چهره‌های مد از استایل شخصی خود می‌گویند

امروزه زنان تحسین شده در مد تنها بازیگران و مدل ها نیستند بلکه افرادی مثل وبلاگ نویسان، استایلیست ها و افراد مشهور دیگری از این دست توانسته اند در دنیای مد خودی نشان دهند و الگو شوند. اگر شما در فرآیند انتخاب استایل شخصی خود قرار دارید و به دنبال الگوهایی از این دست هستید بهتر است درباره استال شخصی این چهره ها و ستاره های دنیای مد مطالعه کنید و از استایل را آن ها یاد بگیرید. در این مقاله چهره‌های مد از استایل شخصی خود می‌گویند. 

ad banner

اولیویا پالرمو

چهره‌های مد از استایل شخصی خود می گویند

اولیویا پالرمو چهره نیویورکی مشهور در دنیای مد که استایل زیبایش همیشه مورد توجه بوده و چندین بار به عنوان خوش لباس ترین چهره استایل خیابانی برگزیده شده استایل شخصی خود را این گونه توصیف می کند: استایل شخصی برای من همیشه به معنای پوشیدن لباس هایی که دارم به روشی جدید است.

الکسا چانگ

چهره‌های مد از استایل شخصی خود می گویند

چهره‌های مد از استایل شخصی خود می‌گویند. الکسا چانگ مدل سابق بریتانیایی که امروز در دنیای مد فعال است و به عنوان مجری و تهیه کننده برنامه های مستند درباره مد فعالیت می کند می گوید: هیچ وقت به دنبال لباس های زیادی جذاب نیستم چون در آن ها احساس می کنم خودم نیستم و این حتما یک دلیل روان شناسی دارد.

پرنیل تیسبک

چهره‌های مد از استایل شخصی خود می گویند

پرنیل تیسبک وبلاگ نویس معروف دانمارکی که در سال های اخیر بسیار موفق عمل کرده است و سایت خود The You Way  را اداره می کند می گوید: یکی از مهم ترین چیزهایی که استایل من را می سازد این اصل است که همیشه خودم بوده ام.

اما رابرتز

چهره‌های مد از استایل شخصی خود می گویند

برادر زاده جولیا رابرتز ستاره معروف هالیوود که علاوه بر بازیگری در سینما و تلویزیون در حیطه استایل و لباس هم حرف هایی برای گفتن دارد استایل شخصی خود را این گونه توصیف می کند: من تصمیم گرفتم به چیزهایی که مد می شوند توجه نکنم و فقط به دنبال ذوق و غریزه خودم بروم.

لیاندرا مدین

چهره‌های مد از استایل شخصی خود می گویند

در ادامه این مطلب که چهره‌های مد از استایل شخصی خود می‌گویند لیاندرا مدین وبلاگ نویس امریکایی که کار خود را با سایت Man Repeller  شروع کرده است و حرف های جدیدی زده است که مود توجه قرار گرفته است درباره استایل شخصی نظر جالبی دارد: تا زمانی که خودتان را نشناسید نمی تواند استایل خود را پیدا کنید.

مونیکا رز

چهره‌های مد از استایل شخصی خود می گویند

استایلیست مشهور و شناخته شده که استایل چهره های مطرحی مثل خانواده کارداشیان و حدید را به عهده داشته است می گوید: استایل شخصی باید بدون تلاش باشد، استایل شخصی فقط مربوط به لباسی که می پوشید نیست بلکه به اعتماد به نفس و روشی که آن را می پوشید نیز مرتبط است.

ربکا مینکوف

چهره‌های مد از استایل شخصی خود می گویند

ربکا مینکوف که یک طراح لباس مطرح امریکایی است به راحت بودن لباس هایش بیش از هر چیزی اهمیت می دهد و می گوید: من همیشه باید راحت باشم در غیر این صورت احساس می کنم خودم نیستم.

مطالب مرتبط:

1- تاثیر گذار ترین مدل های زن در تاریخ

2- رازهای استایل اولیویا پالرمو

3- ستارگان مد چطور لباس می پوشند؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :