المیرا فلاحیان در
1,883

لاله مرزبان باز هم با استایلی جسورانه ظاهر شد؛ چرا همیشه زیبایید خانم مرزبان؟

لاله مرزبان باز هم با استایلی جسورانه ظاهر شد؛ چرا همیشه زیبایید خانم مرزبان؟

لاله مرزبان را می‌توانیم از آن دسته بازیگرانی بدانیم که بارها جسارتش در پوشش را ثابت کرده. مرزبان از اولین بازیگرانی بود که به سمت مینی اسکارف‌ها رفت و آن را به زیباترین شکل ممکن ست کرد. او البته در جشنواره فجر سال گذشته هم با استایل‌هایی ظاهر شد که توجه همه را جلب کرد.

استایل لاله مرزبان

این بازیگر اینبار هم در اکران فیلم «نگهبان شب» با ظاهری دیده شده که تک تک آیتم‌هایش ترندی بودند و اتفاقا به زیبایی ست شده بودند. در ادامه نگاهی داشته‌ایم به آیتم‌هایی از آخرین لوک لاله مرزبان زیبا. با چی بپوشم همراه باشید:

شلوار کارگو

استایل لاله مرزبان

مدل شلوار معمولا تاثیر مستقیمی بر سبک استایل شما دارد. اگر شلوار را پیش از هر آیتم دیگری در استایلتان انتخاب کنید، انتخاب باقی آیتم‌ها متناسب با آن احتمالا کار سختی نخواهد بود. لاله مرزبان در استایل آخرش به سراغ شلوار کارگو رفته. شلواری که اتفاقا این روزها به شدت ترندی است و چه در ایران و چه در کشورهای دیگر به شکل‌های مختلفی به کار گرفته می‌شود. این شلوارهای کارگو نوعی از شلوارهای اصطلاحا شش جیب قدیمی هستند که راحت و بسیار کژوال طراحی شده‌اند.

شومیزهای ساده

استایل لاله مرزبان

شلوارهای کارگو هم با پارچه کتان و هم پارچه‌های جین طراحی و تولید می‌شوند. لاله مرزبان به سراغ یک شلوار کارگوی جین رفته و آن را با شومیز آبی‌رنگ ساده‌ای، که اتفاقا آن هم این روزها در ایران ترندی است ست کرده. البته شلوارهای کارگو معمولا با لباس‌های شلوغ ست نمی‌شوند و لاله مرزبان هم به درستی به سراغ یک شومیز ساده رفته.

کیف کمری

کیف‌های کمری چند سالی می‌شود که محبوبیت چشمگیری به‌خصوص در کشور ما یافته‌اند. ست کردن این کیف‌ها چندان کار ساده‌ای نیست و در هر استایلی کاربرد ندارند. استایل‌های روزمره و کژوال انتخاب مناسبی برای ترکیب شدن با این کیف هستند. اگر استایل راحتی دارید، شلوار بگی یا کارگو پوشیده‌اید و به جای مانتو به سراغ لباس‌های ساده مانند شومیزها یا تیشرت‌های اورسایز رفته‌اید، کیف‌های کمری انتخاب درستی برای استایل شما هستند.

استایل لاله مرزبان

لاله مرزبان در استایل اخیرش کیف کمری مشکی را با استایل کژوال ترندی‌اش ست کرده و می‌توان گفت که انتخاب درستی هم بوده چون دقیقا با مدل شلوار و کلیت استایلش تطابق دارد.

ست کردن رنگ لاک، شال و میکاپ

استایل لاله مرزبان

آبی اصلی‌ترین رنگ استایل لاله مرزبان بود و بهترین رنگ برای ایجاد کالر بلاکینگ در استایلش، رنگ قرمز بود. لاله مرزبان هم به همین خاطر به سراغ شال توری قرمز رنگی رفته بود و رنگ قرمز آن را با تناژ میکاپ صورتش و همچنین رنگ لاک‌هایش ست کرده بود. همین رنگ قرمز، حس و حال استایل لاله مرزبان را تا حدی تغییر داده بود و جذاب‌تر هم کرده بود.

نظر شما درباره استایل لاله مرزبان چیست؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

داود طنوریان در تاریخ 17 ژوئن 2023

بازیگروهنرمند است شیکپوش وجذاب خوش استایل مجرد است موفق باشید

ناشناس در تاریخ 17 ژوئن 2023

تورج الوند چقدر عاشقانه نگاه لاله مرزبان میکند

ناشناس در تاریخ 18 ژوئن 2023

یه دفعهاون تور رو هم سر نمیکرد تیپش کامل بود

گمنام در تاریخ 19 ژوئن 2023

حالا که تهش نظر خواستی میگم، تیپ فقط مریلا زارعی چون واقعا هنرمنده نیاز به دیده شدن با این مسخره بازیا نداره این جوجه بازیگرام چون میدونن هنرشون کمه دست به این جور پوشیدن میزنن که دور از اصالته

هیچکس در تاریخ 19 ژوئن 2023

این همان علیرضا طلیسچی خودمون نیس که روسری سرشه فک کنم همونه

لاله مرزبان اینبار با استایلی متفاوت و البته نه چندان جذاب؛ هر چیز متفاوتی زیبا نیست! – چی بپوشم در تاریخ 20 ژوئن 2023

[…] لاله مرزبان، بازیگر ۲۹ ساله ایرانی که پیش از این نیز با استایل‌های جذاب و خاصش جلب توجه کرده، دیشب در اکران مردمی «نگهبان شب» آخرین ساخته رضا میرکریمی در پردیس لوتوس مال حضور یافت. […]

داود طنوریان در تاریخ 21 ژوئن 2023

زیبا جذاب خوش استایل است مجرد است و ژستها و گوشواره خوبی دارد موفق باشدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :