چطوری لباس صورتی بپوشیم که شبیه آدامس بادکنکی نشیم؟

رنگ صورتی، یک از رنگ‌هایی است که از آن با نام «رنگ دخترانه» یاد می‌کنند؛ البته اینطور نیست که آقایان نتوانند از این رنگ استفاده کنند، اما صورتی بیشتر رنگ موردعلاقه خانم‌هاست تا آقایان. مسئله اصلی اینجاست که بسیاری از خانم‌ها بااینکه به این رنگ علاقه دارند، از پوشیدن لباس‌هایی به این رنگ خودداری می‌کنند، چون فکر می‌کنند که پوشیدن رنگ صورتی، باعث می‎شود شبیه پرنسس‌های دیزنی، آدامس بادکنکی و… شوند. این تفکر به این خاطر است که اکثرا با نحوه ست کردن صحیح استایل صورتی آشنایی نداریم و حتی بیش ازحد از رنگ‌ صورتی در پوششمان استفاده می‌کنیم. به همین دلیل، ما در این مطلب قصد داریم که راهکارهایی برای زیباتر شدن استایل صورتی ارائه دهیم که اگر رعایتشان کنید، می‌توانید جذاب‌ترین استایل را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چه رنگ‌هایی را با لباس رنگ سبز ست کنیم؟

چه رنگ‌هایی را می‌توانیم با رنگ قرمز ست کنیم؟

رنگ زرد را با چه رنگ‌هایی ست کنیم؟

ترکیب صورتی با رنگ‌های هم‌خانواده

یکی از بهترین روش‌های پوشیدن رنگ صورتی، این است که رنگ صورتی را با رنگ‌های هم‌خانواده، مثل قرمز، نارنجی، گلبهی و… ست کنیم. شما می‌توانید با بازی با رنگ‌ها، بهترین ترکیب رنگ را بسیازید؛ رنگ‌هایی که بسیار با سرزندگی فصل بهار و گرمای فصل تابستان نیز تناسب دارند.

ترکیب صورتی با سایر رنگ‌ها

از آنجا که صورتی، رنگ بسیار ملایمی است، با رنگ‌های بسیار تیره مثل سبز زیتونی یا آبی نفتی و سورمه‌ای و.. ترکیب بسیار زیبایی می‌سازد. حتما امتحان کنید.

ترکیب صورتی با جین

بعد از انتخاب رنگ، می‌توانید به سراغ انتخاب جنس پارچه لباسی بروید که همراه با رنگ صورتی می‌پوشید؛ مثلا اینکه لزومی ندارد، حتما یکی از لباس‌ها کاملا به‌رنگ صورتی باشد، می‌توانید یک کاپشن یا حتی یک لباس مجلسی با خز صورتی انتخاب کنید؛ مثل تصویر قبل (البته خز مصنوعی که به طبیعت و حیوانات آسیبی وارد نشود)، یااگر طرفدار خز نیستید، جین نیز همراه خوبی برای رنگ صورتی است؛ کت جین یا شلوار جین، به‌خصوص به رنگ آبی تیره.

صورتی کمرنگ و سفید

استایل مونوکروم سفید، یکی از شیک‌ترین استایل‌هاست؛ اما اگر دوست ندارید سرتاپا سفید بپوشید، صورتی به کمکتان می‌آید. یک رنگ صورتی بسیار ملایم انتخاب کنید و همراه با لباس‌های سفید بپوشید.

صورتی و سفید و مشکی

اگر اهل استفاده از چند رنگ در استایل هستید، می‌توانید به رنگ‌های آیتم قبلی، مشکی و حتی یک رنگ هم‌خانواده با صورتی نیز اضافه کنید (مانند تصویر). به این ترتیب، استایلتان از سادگی درآمده و درعین هارمونی داشتن، رنگارنگ می‌شود.

اکسسوری صورتی

اگر هیچکدام از این راه‌حل‌ها را نپسندید، اما همچنان دوست دارید که از رنگ صورتی در استایلتان استفاده کنید، درنهایت می‌توانید از اکسسوری‌های صورتی استفاده کنید؛ مثلا کیف و کفش صورتی یا تل و زیورآلات صورتی رنگ.

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :