مصی روشن در
3,722

از بوت‌های قرمز سحر تا چکمه‌های شالیزار فرشته؛ متفاوت‌ترین بوت‌های بازیگران ایرانی

از بوت‌های قرمز سحر تا چکمه‌های شالیزار فرشته؛ متفاوت‌ترین بوت‌های بازیگران ایرانی

هر فصلی برای خودش استایل خاصی را به همراه می‌آورد اما پاییز و زمستان، گستره بیشتری از استایل‌ها را پیش روی ما می‌گذارند؛ یکی به دلیل اینکه می‌توانیم لباس‌های بیشتری بپوشیم و یکی به دلیل اینکه در این فصل کفش‌های بسیار بسیار متنوعی جلوی روی ما قرار می‌گیرد.

single_content ad banner

بوت پاییزی بازیگران زن

بوت و چکمه‌ها اگر هم در شهرهای پر بارش و سرد زندگی نکنیم؛ یک بخش از استایل مورد توجه هستند که می‌توانند همه پوشش ما را تحت تاثیر خود قرار دهند. با این پیش زمینه که برایتان گفتیم نگاهی انداختیم به بوت و چکمه‌های خانم‌های بازیگر ایرانی.

بوت پاییزی بازیگران زن

سحر دولتشاهی؛ قرمز رنگ عشق

سحر خانم خوش اخلاق و خوش تیپ که در این سال‌ها نشان داده هم در استایل رسمی درخشان است و هم در استایل اسپرت؛ بوت ساق بلندی قرمزی را در این سال‌ها و مقابل دوربین‌ها به نمایش گذاشته است، که دل خانم‌های بسیاری را برده.

بوت پاییزی بازیگران زن

بوت ساق بلند از جنس جیر که به استایل ساده و سرمه‌ای رنگ سحر؛ حسابی درخشندگی بخشیده و آن را تحت تاثیر قرار داده است.

بوت پاییزی بازیگران زن

هر چند پوشیدن این بوت و ست کردن آن می‌تواند سخت باشد اما اگر شما هم در طیف مشکی؛ سرمه‌ای حرکت می‌کنید؛ حتما امسال گریزی به این رنگ بزنید.

بوت پاییزی بازیگران زن

همان طور که در عکس می‌بینید، سحر استایل منوکروم طوسی خود را هم با بوت‌های ساق بلند و طوسی ست کرده است.جالب است بدانید که استایل یک دست طوسی، یکی از بهترین انتخاب‌های منوکروم است که دلزدگی و خستگی نه برای شما و نه برای کسی که در مقابل شماست، ایجاد نمی‌کند.

آزادی صمدی؛ همنشینی طوسی با زرد

حالا اگر نمی‌خواهید به این یک دستی باشید؛ راه آزاده صمدی را بروید که او هم انصافا در این سال‌ها نشان داده، رمز زیبایی و خوش تیپی را خوب می‌داند.

بوت پاییزی بازیگران زن

آزاده رنگ طوسی بوت خود را با ترکیب زرد لیمویی و مشکی؛ هم از این یک دستی بیرون آورده و هم این کلید را به ما داده که یکی از رنگ‌هایی که در هم نشینی با طوسی می‌تواند حسابی انتخاب مناسبی باشد؛ زرد لیمویی است.

بوت پاییزی بازیگران زن

همچنین در یکی دیگر از استایل‌های آزاده، می‌بینیم که او مانتوی کوتاه و جلو بازش را با بوت‌هایی ساق بلند و آزاد ست کرده است.این مدل بوت‌ها به شما اجازه می‌دهد که هر شلواری را بپوشید اما اولا با شلوار راسته و لگ بیشتر می‌آیند و دوما حتما با لباس کوتاه.

نیکی کریمی باشید با بوت‌های مشکی

حالا می‌خواهیم برویم سراغ یک همه پسند و همه پوش، بوت! لابد خودتان حدس می‌زنید که داریم درباره بوت مشکی صحبت می‌کنیم.اگر مصرف گرا نیستید و اگر به دنبال ست کردن لباس با بوتی هستید که با هر رنگی ساز موافق بزند؛ انتخاب اول و آخرتان را مانند خانم نیکی کریمی، لیلا بلوکات و بهاره کیان افشار روی بوت مشکی بگذارید اما…

بوت پاییزی بازیگران زن

اگر می‌خواهید مراسم رسمی بروید و نیازی به راه رفتن زیاد ندارید و شیک بودن بسیار بیشتر از راحت بودن برایتان مهم است، بوت جیر یا چرم و با پاشنه میخی و یا نازک انتخاب شما باشد؛ مانند نیکی کریمی.

بوت پاییزی بازیگران زن

این مدل به راحتی و به بهترین شکل با پیراهن و لباس مهمانی چه رسمی و چه اسپرت جور در می‌آید.

اگر دنبال راحتی هستید و استایلی کژوال، لیلا بلوکات می‌تواند برای شما در انتخاب بوت گزینه مورد قبول‌تری باشد. این مدل بوت که جنس خشکی دارد و ممکن است با هر شلواری کنار نیاید، با لگ بسیار جور است؛ همان کاری که لیلا کرده است.

دور بهنوش بختیاری را خط بکشید

اجازه بدید در این میان هم یادی بکنیم از بهنوش بختیاری که استایل خودش را دارد و همیشه خبر ساز بوده که ما به مثبت و منفی بودنش کار نداریم.

بوت پاییزی بازیگران زن

بوت‌های بهنوش الان دیگر مد نیستند و نوک گرد، کلا زیاد خواهان ندارد از طرفی نوع پاشنه‌ای هم که دارد بسیار سخت و برای ایستادن طولانی مدت اصلا مناسب نیست. این مورد حتی درباره بهترین برندها و طراحی‌ها هم می‌تواند اتفاق بیافتد.

بوت پاییزی بازیگران زن

برعکس بهنوش، نگاهی بیاندازیم به ماهور الوند که با بوت‌های نوک تیز خود و عکسی که سال گذشته در اینستاگرامش گذاشت، مورد توجه بود.

بوت پاییزی بازیگران زن

یکی از آخرین مدل‌ها این مدل بوت هستند. آن‌ها بسیار شیک، قابل توجه و البته پیشنهاد شده برای استایل اسپرت هستند.

اندیشه فولادوند و بوت‌هایی چروک خورده

اندیشه فولادوند، که استایلش را خیلی نمی‌توان تقلید کرد- چون هر کسی روحیه این سبک پوشش را ندارد- چکمه‌های چروک و ساق بلند را برای خودش انتخاب کرده است.

بوت پاییزی بازیگران زن

این مدل هم برای لباس‌های کوتاه تا حدی که اجازه بدهد، بلندی بوت شما نشان داده شود؛ مناسب است وگرنه تنها می‌تواند احساس سنگینی به وجود بیاورد و پوشش رویی شما را هم برجسته کند.

بوت پاییزی بازیگران زن

هستی مهدوی، هم شیک و هم اسپرت

هستی هم از بازیگران جوانی است که به استایل خود بسیار توجه کرده است. هرچند به نظر می‌رسد او استایلیست خاصی ندارد اما همیشه بین تیپ کاملا رسمی و کاملا اسپرت یکی را انتخاب کرده است.

بوت پاییزی بازیگران زن

از این عکس و بوت‌های ساق بلند و نوک تیز که تازه مد شدند گرفته تا این عکس سلفی- آسانسوری که او را با بوت‌های فانتزی و پشمی نشان می‌دهد.

بوت پاییزی بازیگران زن

فرشته‌ای با استایلی فرا زمینی و چکمه پلاستیکی

فرشته هم که بارها درباره‌اش نوشته ایم. نیازی به زیاد گفتن نیست. او در انتخاب بوت های‌اش هم نشان داده که خاص است و تیپی یونیک را انتخاب می‌کند.

بوت پاییزی بازیگران زن

مانند این بوت‌های اچ‌اند ام، که در آن سال‌ها قیمتی حدود دو میلیون داشت.

بوت پاییزی بازیگران زن

بوت پاییزی بازیگران زن

البته فرشته تنها بازیگری نبود که از این مدل بوت‌ها پوشید و سمیرا حسن‌پور هم یک بوت سبز از برند ترکیه‌ای که حدود ۳ میلیون تومان قیمت دارد؛ به پا زد!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :