لباس عروس سلبریتی های ایرانی

معمولا سلبریتی های ایرانی بنا به دلایلی از جمله قوانین جمهوری اسلامی ایران، نمی‌توانند لباس‌های آزاد و باز برای عروسی خود بر تن کنند یا در صورت به تن کردن نمی‌توانند تصاویر خود را در صفحات مجازی به اشتراک بگذارند پس در نتیجه این تصاویر وایرال نمی‌شوند. در این مطلب لباس عروس سلبریتی های ایرانی را که نسبتا پوشیده‌تر بوده و در فضای مجازی وایرال شده است را مرور کرده ایم. در ادامه با چی بپوشم و لباس عروس سلبریتی های ایرانی همراه ما باشید.

سمانه پاکدل

لباس عروس سلبریتی‌ها ایرانی

سمانه پاکدل و هادی کاظمی در سال 97 با یکدیگر ازدواج کردند. مراسم ازدواج این زوج و همچنین لباس عروس این بازیگر با حواشی بسیار زیادی همراه بود. کلاه خاص و زیبای او که حالتی مصری به ظاهر او بخشیده بود، میکاپ و زیبایی لباس سمانه پاکدل را تکمیل کرده بود.

بهاره رهنما

لباس عروس سلبریتی‌ها ایرانی

بهاره رهنما یکی از پرحاشیه‌ترین بازیـگران سینما و تلویزیون ایران به حساب می‌آیـد. ازدواج دوم این بازیگر با امیرخسرو عباسی، جـنجـال‌های زیـادی را با خـود به همـراه داشـت. لباس عروس این بازیگر در مراسم عروسـی، با روبان آبی کار شده بود و دسته گل او نیـز متشکل از گل‌های آبی رنگ بود.

سوگل طهماسبی

لباس عروس سلبریتی‌ها ایرانی

سوگل طهماسـبی در سـال 98 ازدواج کـرد. این بازیگر مراسم ازدواج ساده‌ای داشـت و لباس عروسی او نیز بسیار ساده بود. مدتـی پس از ازدواج، این بازیگر، لباس عروسی که یکی از دوستانش به او هدیه داده بود را بر تن کرد. لباسی که در تصویر می‌بینید، همان لباس عروس است.

الهام حمیدی

لباس عروس سلبریتی‌ها ایرانی

الهام حمیدی نیز یکی از بازیگران کم حاشیه کشور اسـت کـه با بـازی در سریـال یوسف پیامبر به محبوبیـت بسیار زیـادی در میـان مردم رسیـد. لبـاس عروس این بازیگر را در تصویر می‌بینید. این تصویر را الهام حمیدی در صفحه اینستاگرام خود منتشر نمـود و از طراح آن تشکر کرد.

میترا ابراهیمی

لباس عروس سلبریتی‌ها ایرانی

یکی از جنجالی‌ترین ازدواج‌ها در سالی که گذشت، ازدواج پیمان قاسم‌خانی با میترا ابراهیمی بود. این زوج که تفاوت سنی زیادی دارند، مراسم ازدواج ساده‌ای برگزار کردند. لباس عروس میترا ابراهیمی لباسی سفید با آستین‌های بلند بود که تور ساده‌ای زیبایی آن را تکمیل می‌کرد.

نرگس محمدی

لباس عروس سلبریتی‌ها ایرانی

ازدواج نرگس محمدی و علی اوجی سر و صدای زیادی به پا نکرد و مراسم ازدواج آن‌ها نیز بسیار ساده برگزار شد. لباس عروس نرگس محمدی نیز متناسب با سادگی مراسم بود. مانتو شلواری سفیدرنگ و ساده به همراه تاج گلی زیبا که سادگی را تا حدودی از این بازیگر دور کرده بود.

همسر عمار تفتی

لباس عروس سلبریتی‌ها ایرانی

اگرچه اطلاعات زیادی در رابطه با همسر عمار تفتی وجود ندارد، اما تصاویر عروسی این بازیگر جنجال‌های زیادی را با خود به همراه داشت. لباس عروس خاص و منحصر به فرد همسر این بازیگر واکنش‌های زیادی را با خود به همراه داشت. لباس عروس او متشکل از کت، شلوار و کراوات بود.

نویسنده: المیرا فلاحیان

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :