم به همه می‌آید و هم در همه سنین قابل استفاده است به ویژه اگر سی سال داشته باشید می‌توانید این شلوار را در موقعیت‌های مختلف با استایل راحتی و مجلسی و … بپوشید و خوش اندام شوید.

شلوارهای جین مناسب خانم‌های سی ساله

جین‌های رسمی

این مدل شاید از ناشناخته ترین مدل‌های شلوار جین باشد و مانند آن را کمتر دیده باشید. اما این شلوارها استایلی شبیه به شلوارهای پارچه‌ای رسمی دارند و معمولا گشاد و حالت قیفی شکل دارند. اما این شلوار یکی از شلوارهای جین مناسب خانم‌های سی ساله است. پس اگر زمانی برای حضور در مکان‌های رسمی و اداری نیاز داشتید که شلوار جین بپوشید این مدل‌ها انتخاب خوبی هستند و با مانتوی فیت رسمی کوتاه یه خوبی ست می‌شوند.

شلوارهای جین مناسب خانم‌های سی ساله

مطالب مرتبط:

1- نکات مهم برای شستشوی شلوار جین

2- راهنمای خرید شلوار جین زنانه

3- طول پاچه شلوار جین چقدر باید باشد؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :