مصی روشن در
1,543

زیباترین بارانی‌هایی که تن بازیگران زن ایرانی دیده‌اید؛ از استایل‌ها الگو بگیرید!

زیباترین بارانی‌هایی که تن بازیگران زن ایرانی دیده‌اید؛ از استایل‌ها الگو بگیرید!

پاییز به دلیل اینکه به شما اجازه می‌دهد چند لایه لباس بپوشید، در دنیای مد و استایل، حرف‌های بیشتری دارد. یکی از لباس‌های محبوب این فصل بارانی است. بارانی‌هایی که در اصالت خود اسپورت هستند اما آنقدر مدل‌های زیادی دارند که به شما هم که دوست دارید استایل بسیار رسمی داشته باشد، آزادی عمل می‌دهد.

بارانی بازیگران ایرانی

مطلبی که می‌خوانید درباره خانم‌های بازیگری است که بارانی را در پاییز بارانی فراموش نکرده اند.

هنگامه به وقتِ پاییز

هنگامه قاضیانی که نسبتا دیر به دنیای بازیگری پیوسته و در رشته‌هایی کاملا متفاوت از بازیگری تحصیل کرده است (جغرافیای انسانی اقتصادی و کارشناسی ارشد فلسفه غرب) یکی از بازیگران زن خوش استایل سینمای ایرانی است.

او که بودن در امریکا را ترک و به ایران برمی گردد تا در سرزمین خودش زندگی کند، استایلی ما بین اسپرت و رسمی را همواره برای خودش انتخاب کرده است؛ از بارانی شمعی مشکی تا بارانی نسکافه‌ای که برای جشنواره فجری که به عنوان یکی از برگزیدگان انتخاب شده بود؛ پوشید.

او که از کسانی است که استایل مونوکروم را در این سال‌ها بسیار تکرار کرده است؛ در آمیختن رنگ‌هایی که در کنار هم بهترین همنشینی را دارند؛ استاد است. مانند بارانی کلاسیک کرم رنگش که با سرمه‌ای ست کرده بود.

غزل زیر باران

اگر استایل غزل را دنبال کرده است حتما متوجه شده‌اید او به پوشش‌هایی که شبیه پیراهن هستند با مدل ماکسیمال علاقه دارد. همین هم باعث شده که بارانی یکی از لباس‌های محبوب غزل باشد.

او که با نقش‌هایی که در این سال‌ها بازی کرده و ترانه‌هایی که خوانده، یکی از بازیگران دوست داشتنی و محبوب است؛ بیشتر لباس های‌اش را با سربند ست می‌کند و با اینکه مشکی رنگ مورد علاقه اوست اما چرخش‌های زیادی هم در سبک و استایل خود نشان داده است.

سحر؛ دختر خلاق

سحر دولتشاهی علاوه بر اینکه همیشه سعی می‌کند پوششی را برای خودش انتخاب کند که کمتر تکرار شده باشد و بیشتر لباس های‌اش به نظر مزونی می‌رسند، درمورد بارانی به همان سبک کلاسیک قناعت می‌کند.

او رنگ آبی و طوسی را که از رنگ‌های محبوبش هستند در کمد پاییزی خود هم دارد.

همچنین مانند بیشتر زنان، رنگ کرم را در پوششی که دارد خصوصا برای بارانی‌های پاییزی اش؛ فراموش نمی‌کند.

مدلی که بازیگر است

بهنوش طباطبایی در این سال‌ها بیشتر از اینکه برای بازی های‌اش مطرح باشد با استایل‌های بسیار شیکش مورد بررسی قرار گرفته است.

بارانی بازیگران ایرانی

او همیشه استایل رسمی را ترجیح داده و در لباس‌های فصل سردش این ویژگی بیشتر به چشم می‌خورد. تم‌های قهوه ای- شکلاتی مورد توجه او هستند. رنگی که به راحتی به شما کمک می‌کند تا شخصیتی گرم و البته ساکت و صبور را در چشم اطرافیانتان داشته باشید.

بارانی بازیگران ایرانی

بارانی کلاسیک و کمربنددار هم یکی از مدل‌هایی است که به کسانی که از کمدی شلوغ بیزارند اما می‌خواهند خوش‌پوش باشند؛ پیشنهاد می‌شود و نمونه‌اش را می‌بینید که بهنوش طباطبایی هم به تن کرده است.

لیلی ساده و دوست داشتنی

کمتر پیش آمده درباره مدل لباس‌های لیلی رشیدی صحبت کنیم. او که شخصیتی بی‌حاشیه اما پر تلاش را دارد؛ به لباس‌هایی علاقه نشان می‌دهد که آزادی عمل را از او نگیرند.

بارانی بازیگران ایرانی

گذشته از بارانی‌های راسته و کمربند دار، مدل دیگری که همیشه روی بورس بوده، بارانی‌های اوورسایز و شمعی بودند که فقط اسم بارانی را به یدک نمی‌کشند و نه تنها واقعا در باران و بارش‌های فصل سرد محافظ بدن هستند، این امکان را می‌دهند که هر چقدر می‌خواهید زیر بارانی‌تان لباس بپوشید.

زیبایی که راز زیبایی را می‌داند

الناز شاکردوست بازیگری است که در دنیای لباس‌هایی که می‌پوشد می‌توانید، انواع مدل‌ها و رنگ‌ها را پیدا کرد. می‌شود او را در کلاسیک‌ترین استایل و یا در کژوآل‌ترین لباس‌ها دید.

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای بارانی، مدل کوتاه است که البته بیشتر از اینکه کاربردی باشد، لباسی پاییز و شیک است. خصوصا اگر با کفش و چکمه پاشنه بلند ست شود.

بارانی بازیگران ایرانی

الناز هم از بارانی شمعی که هم درخشش دارد و هم می‌تواند با اکسسوری‌های خاص ست شوند؛ غافل نبوده و با کیف گربه‌ای و ساعت خاصش.کیف گربه‌ای که می‌بینید از برند کارل لاگرفلد است. کیفی کوچک در مدل کیف‌های کلاچ است. این برند آلمانی است و برندهای بسیار معتبر است. حدود ۲۳۰ دلار هم قیمت دارد.

ساعت این بازیگر هم ساده نگیرد که از برند چینی HAOFA است. برندی که از دوام و کیفیت بسیار خوبی برخوردارند و همچنین کلاسیک و شیک هستند.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :