نیکیِ چند رنگ یا لیلایِ یک رنگ؟ زیباترین ترکیب رنگ‌های استایل خانم بازیگران ایرانی!

ترکیب رنگ‌ها باهم می‌تواند یک سبک پوشش را بسیار زیبا و ترکیبی اشتباه حتی در همان مدل پوشش می‌تواند ما را به یکی از بدتیپ‌ترین آدم‌های روی زمین تبدیل کند. این موضوعی اساسی است که هر استایلیستی به آن توجه می‌کند و البته هر فردی که دوست دارد، بهترینِ خودش باشد. حتی در ساده‌ترین لباس‌هایی که می‌پوشید.

می‌خواهیم نگاهی بیاندازیم به ترکیب رنگ‌هایی که بازیگران ایرانی در مراسم و جشن‌های سینمایی در لباس های‌شان به کار برده اند. به نظر شما کدام یک از آن‌ها خلاقیت بیشتری در انتخاب‌شان داشته‌اند و ترکیب رنگ درست‌تری را به کار برده اند؟!

ترکیب رنگ بازیگران

قرمز-مشکی و سفید؛ لیلا و گلشیفته

گلشیفته فراهانی با اینکه سال‌های سال است در خارج از ایران و در سینمای بیرون مرزها فعالیت می‌کند، بارها با لباس‌های سنتی ایرانی روی فرش قرمز‌ها رفته است. او در ۵۹ امین؛ جشنواره فیلم برلین؛ ترکیب قرمز و مشکی را با نسبت ۸۰ به ۲۰ انتخاب کرده بود. مشکی و قرمز در کنار هم کلا ترکیب زیبایی را می‌سازند و هرچه قرمز میزانش بیشتر شود، شما فعالتر و شادتر به نظر می‌آید. در ضمن این رنگ می‌تواند شما را فردی با اندام پرتر نشان دهد.

ترکیب رنگ بازیگران

گلیشفته البته پیراهنی سفید را هم برای زیر پیراهنش در نظر گرفته بود – البته درست‌تر است که بگوییم استایلیستش این ایده را داشته- که درست‌ترین انتخاب بود چون ضمن اینکه خودش لایه‌ای به لباس‌های او اضافه می‌کرد و جزییات بیشتری به آن می‌بخشید؛ توجه بیشتری را متوجه صورت او می‌کرد.

ترکیب رنگ بازیگران

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

این ترکیب رنگ را لیلا حاتمی هم در جشنواره کن ۲۰۱۲داشت. البته با میزان ترکیب متفاوت تری. دامن مشکی او، قدش را بلندتر، بالاتنه سفید او را سبک‌تر و گل قرمز روی مرز مشکی و سفید به هر دو بخش پیراهنش درخشش بیشتری داده بود.

بادمجانی و مشکی؛ ترانه

ترانه علیدوستی در جشنواره توکیو لباسی با الهام از خود ژاپنی‌ها پوشیده بود. او ترکیب رنگی که برای این لباس انتخاب کرده بود، بادمجانی براق و مشکی بود.

ترکیب رنگ بازیگران

دو رنگی که در کنار هم خوب می‌نشینند از این نظر که چشم را آزار نمی‌دهند و تقریبا رنگ‌های مشکی و طوسی و خاکستری ترکیب‌های غیر قابل گریز برای بادمجانی هستند. ترانه مثل دیگر بازیگران هم بارها ترکیب یک دست و منوکروم را انتخاب کرده اما رنگ هایی را که کمتر کسی می تواند ریسک پوشیدن آنها را داشته باشد.

ترکیب رنگ بازیگران

سبز و آبی و مشکی؛ لیلایِ یک رنگ

شاید این سه رنگ برایتان ترکیبی را دور از ذهن برایتان بسازند اما لیلا حاتمی در؟ این ترکیب رنگ را برای لباس ساده‌اش داشت و رنگ‌ها سادگی بیحوصله لباس‌های او را تغییری ویژه داده بودند.

ترکیب رنگ بازیگران

هرچند این بازیگر زیبا در بیشتر مواقع ترجیح می‌دهد با استایلی منوکروم، خودش را از زحمت ترکیب کردن رنگ‌ها با همدیگر رها کند.

ترکیب رنگ بازیگران

چند رنگ، نیکی کریمی

نیکی کریمی که بیشتر مواقع با کت و دامن و پیراهن مشکی در جشنواره‌ها و مراسم مهم دیده می‌شود در جشنواره ونیز، لباسی با رنگ‌های صورتی، بادمجانی، بنفش و آبی پوشیده بود.

ترکیب رنگ بازیگران

این ترکیب رنگ می‌شود گفت سن زیادی دارد و اگر دقت کنید در خیلی از موارد به کار می‌رود.

ترکیب رنگ بازیگران

راه راه، رعنا آزادی‌ور

رعنا هم از بازیگران خوش‌پوش روزگار ماست. او سبک رسمی را بیشتر از همه در این سال‌ها داشته و استایل اسپورت، او در مراسم و جشن‌های مهم لباس‌هایی با رنگ مشکی را ترجیح می‌دهد.

ترکیب رنگ بازیگران

ترکیب راه راه سفید و مشکی هم مورد توجه اوست و قد او را با راه راه‌های عمودی، بلندتر هم نشان می‌دهد.لیلا حاتمی هم این مدل پوشش را امتحان کرده، که امن و از پیش جواب داده است.

خاکی اما رنگی، هدیه تهرانی

هدیه همان قدر که ساده و خوشتیپ است، خاکی و رنگی هم هست. او رنگ‌های خاکی و سرد را انتخاب می‌کند اما مانند آن حس عمیقی که در چشم‌هایش هست، روسری با رنگ‌های تند بیشتر وقت‌ها می‌پوشد.

ترکیب رنگ بازیگران

ترکیب رنگ بازیگران

در نهایت اینکه ما شبیه لباس‌هایمان هستیم. شبیه این انتخاب بیرونی که خبر از درون می‌دهد. هدیه تهرانی این موضوع را ثابت می‌کند و بدون شک شما هم روی فرش قرمزِ زندگی تان!

ترکیب رنگ بازیگران

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :