خانم لاله مرزبان؛ ما انتظار خیلی بیشتری از شما داریم؛ این استایل چه بود؟!

لاله مرزبان در سال‌های اخیر ثابت کرده که یکی از جسورترین انسان‌ها در پوشش و ظاهر است. او معمولا به سراغ لباس‌هایی متفاوت می‌رود که کمتر کسی به سراغشان رفته و اتفاقا آن‌ها را آنقدر زیبا ست می‌کند که زیباتر از همیشه می‌شود.

ad banner

استایل جین لاله مرزبان

استایل جسور و متفاوت

استایل جین لاله مرزبان

لاله مرزبان، شب گذشته در اکران مردمی فیلم «نگهبان شب» در فرهنگسرای ارسباران، باز هم با استایلی نسبتا متفاوت اما جذاب دیده شد. او در این اکران به سراغ ست شومیز و شلوار جین رفت. اگرچه جین از آن دسته ترندهایی است که هرگز از حلقه مد خارج نمی‌شود، اما ست کردن آیتم‌های جین با هم، از مهم‌ترین ترندهای امسال بوده. لاله مرزبان هم با آگاهی نسبت به این موضوع به سراغ این ست رفته.

استایل جین لاله مرزبان

شلوار بگی آیتم اصلی استایل مرزبان به حساب می‌آید. ست کردن این شلوار بگی با کفش‌های صندل جلو باز، اگرچه متفاوت اما جذاب جلوه کرده است. هرچند که لازمه یک استایل جین درست، به خصوص با شلوارهای بگی جین، کفش‌‎های کتانی هستند، لاله مرزبان اما با انتخاب صندل هم جسارت خود را نشان داده.

استایل جین لاله مرزبان

مونوکروم، همیشه شیک

لاله مرزبان با انتخاب آیتم‌های هم‌رنگ یا در یک طیف رنگی سعی کرده استایلی مونوکروم و شیک داشته باشد. که البته موفق هم بوده. او شومیز جینش را دقیقا هم‌رنگ با شلوارش انتخاب کرده. شومیز ساده او با طرح‌ها و نقش‌هایی که روی سرشانه و قسمت پایینی لباسش داشت، از سادگی دور شده بود. سایز شومیز او به طوری انتخاب شده که استایل مرزبان را از حالت آزاد و اصطلاحا لش دور می‌کند؛ یعنی کاملا در تناقض با شلوار بگی جین است. همین انتخاب سایز درست شومیز هم باعث شده که او بتواند آیتم‌هایی مانند صندل و گردنبند مرواریدی را به درستی در استایلش به کار ببرد.

استایل جین لاله مرزبان

خط چشم آبی، دقیقا به رنگ استایل

دو سالی می‌شود که خط چشم‌های رنگی به یکی از مهم‌ترین بخش‌های میکاپ در سراسر جهان تبدیل شده‌اند. لاله مرزبان هم به سراغ میکاپی کاملا ترندی رفته. انتخاب خط چشم آبی همرنگ با سایر آیتم‌های استایل هم انتخاب کاملا درستی بوده‌است.

استایل جین لاله مرزبان

نظر شما درباره استایل لاله مرزبان چیست؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما

محمد در تاریخ 22 آگوست 2023

خیلی بهش میاد این تیپش

امیر در تاریخ 23 آگوست 2023

چه خوشتیپ وزیبا

کیانا در تاریخ 23 آگوست 2023

چه خوشتیپ و زیباارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :